HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2016/2017

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  811131111141010131412112178
2  WSDV Wageningen  8108610101110101413111844
3  DCL Lent  567910131012121212111640
4  DVV Voorthuizen  3899611121061310111518
5  DCH Harderwijk  5107759101011118111310
6  DCH Hengelo  566101161086121011114
7  CTD Arnhem  26357109891091111-20
8  DZW Warnsveld  6564667111214131184
9  WSDV Wageningen 2  6646688510913118-14
10  DCN Nijmegen  364105107461311118-18
11  DCH Heteren  22435462739112-82
12  BDSV Barneveld  43468673357111-64

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
ma 06-03-2017     DCH Heteren  -   WSDV Wageningen  
2
-
14
 Jos van Deelen (1031) - Matthias de Kruijf (1311) 0-23Partij
 Wim van den Berg (1087) - Henk Kleinrensink (1169) 0-25
 niet opgekomen  - Fred Ivens (1345) 0-21R
 Henk Gerritsen (964) - Derk Kleinrensink (1160) 0-28
 Henk Hoksbergen (1001) - Hans Kromhout (1074) 0-26Partij
 Machiel Weistra (972) - Gerard Zijlema (1032) 2-07Partij
 Wim Brugmans (848) - Arie Janssen van Doorn (1149) 0-22
 Thimo Swieringa  - Simon Oosting (1140) 0-24
di 07-03-2017     DVV Voorthuizen  -   DZW Warnsveld  
12
-
4
 Erwin van Hierden (1365) - Pieter van Splunter (1292) 2-04
 Jaap van Hierden Jr. (1180) - Bertus Bosch (1115) 1-18
 Henri van Hierden (1146) - Harry Graaskamp (1108) 2-06Partij
 Stijn Overeem (1199) - Rob Hesselink (950) 2-07Partij
 Aalt van de Kuilen (1189) - Dick Halma (949) 2-01
 Arwin Lammers (1172) - Henk Groen (1099) 2-02
 Jaap van Hierden Sr. (1073) - Simon Wiersma (934) 1-15
 Jan Bloemendal (914) - Rob Kampman (1000) 0-23
do 09-03-2017     DCH Harderwijk  -   BDSV Barneveld  
8
-
8
 Jan Hendrik Kok (1194) - Ap van Ingen (1134) 1-13
 Joras Ferwerda (1113) - Bram Cysouw (842) 1-16
 Kees de Jong (1233) - Theo Stoverinck (1095) 1-18
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Evert van de Pol (1085) 0-27
 Fred Elgersma (1193) - Jur van Ginkel (961) 1-15
 Wout Mensink (1069) - Ed Blankenstijn (878) 1-14
 Gerwin van der Meer (1181) - Cil van den Brink (835) 2-01
 Bert Foppen (1105) - Jan Cysouw (792) 1-12
   WSDV Wageningen 2  -   DCN Nijmegen  
10
-
6
 Owen Donkers (1118) - Hans Ladage (1231) 1-18
 Erik van de Weerdhof (1262) - Denise van Dam (1052) 2-06
 Cor Langeveld (1101) - Jean van Ingen (1078) 1-17
 Robert-Jan van Steenbergen (965) - Gerard Martens (1112) 2-02
 Jozef Linssen (1067) - Kees Hazen (1178) 0-25
 Jaap Vink (1092) - Piet Zegers (861) 2-01
 Hans Luchies (943) - Ton Holla (728) 1-14
 Kees Maliepaard (929) - Anton Janssen (1027) 1-13Partij
vr 10-03-2017     CTD Arnhem  -   DCH Hengelo  
10
-
6
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1272) - Arnoud de Greef (1248) 1-17Partij
 Jan Beeke (1040) - Dinant Spieker (1308) 0-26Partij
 Leo Steyntjes (980) - Gerben te Raa (1103) 0-21Partij
 Rik Twilhaar (1317) - Jaap de Vries (1104) 2-04Partij
 Leo Aliar (1231) - Rodier Evers (1032) 1-18Partij
 Rommy Moerlie (964) - Harry Vos (1055) 2-03Partij
 Rein Bergsma (1031) - Jan Luiten (802) 2-05Partij
 Ton Berends (1007) - Jan Heijink (865) 2-02Partij
   DCL Lent  -   DV VBI Huissen  
5
-
11
 Marco van Bronswijk (1214) - Maarten Linssen (1337) 1-12Partij
 Joppe Lemmen (1162) - Jos Stokkel (1415) 1-18Partij
 Eep van Manen (1167) - Joost Hendriksen (1356) 1-17Partij
 Joop Geurts (1208) - Dirk Joosten (1196) 0-21Partij
 Edgar Hartman (1226) - Jan van Loenen Jr. (1245) 0-26Partij
 Willem van den Berg (1123) - Jo Weijman (1164) 1-14Partij
 Stef Migchelbrink (1058) - Remco Vredenberg (1110) 0-23Partij
 Sammy Amusah (1049) - Jos Lamers (939) 1-15Partij