HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Van Stigt Thans  ..810..79..1151030
2  Damlust Gouda  ......11998..4826
3  Constant Charlois Rotterdam  4......467855-2
4  RDC Rijnsburg  2......766..44-6
  De Hofstad Dammers  ..1......66844-6
6  Den Haag  5385......10542
7  Damlust Gouda 2  33666......53-12
8  Leids Damgenootschap  ..4566......42-6
9  VELO Wateringen  1..4..42....40-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 5
ma 13-11-2017     Damlust Gouda  -   Den Haag  
9
-
3
 Erik Hoogendoorn (1270) - niet opgekomen  2-0R
 Friso Fennema (1354) - Gerard de Groot (1288) 2-0Partij
 Henk van Klaveren (1238) - Jeroen Kos (1342) 0-2Partij
 Erno Prosman (1539) - Frans van Eenennaam (1100) 2-0Partij
 Teun van de Krol (1351) - Herman Vroom (1099) 1-1
 André Venema (1251) - Emre Hageman (1010) 2-0
wo 15-11-2017     Constant Charlois Rotterdam  -   VELO Wateringen  
8
-
4
 Mehmet Yöney (1226) - Martijn van IJzendoorn (1551) 0-24Partij  
 Soelinder Jagram (1129) - Reza Ghafoerkhan (1105) 1-11
 Radjinder Jharap (1128) - Arie Stoorvogel (1064) 2-06
 Sjaam Biekram (1037) - Edwin Remmerswaal (1041) 2-02Partij
 Patrick Adriaans (1130) - Aad Schrader (878) 1-13
 Wim Verschoor (1144) - Ben de Koning (900) 2-05Partij
do 16-11-2017     De Hofstad Dammers  -   Damlust Gouda 2  
6
-
6
 Frans van de Velde (1095) - Harry Kolk (1250) 1-14Partij
 Frans Teijn (1070) - Harry Clasquin (1219) 1-16
 Krijn Toet (1241) - Jochem Zweerink (1364) 1-15Partij  
 Bonne Douma (1086) - Kariem Droog (1017) 0-22
 Hans Jacobsen (1090) - Bouke Bruinsma (1052) 2-03
 Nizaam Muradin (1121) - Alex Bitter (1128) 1-11Partij
vr 17-11-2017     RDC Rijnsburg  -   Van Stigt Thans  
2
-
10
 Daniël Boom (902) - Frits Luteijn (1383) 0-21
 Thomas Wielaard (1291) - Ron Heusdens (1474) 0-25Partij
 Marco de Leeuw (1067) - Geert Prinsen (1312) 1-16Partij
 Casper Vroegop (1013) - Peter van der Stap (1300) 0-24
 Arjen de Mooij (1350) - Kees Romijn (1260) 1-12
 Arie Schoneveld (1057) - Guido van den Berg (1267) 0-23