HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2014/2015

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  812121112161110141313112188
2  WSDV Wageningen  81010711121111141113111960
3  DCL Lent  46710910111091110111618
4  CTD Arnhem  46971012107141010111422
5  DCH Harderwijk  596996979891113-4
6  DES Lunteren  4576713810912811102
7  DC Nijmegen  046410361113815119-16
8  WSDV Wageningen 2  55567810126118118-10
9  DVV Voorthuizen  65699654888117-28
10  BDSV Barneveld  2272773108109117-42
11  BDV Eerbeek  35568485869115-42
12  DSV Sinderen  33667818877113-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
vr 13-03-2015     BDV Eerbeek  -   WSDV Wageningen 2  
5
-
11
 Ab van Ooijen (924) - Cor Langeveld (1127) 0-28
 Marten Bruinsma (884) - Jozef Linssen (1057) 1-11
 Tom Westhof (829) - Jaap Vink (1087) 0-26
 Tom Molenaar (661) - Nico Valkenburg (1043) 0-23
 Bertus Bosch (1115) - Kees Maliepaard (936) 1-15Partij
 Johan Haijtink (1119) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 1-17Partij  
 Gerben te Raa (1076) - Wim van Mourik (981) 0-22
 Jan Koerselman (976) - Hans Luchies (921) 2-04
   DCL Lent  -   DCH Harderwijk  
10
-
6
 Eep van Manen (1180) - Bert Foppen (1117) 1-18
 Edgar Hartman (1220) - Joras Ferwerda (1089) 2-05
 Joppe Lemmen (1098) - Gerwin van der Meer (1153) 0-23
 Gert van Willigen (1213) - Jan Hendrik Kok (1212) 2-04
 Joop Geurts (1180) - Jaap van de Werfhorst (1045) 1-16
 Albert Eggink (1059) - Hilco Aarten (1077) 2-02
 Stef Migchelbrink (1022) - Eibert Smit (995) 1-11
 Peter Litjens (980) - Wouter van den Berg (902) 1-17
   DC Nijmegen  -   DSV Sinderen  
15
-
1
 Hans Ladage (1188) - Chris Grevers (1094) 2-04
 Jan Jacobs (1127) - Michael Westerveld (1008) 2-05Partij  
 Gerard Martens (1135) - Jan Seinhorst (902) 2-07
 Kees Hazen (1146) - Martijn Even (890) 2-06
 Jean van Ingen  - Gert Wisselink (1013) 2-08
 Ludger Buijs (1069) - Henk Tuenter (861) 1-12
 Anton Janssen (1010) - Jan Colenbrander (784) 2-01
 Ton Holla (766) - Dick Wassink  2-03
   DES Lunteren  -   BDSV Barneveld  
9
-
7
 Arno Bos (1086) - Theo Stoverinck (1102) 1-16
 Arwin Lammers (1142) - Paul Wijninga (1256) 1-18Partij
 Harmjan Lammers (1245) - Matthias de Kruijf (1297) 0-23Partij
 Sander Neutel (1150) - Korné Timmerman  2-04
 Evert Evers (1075) - Ap van Ingen (1147) 0-25Partij
 Jaap Heij (1056) - Evert van de Pol (1105) 1-17
 Bram Cysouw (667) - Jur van Ginkel (978) 2-01
 Johan Top (835) - Ed Blankenstijn (909) 2-02
   DVV Voorthuizen  -   CTD Arnhem  
9
-
7
 Stijn Overeem (1115) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1289) 0-26Partij
 Erwin van Hierden (1383) - Peter Kort (1288) 1-17Partij
 Aalt van de Kuilen (1185) - Leo Aliar (1227) 1-18Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1172) - Willem van den Berg (1151) 1-12Partij
 Henri van Hierden (1107) - Henk Mahboeb (1018) 2-03Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1087) - Leo Steyntjes (977) 2-01Partij
 Jan Bloemendal (911) - Rein Bergsma (1025) 2-05Partij
 Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (844) - Jan Beeke (1032) 0-24Partij  
   WSDV Wageningen  -   DV VBI Huissen  
8
-
8
 Jesse van Beek (1269) - Joost Hendriksen (1347) 1-16Partij
 Erik van de Weerdhof (1290) - Jos Stokkel (1403) 1-14Partij
 Fred Ivens (1340) - Maarten Linssen (1327) 0-25Partij
 Jan Groenendijk (1349) - Pepijn van den Brink (1258) 2-02Partij
 Jannes Kromhout (1222) - Dirk Joosten (1150) 1-18Partij
 Owen Donkers (1105) - Geert van Aalten (1431) 0-23Partij  
 Derk Kleinrensink (1163) - Remco Vredenberg (1110) 1-11Partij
 Marcel Monteba (1310) - Gerard Boogaars (986) 2-07Partij