HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Flaubert Ndonzi MI 2325   H   7 5 2 0 29 143 586
2   Ed Holstvoogd  2095   H   7 4 2 1 24 151 487
3   Leopold Sekongo MI 2195   H   7 4 2 1 24 150 471
4   Frerik Andriessen    H   7 4 2 1 24 140 445
5   Peter van der Stap  2172   H   7 4 1 2 22 139 373
6   Tjalling Goedemoed  2231   H   7 3 3 1 21 136 365
7   Adriaan Groenendijk  1945   H   7 4 1 2 21 113 298
8   Thomas Wielaard  1925   H   7 4 1 2 20 147 356
9   Yuriy Lagoda MF 2255   H   7 4 0 3 20 115 245
10   Erik Hoogendoorn  2166   H   7 3 2 2 19 124 247
11   Henk Kleinrensink  2065   H   7 3 2 2 19 102 212
12   Valere Hermans  1985   H   7 3 1 3 17 124 257
13   Anko Baksoellah  2041   H   7 3 1 3 17 81 118
14   Bas Baksoellah  1926   H   7 3 0 4 16 115 180
15   Jan T. Terpstra  1896   H   7 3 1 3 15 126 215
16   Andreas Pohan Simandjuntak    H   7 3 0 4 15 114 175
17   Cor Hazeu    H   7 3 0 4 15 99 145
18   Hans de Vast  2016   H   7 2 2 3 14 124 176
19   Roy Liem-Kon-Tja  1841   H   7 2 2 3 14 114 192
20   Nafthali Rijgersberg    H   7 2 1 4 12 93 78
21   Jordy van der Lugt    H   7 2 0 5 11 112 121
22   Fred Versteeg  1756   H   7 2 0 5 10 82 25
23   Tobias Pohan Simandjuntak    H   7 1 0 6 5 86 0
24   Judith Rijgersberg    H   7 0 0 7 0 98 0
 Ronde 7 
 za 09-07-2005  Flaubert Ndonzi (2325) - Leopold Sekongo (2195) 2-2
 Ed Holstvoogd (2095) - Thomas Wielaard (1925) 2-2
 Tjalling Goedemoed (2231) - Frerik Andriessen  2-2
 Peter van der Stap (2172) - Valere Hermans (1985) 5-0
 Bas Baksoellah (1926) - Adriaan Groenendijk (1945) 0-5
 Yuriy Lagoda (2255) - Jan T. Terpstra (1896) 5-0
 Henk Kleinrensink (2065) - Andreas Pohan Simandjuntak  5-0
 Erik Hoogendoorn (2166) - Hans de Vast (2016) 5-0
 Roy Liem-Kon-Tja (1841) - Nafthali Rijgersberg  2-2
 Anko Baksoellah (2041) - Jordy van der Lugt  5-0
 Judith Rijgersberg  - Cor Hazeu  0-5
 Tobias Pohan Simandjuntak  - Fred Versteeg (1756) 0-5