HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2000

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Erno Prosman GMI 2352   H   9 6 3 0 15 107 175
2   Igor Chartoriyski  2201   H   9 5 3 1 13 111 154
3   Mustafa Durdyev GMI 2265   H   9 4 5 0 13 105 144
4   NDiaga Samb GMI 2381   H   9 4 5 0 13 104 143
5   Bas Messemaker  2160   H   9 4 5 0 13 100 139
6   Mathieu Pohepke    H   9 5 3 1 13 96 130
7   Frank Teer MF 2284   H   8 5 2 1 12 85 121
8   Wim Bremmer  2277   H   9 4 4 1 12 102 128
9   Alain Tety  2218   H   9 3 6 0 12 101 129
10   Anton Schotanus MF 2213   H   9 4 4 1 12 100 124
11   Leen de Rooij  2379   H   9 4 4 1 12 98 129
12   Arjen de Mooij  1942   H   9 4 4 1 12 97 119
13   Martijn de Jong  1947   H   9 4 4 1 12 96 120
14   Erik Hoogendoorn  2189   H   9 5 2 2 12 93 112
15   Henk Kleinrensink  2071   H   9 4 4 1 12 92 115
16   Rudi Claes  2149   H   9 4 4 1 12 89 113
17   Richard Meijer  2121   H   9 4 4 1 12 87 101
18   Michiel Kroesbergen  2156   H   9 4 4 1 12 81 93
19   John Lewkowicz  2138   H   9 4 3 2 11 99 110
20   Michiel Kloosterziel  2155   H   9 4 3 2 11 92 96
21   Wiel Okrogelnik  2099   H   9 3 5 1 11 90 102
22   Gerard Kolsloot  2009   H   9 4 3 2 11 89 101
23   Bé Eggens  2089   H   9 4 3 2 11 85 101
24   Aat Verhaar  1937   H   9 4 3 2 11 85 93
25   Valere Hermans  1996   H   9 4 3 2 11 80 86
26   Leopold Sekongo MI 2213   H   8 4 2 2 10 85 101
27   Louis Peters  1994   H   8 5 0 3 10 70 84
28   Rajiv Algoe  1938   H   9 3 4 2 10 89 90
29   Dick de Jong  1854   H   9 4 2 3 10 89 82
30   Johan Rademaker  1976   H   9 5 0 4 10 89 80
31   Erwin Heunen  1977   H   9 3 4 2 10 88 89
32   Raymond van Es  1983   H   9 4 2 3 10 88 84
33   Rik van Velzen  2058   H   9 3 4 2 10 87 87
34   Benno van Straten  2110   H   9 4 2 3 10 86 78
35   Boudewijn Derkx  2037   H   9 3 4 2 10 85 88
  Steven Wijker  1988   H   9 3 4 2 10 85 88
37   Nico Konijn  1884   H   9 3 4 2 10 85 87
38   Leon Oudenes  2058   H   9 4 2 3 10 84 89
39   Konstantin Eljanov  1899   H   9 5 0 4 10 84 78
40   Alex van Prinsenbeek  2091   H   9 3 4 2 10 82 85
41   Ton van Bokhoven  2100   H   9 2 6 1 10 80 79
42   Henk Stoop  2013   H   9 2 5 2 9 91 86
43   Marcel Kosters  1979   H   9 3 3 3 9 86 74
44   Linda Schnieders  2017   H   9 3 3 3 9 84 75
45   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1938   H   9 4 1 4 9 84 69
46   Jules Meesters  1991   H   9 4 1 4 9 83 75
47   Nico Verjans  2187   H   9 3 3 3 9 82 76
48   Micha van Tol  1857   H   9 3 3 3 9 82 70
49   Piet van Rossum  1950   H   9 4 1 4 9 81 63
50   Semion Vasilkowski    H   9 3 3 3 9 80 68
51   Frans Keizer  2035   H   9 3 3 3 9 80 64
52   John Folkers  1904   H   9 4 1 4 9 77 58
53   Maarten Kolsloot  1901   H   9 3 3 3 9 75 65
  Laura Heunen  1760   H   9 2 5 2 9 75 65
55   Erik van Kampen  1716   H   9 3 3 3 9 75 64
56   Hans Kreder  2073   H   9 1 6 2 8 81 72
57   Sander Kolsloot  1857   H   9 3 2 4 8 80 58
58   Peter Bronstring  1995   H   9 3 2 4 8 79 52
59   Leeroy Langerak  1949   H   9 2 4 3 8 78 65
60   Raymond Vandecaetsbeek  1800   H   9 3 2 4 8 78 57
61   Thomas Henriquez  1830   H   9 3 2 4 8 77 52
62   Piet Rozenboom  1965   H   9 3 2 4 8 76 57
63   Sjra Rutten  1955   H   9 2 4 3 8 75 59
64   Jan Kok  1912   H   9 3 2 4 8 75 55
65   Selwyn Samuel  1778   H   9 2 4 3 8 73 55
66   Klaas van der Laan  1885   H   9 2 4 3 8 72 55
67   Shareena Algoe  1763   H   9 3 2 4 8 62 47
68   Wim van Mourik  1656   H   9 3 1 5 7 78 49
69   Jan T. Terpstra  1897   H   9 1 5 3 7 72 52
70   Jeroen Huskens  1715   H   9 2 3 4 7 72 45
71   Reinier Stortelder  1822   H   9 2 3 4 7 71 44
72   Nadine van Tiel  1878   H   9 1 5 3 7 69 48
73   Robert-Jan van den Akker  1692   H   9 2 3 4 7 69 37
74   Martijn van Gortel  1800   H   9 2 3 4 7 68 40
75   Arnoud Rood  2100   H   9 2 3 4 7 66 43
76   Nick Glasius  1800   H   9 3 1 5 7 66 40
77   Bert Nieling  1468   H   9 2 3 4 7 65 36
78   Martin de Jong  2100   H   9 2 3 4 7 64 49
79   Johan Huls  1823   H   9 0 7 2 7 63 46
80   Paul Stevelmans  1727   H   9 2 2 5 6 73 34
81   Matthijs van den Akker  1856   H   9 2 2 5 6 69 38
82   Robin de Rooij  1638   H   9 1 4 4 6 67 40
83   Jasper de Rooij  1712   H   9 1 4 4 6 61 37
84   Adriaan Groenendijk  2100   H   6 2 1 3 5 48 31
85   Paul van der Laan  1560   H   9 2 1 6 5 65 27
86   Randy Cardozo  1700   H   9 2 1 6 5 65 22
87   Hans Meurs  1600   H   9 1 3 5 5 62 28
88   Erik van der Laan  1800   H   9 1 3 5 5 61 25
89   Pim Meurs  2100   H   9 2 1 6 5 61 21
90   Nico Voskuilen  1579   H   9 1 3 5 5 60 24
91   Ben van Nieuwkerk  1680   H   9 1 3 5 5 57 20
92   Toon Pillich  1600   H   9 2 1 6 5 49 22
93   Bram Verhoef  1782   H   4 1 2 1 4 30 28
94   Paul Filmer    H   9 1 1 7 3 57 12
95   Marten Stortelder  1700   H   9 0 3 6 3 54 15
96   Brion Koullen  2109   H   2 0 0 2 0 24 0
 Ronde 9 
 za 12-08-2000  Matthijs van den Akker (1856) - Semion Vasilkowski  0-2
 Ton van Bokhoven (2100) - Erwin Heunen (1977) 1-1
 Wim Bremmer (2277) - Erno Prosman (2352) 0-2
 Peter Bronstring (1995) - Sjra Rutten (1955) 1-1
 Randy Cardozo (1700) - Nick Glasius (1800) 0-2
 Rudi Claes (2149) - Dick de Jong (1854) 2-0
 Bé Eggens (2089) - Jules Meesters (1991) 2-0
 Konstantin Eljanov (1899) - Sander Kolsloot (1857) 2-0
 Paul Filmer  - Nico Voskuilen (1579) 0-2
 John Folkers (1904) - Jeroen Huskens (1715) 2-0
 Nico Verjans (2187) - Frans Keizer (2035) 1-1
 Martijn van Gortel (1800) - Paul van der Laan (1560) 2-0
 Thomas Henriquez (1830) - Pim Meurs (2100) 2-0
 Laura Heunen (1760) - Micha van Tol (1857) 1-1
 Erik Hoogendoorn (2189) - Rik van Velzen (2058) 2-0
 Johan Huls (1823) - Robert-Jan van den Akker (1692) 1-1
 Martin de Jong (2100) - Ben van Nieuwkerk (1680) 2-0
 Erik van Kampen (1716) - Wim van Mourik (1656) 2-0
 Michiel Kloosterziel (2155) - Igor Chartoriyski (2201) 0-2
 Jan Kok (1912) - Jasper de Rooij (1712) 2-0
 Gerard Kolsloot (2009) - Wiel Okrogelnik (2099) 1-1
 Nico Konijn (1884) - Boudewijn Derkx (2037) 1-1
 Marcel Kosters (1979) - Aat Verhaar (1937) 0-2
 Hans Kreder (2073) - Shareena Algoe (1763) 1-1
 Erik van der Laan (1800) - Marten Stortelder (1700) 1-1
 Leeroy Langerak (1949) - Raymond van Es (1983) 0-2
 Richard Meijer (2121) - Alain Tety (2218) 1-1
 Bas Messemaker (2160) - Mustafa Durdyev (2265) 1-1
 Bert Nieling (1468) - Reinier Stortelder (1822) 1-1
 Leon Oudenes (2058) - Rajiv Algoe (1938) 1-1
 Toon Pillich (1600) - Paul Stevelmans (1727) 1-1
 Iepie Poepjes-Koopman (1938) - Michiel Kroesbergen (2156) 0-2
 Mathieu Pohepke  - John Lewkowicz (2138) 2-0
 Alex van Prinsenbeek (2091) - Leopold Sekongo (2213) 0-2
 Johan Rademaker (1976) - Henk Kleinrensink (2071) 0-2
 Arnoud Rood (2100) - Hans Meurs (1600) 2-0
 Leen de Rooij (2379) - Martijn de Jong (1947) 1-1
 Robin de Rooij (1638) - Klaas van der Laan (1885) 0-2
 Piet van Rossum (1950) - Jan T. Terpstra (1897) 2-0
 Selwyn Samuel (1778) - Piet Rozenboom (1965) 1-1
 Linda Schnieders (2017) - Maarten Kolsloot (1901) 1-1
 Anton Schotanus (2213) - Arjen de Mooij (1942) 1-1
 Henk Stoop (2013) - Valere Hermans (1996) 0-2
 Benno van Straten (2110) - Steven Wijker (1988) 1-1
 Frank Teer (2284) - NDiaga Samb (2381) 1-1
 Raymond Vandecaetsbeek (1800) - Louis Peters (1994) 0-2
 Bram Verhoef (1782) - Nadine van Tiel (1878) 1-1