HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Damlust Gouda  8911108119..71448
2  Van Stigt Thans  47118..1091171236
3  Den Haag  356875..10774
4  De Hofstad Dammers  11686..6877-12
5  Constant Charlois Rotterdam  2444776887-12
6  Leids Damgenootschap  4..5656711764
7  RDC Rijnsburg  127..566876-14
8  Damlust Gouda 2  33..6656975-8
9  VELO Wateringen  ..124414370-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
ma 22-01-2018     Damlust Gouda 2  -   VELO Wateringen  
9
-
3
 Kariem Droog (1017) - Reza Ghafoerkhan (1105) 0-25
 Dirk van Genderen (1085) - Arie Stoorvogel (1064) 1-13
 Harry Clasquin (1219) - Edwin Remmerswaal (1041) 2-06
 Harry Kolk (1250) - Aad Schrader (878) 2-02
 Bouke Bruinsma (1052) - Albert Joosse jr (918) 2-01
 Alex Bitter (1128) - Ravindra Kewal (760) 2-04
wo 24-01-2018     Constant Charlois Rotterdam  -   De Hofstad Dammers  
4
-
8
 Francis Tholel (1205) - Frans Teijn (1070) 0-2
 Mehmet Yöney (1226) - Hans Jacobsen (1090) 0-2
 Patrick Adriaans (1130) - Peter van Eck (1218) 0-21
 Ramdew Jahani (1165) - Frans van de Velde (1095) 2-0
 Harry Bisambhar (923) - Bonne Douma (1086) 0-2
 Jaap Riesenkamp (1201) - Harold Jagram (984) 2-0
vr 26-01-2018     RDC Rijnsburg  -   Damlust Gouda  
1
-
11
 Thomas Wielaard (1291) - Erik Hoogendoorn (1270) 1-16Partij  
 Arie Schoneveld (1057) - Teun van de Krol (1351) 0-22
 Marco de Leeuw (1067) - Henk van Klaveren (1238) 0-24Partij
 Daniël Boom (902) - Erno Prosman (1539) 0-21
 Arno Kooloos (1074) - Friso Fennema (1354) 0-25Partij  
 Casper Vroegop (1013) - André Venema (1251) 0-23
di 30-01-2018     Den Haag  -   Leids Damgenootschap  
7
-
5
 Gerard de Groot (1288) - Casper Remeijer (1356) 0-21Partij
 Jeroen Kos (1342) - Evert Bronstring (1302) 1-13Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Frank Eektimmerman (1141) 2-06Partij
 Pertap Malahé (1166) - Hans Tangelder (1113) 2-02Partij
 Roy Bidesi (1104) - Harry Dekker (1047) 2-05Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Hans Kreder (1102) 0-24Partij