HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damlust Gouda  ............111210
2  Den Haag  ..........10..128
3  Van Stigt Thans  ........9....126
4  Constant Charlois Rotterdam  ......7......122
5  Leids Damgenootschap  ......5......10-2
6  Damlust Gouda 2  ....3........10-6
7  VELO Wateringen  ..2..........10-8
8  De Hofstad Dammers  1............10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
ma 18-09-2017     Damlust Gouda  -   De Hofstad Dammers  
11
-
1
 Friso Fennema (1354) - Bonne Douma (1086) 2-0
 Erno Prosman (1539) - Peter van Eck (1218) 1-1
 Teun van de Krol (1351) - Nizaam Muradin (1121) 2-0
 Erik Hoogendoorn (1270) - Hans Jacobsen (1090) 2-0
 Henk van Klaveren (1238) - Frans van de Velde (1095) 2-0
 André Venema (1251) - Frans Teijn (1070) 2-0
di 19-09-2017     Den Haag  -   VELO Wateringen  
10
-
2
 Berke Yiğittürk (1110) - Arie Stoorvogel (1064) 2-03Partij
 Jeroen Kos (1342) - Jan Lommers (1035) 2-04Partij
 Gerard de Groot (1288) - Albert Joosse jr (918) 2-01Partij
 Emre Hageman (1010) - Edwin Remmerswaal (1041) 1-15Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Chiel Overvoorde (724) 2-02
 Frans van Eenennaam (1100) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-16Partij
wo 20-09-2017     Constant Charlois Rotterdam  -   Leids Damgenootschap  
7
-
5
 Francis Tholel (1205) - Casper Remeijer (1356) 0-26Partij  
 Gaetano Nahar (1297) - Frank Eektimmerman (1141) 2-01Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Hans Tangelder (1113) 1-12Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Harry Dekker (1047) 2-04Partij
 Mehmet Yöney (1226) - André van der Kwartel (1076) 2-05Partij
 Ramdew Jahani (1165) - Hans Kreder (1102) 0-23Partij
do 21-09-2017     Van Stigt Thans  -   Damlust Gouda 2  
9
-
3
 Frits Luteijn (1383) - Dirk van Genderen (1085) 2-0Partij  
 Geert Prinsen (1312) - Harry Kolk (1250) 2-0
 Peter van der Stap (1300) - Kariem Droog (1017) 2-0
 Ton Burgerhout (1266) - Harry Clasquin (1219) 2-0Partij
 Guido van den Berg (1267) - Alex Bitter (1128) 1-1
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Bouke Bruinsma (1052) 0-2