HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2303   H   9 6 3 0 15 106 173
2   Michel Stempher MI 2267   H   9 7 1 1 15 104 164
3   Ron Heusdens GMI 2322   H   9 5 4 0 14 109 165
4   Wouter Morssink  2176   H   9 5 3 1 13 96 127
5   Hans Rinner  1973   H   9 4 4 1 12 108 135
6   Rienk van Marle  2182   H   9 5 2 2 12 93 109
7   Martijn van Gortel MF 2110   H   9 5 2 2 12 91 108
8   Danylo Sokolov  1847   H   9 6 0 3 12 91 104
9   Tjalling van den Bosch MF 2062   H   9 4 4 1 12 80 108
10   Bé Eggens  2081   H   9 4 3 2 11 101 107
11   Kees Romijn MF 2137   H   9 3 5 1 11 97 111
12   Ruud de Kooter  2074   H   9 3 5 1 11 95 113
13   Bert Woolschot  2059   H   9 5 1 3 11 93 90
14   Hans Tangelder  2026   H   9 5 1 3 11 88 98
15   Hubert de Baetselier  2059   H   9 2 7 0 11 85 101
16   Clemens Crucius  2001   H   9 3 5 1 11 82 92
17   Rudi van Velzen  1925   H   9 5 1 3 11 82 87
18   Rob van Westerloo  2031   H   9 4 3 2 11 81 94
19   Wiel Maertzdorf CMF 2095   H   9 3 4 2 10 98 98
20   Tom Swelsen  2120   H   9 2 6 1 10 89 93
21   Fons Huijbreghts  2071   H   9 2 6 1 10 88 94
22   Bert Verton  1927   H   9 3 4 2 10 85 86
23   Remco Korteland  1948   H   9 4 2 3 10 84 78
24   Mark Werrebrouck  1969   H   9 4 2 3 10 84 74
25   IJsbrand Haven  2087   H   9 3 4 2 10 77 82
26   Johan Rademaker  1981   H   9 2 5 2 9 88 82
27   Gijs Schoenmakers  2142   H   9 3 3 3 9 88 78
28   Eelco Kuipers    H   9 3 3 3 9 87 82
29   Jacob de Vries  2087   H   9 2 5 2 9 86 80
30   Dick Huitink  1972   H   9 3 3 3 9 85 74
31   Theo Schippers  2155   H   9 2 5 2 9 83 78
32   Joop Kip  1948   H   9 2 5 2 9 83 77
33   Eric van `t Hof  1819   H   9 4 1 4 9 81 71
34   Albert Cramer  1935   H   9 4 1 4 9 80 71
35   Yoshua van der Most  1951   H   9 2 5 2 9 79 73
36   Jasper Kole  1908   H   9 3 3 3 9 79 66
37   Jan T. Terpstra  1919   H   9 2 5 2 9 77 71
38   Louis de Frankrijker  1895   H   9 2 5 2 9 74 65
39   Harry Velraeds  2060   H   9 2 4 3 8 87 64
40   Peter Hernaamt  1937   H   9 2 4 3 8 78 61
41   Marcel van der Most  1986   H   9 3 2 4 8 77 57
  Bram Kole jr.  1911   H   9 3 2 4 8 77 57
43   Henk Stoop  1983   H   9 0 8 1 8 75 68
44   Bart Jonker  1928   H   9 1 6 2 8 74 63
45   Ahlaia Shynkarenko  1814   H   9 4 0 5 8 70 48
46   Jan Kerkhofs  1896   H   9 2 4 3 8 69 52
47   Ton Coenen    H   9 2 4 3 8 65 54
48   Herman Pijnenburg  1814   H   9 2 4 3 8 62 47
49   Raphaël Martens MF 2049   H   9 3 1 5 7 90 67
50   Boudewijn van der Veen  1902   H   9 3 1 5 7 81 53
51   Hans Stolwijk  1827   H   9 2 3 4 7 76 45
52   Jan Schoenmakers  1885   H   9 1 5 3 7 73 49
53   Gerrit Reitsma  1924   H   9 1 5 3 7 73 45
54   Piet Dijkstra  1956   H   9 0 7 2 7 70 52
55   Jeroen Huskens  1818   H   9 0 7 2 7 70 51
56   Raymond Vandecaetsbeek  1892   H   9 0 7 2 7 69 48
57   Ludy Brink  1892   H   9 2 3 4 7 65 40
58   Aat Verhaar  1945   H   9 0 6 3 6 76 46
59   Feiko Stoppels  1880   H   9 0 6 3 6 70 41
60   Peter Bronstring  1898   H   9 1 4 4 6 69 37
61   Herk Vis  1973   H   9 1 4 4 6 66 41
62   Dylan Jongeneel  1904   H   9 0 6 3 6 64 38
63   Jo Hollands    H   9 2 1 6 5 62 23
64   Gregory de Vries  1885   H   9 2 1 6 5 60 23
65   Johan Evens  1859   H   9 1 3 5 5 59 24
66   Bram van der Leije  1900   H   9 0 3 6 3 62 17
 Ronde 9 
 za 13-08-2022  Bert Woolschot (2059) - Aleksej Domchev (2303) 0-2Partij  
 Hans Rinner (1973) - Michel Stempher (2267) 0-2Partij  
 Ron Heusdens (2322) - Bé Eggens (2081) 2-0Partij  
 Ruud de Kooter (2074) - Wouter Morssink (2176) 0-2Partij
 Wiel Maertzdorf (2095) - Tjalling van den Bosch (2062) 0-2Partij  
 Kees Romijn (2137) - Hubert de Baetselier (2059) 1-1Partij
 Mark Werrebrouck (1969) - Rienk van Marle (2182) 0-2Partij  
 Martijn van Gortel (2110) - Tom Swelsen (2120) 2-0Partij
 Danylo Sokolov (1847) - Fons Huijbreghts (2071) 2-0Partij
 Jasper Kole (1908) - Hans Tangelder (2026) 0-2Partij  
 Yoshua van der Most (1951) - Clemens Crucius (2001) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1981) - Rudi van Velzen (1925) 0-2Partij  
 Eric van `t Hof (1819) - Rob van Westerloo (2031) 0-2Partij
 Bert Verton (1927) - Ahlaia Shynkarenko (1814) 2-0Partij  
 Louis de Frankrijker (1895) - Gijs Schoenmakers (2142) 1-1Partij
 Remco Korteland (1948) - Marcel van der Most (1986) 2-0Partij
 Jacob de Vries (2087) - Dick Huitink (1972) 1-1Partij  
 Eelco Kuipers  - Joop Kip (1948) 1-1Partij
 Peter Hernaamt (1937) - Peter Bronstring (1898) 2-0Partij
 Harry Velraeds (2060) - IJsbrand Haven (2087) 0-2Partij
 Albert Cramer (1935) - Jan Schoenmakers (1885) 2-0Partij
 Theo Schippers (2155) - Hans Stolwijk (1827) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1919) - Boudewijn van der Veen (1902) 2-0Partij  
 Henk Stoop (1983) - Bart Jonker (1928) 1-1Partij
 Ton Coenen  - Aat Verhaar (1945) 2-0Partij
 Bram Kole jr. (1911) - Herk Vis (1973) 2-0Partij  
 Feiko Stoppels (1880) - Jan Kerkhofs (1896) 0-2Partij
 Gerrit Reitsma (1924) - Raymond Vandecaetsbeek (1892) 1-1Partij
 Piet Dijkstra (1956) - Jeroen Huskens (1818) 1-1Partij
 Bram van der Leije (1900) - Dylan Jongeneel (1904) 1-1Partij
 Gregory de Vries (1885) - Jo Hollands  2-0Partij
 Johan Evens (1859) - Ludy Brink (1892) 0-2Partij
 Frans Goossens  - Herman Pijnenburg (1814) 0-2Partij