HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Damlust Gouda  89111011891181658
2  Van Stigt Thans  4710811791181438
3  Den Haag  355867710896
4  RDC Rijnsburg  12751066888-6
5  Constant Charlois  2447476887-12
6  De Hofstad Dammers  1162866887-20
7  Leids Damgenootschap  455656711862
8  Damlust Gouda 2  3356665985-10
9  VELO Wateringen  1124441380-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
ma 05-02-2018     VELO Wateringen  -   Damlust Gouda  
1
-
11
 Arie Stoorvogel (1064) - Erno Prosman (1539) 0-24
 Reza Ghafoerkhan (1105) - Erik Hoogendoorn (1270) 0-23
 Edwin Remmerswaal (1041) - Friso Fennema (1354) 1-16
 Aad Schrader (878) - André Venema (1251) 0-22
 Albert Joosse jr (918) - Henk van Klaveren (1238) 0-25
 Chiel Overvoorde (724) - Peter Pippel (1010) 0-21
   Damlust Gouda 2  -   Den Haag  
5
-
7
 Harry Kolk (1250) - Berke Yiğittürk (1110) 1-16Partij
 Jochem Zweerink (1364) - Emre Hageman (1010) 2-04
 Harry Clasquin (1219) - Pertap Malahé (1166) 1-12
 Alex Bitter (1128) - Jeroen Kos (1342) 0-21Partij
 Kariem Droog (1017) - Harry Zandvliet (1070) 1-15Partij
 Bouke Bruinsma (1052) - Frans van Eenennaam (1100) 0-23
do 08-02-2018     De Hofstad Dammers  -   RDC Rijnsburg  
2
-
10
 Peter van Eck (1218) - Thomas Wielaard (1291) 1-14
 Nizaam Muradin (1121) - Steven den Hollander (1274) 0-25Partij
 Hans Jacobsen (1090) - Arjen de Mooij (1350) 0-21Partij
 Frans Teijn (1070) - Richard Kromhout (1361) 0-22Partij
 Frans van de Velde (1095) - Richard Meijer (1293) 0-23
 Bonne Douma (1086) - Daniël Boom (902) 1-16
   Leids Damgenootschap  -   Van Stigt Thans  
5
-
7
 Casper Remeijer (1356) - Frits Luteijn (1383) 0-24Partij
 Evert Bronstring (1302) - Peter van der Stap (1300) 1-12Partij
 Jan van der Star (1182) - Ton Burgerhout (1266) 1-15Partij
 Frank Eektimmerman (1141) - Guido van den Berg (1267) 1-16Partij
 André van der Kwartel (1076) - Kees Romijn (1260) 1-13Partij
 Dick den Ouden (972) - Michiel Torn (1085) 1-11Partij