HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  RDC Rijnsburg  10768711871091740
2  Van Stigt Thans  268710979891524
3  Damlust Gouda  56651196101291132
4  Den Haag  6465610771091114
5  Van Stigt Thans 2  457765781091110
6  De Hofstad Dammers  521666761098-10
7  Damlust Gouda 2  13327666997-22
8  Constant Charlois Rotterdam  45655567796-8
9  ADC Alphen a/d Rijn  53254665794-22
10  Naaldwijk  24022235590-58

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
ma 06-02-2017     Damlust Gouda  -   ADC Alphen a/d Rijn  
10
-
2
 Martijn van IJzendoorn (1471) - Martijn van der Klis (1262) 1-16
 André Venema (1252) - Ali Fthalla (1237) 1-14
 Erik Hoogendoorn (1249) - Thomas van der Klis (1004) 2-03
 Henk van Klaveren (1256) - Martijn de Vries  2-05
 Harry Clasquin (1194) - Rein Verkade (802) 2-01
 Friso Fennema (1339) - Henk Springintveld (818) 2-02
di 07-02-2017     Den Haag  -   Van Stigt Thans 2  
5
-
7
 Bas Messemaker (1414) - Ton Burgerhout (1280) 2-06Partij
 Jeroen Kos (1312) - Waldo Aliar (1287) 1-15Partij
 Gerard de Groot (1276) - Kees Romijn (1250) 1-12Partij
 Berke Yiğittürk (1064) - Gerrit van Mastrigt (1213) 0-21Partij
 Emre Hageman (823) - Peter Lansbergen (1039) 1-13Partij  
 Harry Zandvliet (1070) - Rob van den Bos (1021) 0-24Partij  
   Naaldwijk  -   RDC Rijnsburg  
2
-
10
 Peter Bentvelzen (999) - Arjen de Mooij (1324) 0-26
 Hans Bentvelzen (1038) - Richard Kromhout (1364) 0-24Partij
 Bernard de Koning (944) - Richard Meijer (1286) 0-25
 Nico Zwinkels (947) - Thomas Wielaard (1263) 1-11
 Walter de Koning (992) - Steven den Hollander (1252) 0-23
 Ard van Wingerden (904) - Daniël Boom (918) 1-12
wo 08-02-2017     Constant Charlois Rotterdam  -   Damlust Gouda 2  
6
-
6
 Shammie Kasnadi (1285) - Alex Bitter (1130) 1-11
 Francis Tholel (1201) - Harry Kolk (1263) 1-13Partij
 Patrick Adriaans (1140) - Dirk van Genderen (1080) 0-22
 Jaap Riesenkamp (1207) - Kariem Droog (1017) 1-15
 Mehmet Yöney (1235) - Harry Clasquin (1194) 2-06Partij
 Radjes Balkaran (1244) - Bouke Bruinsma (1040) 1-14
vr 10-02-2017     Van Stigt Thans  -   De Hofstad Dammers  
10
-
2
 Peter van der Stap (1317) - Frans Teijn (1046) 2-04
 Geert Prinsen (1314) - Hans Jacobsen (1118) 2-02
 Edwin de Jager (1234) - Hugo Simons jr. (1182) 2-01
 Guido van den Berg (1265) - Frans van de Velde (1115) 1-13Partij  
 Ton Burgerhout (1280) - Bonne Douma (1069) 2-06
 Hans Lansbergen (1196) - Nizaam Muradin (979) 1-15Partij