HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Van Stigt Thans  ....7..8..9114822
2  Damlust Gouda  ......11..89..3620
3  RDC Rijnsburg  ....7....66..342
4  Den Haag  5..5..8....10448
5  De Hofstad Dammers  ..1......6..833-6
6  Constant Charlois  4....4..76..43-6
7  Leids Damgenootschap  ..46..65....42-6
8  Damlust Gouda 2  336....6....42-12
9  VELO Wateringen  1....24......30-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 4
ma 30-10-2017     Damlust Gouda 2  -   Damlust Gouda  
3
-
9
 Kariem Droog (1017) - Henk van Klaveren (1238) 1-1
 Alex Bitter (1128) - Friso Fennema (1354) 0-2
 Dirk van Genderen (1085) - Jochem Zweerink (1364) 0-2
 Harry Clasquin (1219) - Teun van de Krol (1351) 1-1
 Bouke Bruinsma (1052) - André Venema (1251) 0-2
 Jan Commandeur (1097) - Erik Hoogendoorn (1270) 1-1
di 31-10-2017     Den Haag  -   RDC Rijnsburg  
5
-
7
 Jeroen Kos (1342) - Richard Kromhout (1361) 0-24Partij
 Pertap Malahé (1166) - Steven den Hollander (1274) 1-15Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Arjen de Mooij (1350) 0-26Partij
 Gerard de Groot (1288) - Thomas Wielaard (1291) 1-12Partij
 Hans den Engelsman  - Daniël Boom (902) 1-11Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Rinus Kromhout (1071) 2-03Partij
do 02-11-2017     Leids Damgenootschap  -   De Hofstad Dammers  
6
-
6
 Frank Eektimmerman (1141) - Peter van Eck (1218) 0-21Partij
 Casper Remeijer (1356) - Hans Jacobsen (1090) 2-03Partij
 Hans Tangelder (1113) - Nizaam Muradin (1121) 1-14Partij
 Harry Dekker (1047) - Frans van de Velde (1095) 1-16Partij
 André van der Kwartel (1076) - Frans Teijn (1070) 1-12Partij
 Peter van den Berg (907) - Bonne Douma (1086) 1-15Partij
vr 26-01-2018     Van Stigt Thans  -   Constant Charlois  
8
-
4
 Ron Heusdens (1474) - Mehmet Yöney (1226) 2-01
 Peter van der Stap (1300) - Jurgen Tholel (1179) 1-12
 Geert Prinsen (1312) - Francis Tholel (1205) 2-03
 Guido van den Berg (1267) - Sjaam Biekram (1037) 1-16
 Ton Burgerhout (1266) - Radjes Balkaran (1239) 1-15Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Jaap Riesenkamp (1201) 1-14