HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Landelijke Hoofdklasse 
 Provinciale Hoofdklasse 
 Eerste klasse 
 Tweede klasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Rik Keurentjes MF 1412   H   8 5 3 0 13 71 112
2   Anton van Berkel MI 1451   H   8 5 2 1 12 74 109
3   Rob Schrooten  1189   H   8 4 3 1 11 75 98
4   Jesse van Beek  1261   H   8 4 3 1 11 69 91
5   Henk Grotenhuis ten Harkel MF 1259   H   8 4 3 1 11 58 74
6   Harmjan Lammers  1287   H   8 3 4 1 10 79 94
7   Frank Teer MI 1338   H   8 3 4 1 10 76 89
8   Anton Kosior MF 1310   H   8 5 0 3 10 73 76
9   Erik van de Weerdhof MF 1253   H   8 4 1 3 9 72 66
10   Dirk Joosten  1120   H   8 3 3 2 9 67 66
11   Pieter Wijn  1207   H   8 3 2 3 8 81 77
12   Roep Bhawanibhiek  1172   H   8 2 4 2 8 71 63
13   Fred Passchier  1249   H   8 3 2 3 8 70 64
14   Arjen Timmer  1287   H   8 3 2 3 8 65 50
15   Joop Geurts  1177   H   8 2 4 2 8 64 54
16   Jan Jacobs  1146   H   8 3 2 3 8 62 54
17   Henk Kleinrensink  1187   H   8 3 2 3 8 61 54
18   Arie Janssen van Doorn  1217   H   8 4 0 4 8 61 52
19   Theo Dijkstra MF 1201   H   8 3 1 4 7 55 36
20   Marco van Bronswijk  1164   H   8 2 3 3 7 54 31
21   Derk Kleinrensink  1174   H   8 3 1 4 7 53 36
22   Jan Riesthuis  1119   H   8 1 5 2 7 52 36
23   Radjinder Jharap  1167   H   8 2 2 4 6 61 33
24   Jacques Brouns  1061   H   8 1 4 3 6 57 33
25   Gerold Kosman  1109   H   8 2 2 4 6 54 23
26   David Riupassa  1060   H   8 1 2 5 4 53 15
27   Ratan Ganeshie  909   H   8 1 2 5 4 52 12
28   Dummy    H   8 0 0 8 0 52 0
 Ronde 8 
 do 27-12-2012  Gerold Kosman (1109) - David Riupassa (1060) 2-0
 Marco van Bronswijk (1164) - Jan Riesthuis (1119) 1-1
 Radjinder Jharap (1167) - Arie Janssen van Doorn (1217) 0-2
 Henk Kleinrensink (1187) - Jacques Brouns (1061) 2-0
 Joop Geurts (1177) - Ratan Ganeshie (909) 2-0
 Arjen Timmer (1287) - Roep Bhawanibhiek (1172) 1-1
 Pieter Wijn (1207) - Fred Passchier (1249) 1-1
 Theo Dijkstra (1201) - Frank Teer (1338) 0-2
 Jesse van Beek (1261) - Erik van de Weerdhof (1253) 2-0
 Jan Jacobs (1146) - Rob Schrooten (1189) 0-2
 Anton van Berkel (1451) - Dirk Joosten (1120) 2-0
 Harmjan Lammers (1287) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1259) 0-2
 Anton Kosior (1310) - Rik Keurentjes (1412) 0-2