HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Van Stigt Thans  ..7......9..113618
2  Damlust Gouda  ........11..8..2414
3  Den Haag  5..8........103410
4  Constant Charlois Rotterdam  ....4....67..33-2
5  RDC Rijnsburg  ..........66..220
6  De Hofstad Dammers  ..1..........822-6
7  Damlust Gouda 2  3....66......32-6
8  Leids Damgenootschap  ..4..56......31-6
9  VELO Wateringen  1..2....4....30-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
ma 16-10-2017     Damlust Gouda  -   Leids Damgenootschap  
8
-
4
 Teun van de Krol (1351) - Casper Remeijer (1356) 1-16Partij
 Erik Hoogendoorn (1270) - Hans Tangelder (1113) 1-14Partij
 Friso Fennema (1354) - Frank Eektimmerman (1141) 1-15Partij
 Erno Prosman (1539) - Edwin van Hofwegen (1185) 2-02Partij  
 Henk van Klaveren (1238) - Harry Dekker (1047) 2-01Partij
 André Venema (1251) - André van der Kwartel (1076) 1-13Partij
wo 18-10-2017     Constant Charlois Rotterdam  -   Den Haag  
4
-
8
 Ramdew Jahani (1165) - Berke Yiğittürk (1110) 1-13
 Mehmet Yöney (1226) - Gerard de Groot (1288) 1-12Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Frans van Eenennaam (1100) 0-25
 Jaap Riesenkamp (1201) - Jeroen Kos (1342) 0-24Partij
 Radjan Gobardhan (923) - Harry Zandvliet (1070) 1-11Partij
 Wim Verschoor (1144) - Pertap Malahé (1166) 1-16Partij
vr 20-10-2017     RDC Rijnsburg  -   Damlust Gouda 2  
6
-
6
 Marco de Leeuw (1067) - Bouke Bruinsma (1052) 1-14Partij
 Thomas Wielaard (1291) - Ruud Kloosterman (1219) 1-11Partij
 Arie Schoneveld (1057) - Dirk van Genderen (1085) 0-26
 Daniël Boom (902) - Kariem Droog (1017) 1-13Partij  
 Richard Meijer (1293) - Harry Clasquin (1219) 1-12
 Arno Kooloos (1074) - Christiaan Visser (666) 2-05
   Van Stigt Thans  -   VELO Wateringen  
11
-
1
 Frits Luteijn (1383) - Reza Ghafoerkhan (1105) 2-01Partij
 Peter van der Stap (1300) - Arie Stoorvogel (1064) 2-03
 Geert Prinsen (1312) - Aad Schrader (878) 2-05
 Ton Burgerhout (1266) - Edwin Remmerswaal (1041) 1-14
 Kees Romijn (1260) - Wim Ernste (791) 2-02
 Hans Lansbergen (1186) - Ravindra Kewal (760) 2-06