HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldammen Salou Open 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Joost Hendriksen MF 2228   H   7 5 2 0 12 44 55
2   Murodullo Amrillaev GMI 2371   H   7 4 3 0 11 48 60
3   Roberts Misans MI 2336   H   7 4 3 0 11 46 57
4   Rik Keurentjes MF 2280   H   7 4 3 0 11 44 56
5   Alexander Georgiev GMI 2442   H   7 5 1 1 11 41 52
6   Faustin Ekollo  2095   H   7 5 1 1 11 40 51
7   Roel Boomstra GMI 2392   H   7 4 2 1 10 46 57
8   Yuriy Anikeev GMI 2335   H   7 4 2 1 10 45 57
9   Wouter Sipma MI 2313   H   7 5 0 2 10 41 53
10   Ivan Trofimov MI 2322   H   7 4 2 1 10 39 49
11   Aleksej Domchev GMI 2313   H   7 4 2 1 10 36 47
12   Guntis Valneris GMI 2380   H   7 3 3 1 9 46 57
13   Kees Romijn  2097   H   7 4 1 2 9 41 52
14   Anton Schotanus MF 2160   H   7 3 3 1 9 38 49
  Alexander Verkhovykh MI 2245   H   7 4 1 2 9 38 49
16   Jan Groenendijk MF 2200   H   7 3 3 1 9 37 48
17   Erwin Heslinga MF 2113   H   7 3 3 1 9 35 44
  Harry de Waard MF 2098   H   7 3 3 1 9 35 44
19   Wenlong Gao MF 2131   H   7 3 2 2 8 43 54
20   Nick Waterink  2076   H   7 4 0 3 8 41 52
21   Darya Tkachenko GMIF 2198   H   7 4 0 3 8 40 51
22   Qianrang Zeng  2053   H   7 3 2 2 8 39 49
23   Zhiyong Xiong  2093   H   7 4 0 3 8 38 49
24   Youri Zelsman  2178   H   7 3 2 2 8 37 48
25   Hanqing Zhao MIF 2032   H   7 3 2 2 8 36 48
  Marc Arendo MF 2093   H   7 4 0 3 8 36 47
  Nika Leopoldova MFF 2123   H   7 3 2 2 8 36 46
  Emiel Leijser  2102   H   7 3 2 2 8 36 45
  Jitse Slump  2139   H   7 4 0 3 8 36 45
30   Wouter Wolff  2049   H   7 4 0 3 8 34 44
31   Jan Hendrik Kok  2103   H   7 2 4 1 8 33 44
32   Kees de Jong MF 2117   H   7 3 1 3 7 39 49
33   Vladimir Vigman GMI 2263   H   7 2 3 2 7 38 47
34   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1977   H   7 2 3 2 7 37 47
  Ivan Gunika    H   7 3 1 3 7 37 46
36   Jan van der Star  2037   H   7 2 3 2 7 34 44
  Anton Kosior MF 2159   H   7 3 1 3 7 34 43
38   Martijn van Gortel MF 2119   H   7 2 3 2 7 32 41
39   Jim Depaepe MF 2088   H   7 2 2 3 6 39 49
  Liyang Zhan  1963   H   7 1 4 2 6 39 49
41   Wiel Maertzdorf  2110   H   7 2 2 3 6 37 48
42   Theo Dijkstra MF 2107   H   7 2 2 3 6 36 44
43   Davids Benderskis    H   7 2 2 3 6 34 44
  Valentin Ivanov    H   7 2 2 3 6 34 43
  Yulia Yurkova  1945   H   7 1 4 2 6 34 42
46   Zhenyu Li  2059   H   7 2 2 3 6 33 44
  Egor Averkiev  1925   H   7 3 0 4 6 33 44
48   Joras Ferwerda  1982   H   7 3 0 4 6 31 41
  Kumar Sookram  2124   H   7 2 2 3 6 31 39
50   Rufus Foster  1981   H   7 2 2 3 6 30 38
51   Antra Valnere MFF 2037   H   7 2 2 3 6 29 37
52   Jack van der Plas  1913   H   7 2 2 3 6 28 37
  Jan T. Terpstra  1900   H   7 2 2 3 6 28 36
54   Pahan Avsievich    H   7 1 3 3 5 37 49
55   Alexander Rats MF 2179   H   7 1 3 3 5 36 45
56   Jorne Huiting  1949   H   7 2 1 4 5 35 46
57   Duluskhan Pavlov    H   7 2 1 4 5 32 43
58   Jean Caillaud  1924   H   7 0 5 2 5 31 42
59   Keqing Han  1903   H   7 1 3 3 5 26 34
60   Gé Berbee  1864   H   7 2 1 4 5 24 36
61   Jean-Paul Raynaud  1900   H   7 2 0 5 4 31 42
  Cees Plug  1855   H   7 2 0 5 4 31 40
63   Ivan Shovkoplyas  1923   H   7 1 2 4 4 29 37
64   Dirk Zwier    H   7 1 2 4 4 27 36
65   Ludmila Petrova  1920   H   7 1 2 4 4 24 30
66   Maxim Averkiev     H   7 0 3 4 3 28 36
67   Max Ivanov    H   7 1 1 5 3 25 36
68   Charles Anselmo  1853   H   7 1 1 5 3 21 27
69   Nina Potemkina    H   7 1 0 6 2 24 31
70   Robert De Wolf    H   7 0 1 6 1 24 32
Joost HendriksenMurodullo AmrillaevRoberts Misans
Rik KeurentjesAlexander GeorgievFaustin Ekollo
Roel BoomstraYuriy AnikeevWouter Sipma
Ivan TrofimovAleksej DomchevGuntis Valneris
Kees RomijnAnton SchotanusAlexander Verkhovykh
Jan GroenendijkErwin HeslingaHarry de Waard
Wenlong GaoNick Waterink
 Ronde 7 
 vr 30-05-2014  Ludmila Petrova (1920) - Robert De Wolf  2-0
 Nina Potemkina  - Charles Anselmo (1853) 0-2
 Gé Berbee (1864) - Max Ivanov  2-0
 Kumar Sookram (2124) - Jean-Paul Raynaud (1900) 2-0
 Jean Caillaud (1924) - Duluskhan Pavlov  1-1
 Dirk Zwier  - Yulia Yurkova (1945) 0-2
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Antra Valnere (2037) 0-2
 Cees Plug (1855) - Jack van der Plas (1913) 0-2
 Alexander Rats (2179) - Keqing Han (1903) 1-1
 Egor Averkiev (1925) - Maxim Averkiev   2-0
 Valentin Ivanov  - Davids Benderskis  1-1
 Pahan Avsievich  - Rufus Foster (1981) 0-2
 Jan Hendrik Kok (2103) - Theo Dijkstra (2107) 2-0
 Hanqing Zhao (2032) - Zhenyu Li (2059) 2-0
 Jitse Slump (2139) - Jim Depaepe (2088) 2-0
 Vladimir Vigman (2263) - Anton Kosior (2159) 1-1
 Wouter Wolff (2049) - Liyang Zhan (1963) 2-0
 Martijn van Gortel (2119) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1977) 1-1
 Emiel Leijser (2102) - Wiel Maertzdorf (2110) 2-0
 Zhiyong Xiong (2093) - Jan T. Terpstra (1900) 2-0
 Darya Tkachenko (2198) - Joras Ferwerda (1982) 2-0
 Youri Zelsman (2178) - Jorne Huiting (1949) 2-0
 Harry de Waard (2098) - Ivan Gunika  2-0
 Kees de Jong (2117) - Alexander Verkhovykh (2245) 0-2
 Nika Leopoldova (2123) - Wenlong Gao (2131) 1-1
 Aleksej Domchev (2313) - Nick Waterink (2076) 2-0
 Qianrang Zeng (2053) - Ivan Trofimov (2322) 0-2
 Erwin Heslinga (2113) - Guntis Valneris (2380) 1-1
 Jan van der Star (2037) - Yuriy Anikeev (2335) 0-2
 Anton Schotanus (2160) - Faustin Ekollo (2095) 0-2
 Rik Keurentjes (2280) - Kees Romijn (2097) 2-0
 Jan Groenendijk (2200) - Roberts Misans (2336) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2371) - Marc Arendo (2093) 2-0
 Wouter Sipma (2313) - Joost Hendriksen (2228) 0-2
 Alexander Georgiev (2442) - Roel Boomstra (2392) 2-0