HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
  Subklassementen:
  Vrouwen
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Baliakin GMI 2398   H   3 3 0 0 6   1196.33     1527  
2   Frerik Andriessen MI 2294   H   3 3 0 0 6   1170.33     1428  
3   Losseni Savané  2069   H   3 3 0 0 6   1097.33     1208  
4   Peter Hoogteijling MF 2223   H   3 3 0 0 6   1075.67     1340  
5   Gerrit Roeterdink  1933   2e   3 2 1 0 5   1198.00     875  
6   Jos Stokkel GMI 2289   H   3 2 1 0 5   1153.67     1422  
7   Jan van den Hooff  1996   H   3 2 1 0 5   1153.00     1103  
8   Heike Verheul MIF 2115   H   3 2 1 0 5   1121.33     1228  
9   Jeroen Kos MF 2203   H   3 2 1 0 5   1078.00     1342  
10   Han Seinhorst  2135   H   3 2 1 0 5   1030.00     1242  
11   Waldo Aliar MF 2184   H   3 2 1 0 5   987.33     1305  
12   Richard Meijer  2159   H   3 2 0 1 4   1195.67     1293  
13   Berke Yiğittürk  2068   H   3 2 0 1 4   1175.33     1110  
14   Mehmet Yöney  2108   H   3 2 0 1 4   1153.00     1226  
15   Edwin de Jager MF 2117   H   3 2 0 1 4   1128.33     1230  
16   Anton van Berkel MI 2283   H   3 2 0 1 4   1126.00     1412  
17   Dirk Joosten  2130   H   3 1 2 0 4   1033.67     1248  
18   Herman Vroom  1974   1e   3 2 0 1 4   1026.00     1099  
19   Arjen de Mooij  2222   H   3 2 0 1 4   1018.67     1350  
20   David Riupassa  1992   1e   3 2 0 1 4   1005.33     1078  
21   Dirk van Schaik Sr.  1989   1e   3 1 2 0 4   999.00     1071  
22   Simon Harmsma  1932   1e   3 2 0 1 4   937.67     948  
23   Barbara Graas MIF 1949   1e   3 1 1 1 3   1264.00     1010  
24   Emre Hageman  2003   1e   3 1 1 1 3   1243.67     1010  
25   Arie Schoneveld  1987   1e   3 1 1 1 3   1166.67     1057  
26   Henk Stoop  1964   1e   3 1 1 1 3   1132.33     1094  
27   Frans Teijn  1934   1e   3 1 1 1 3   1128.33     1070  
28   Stijn Overeem  2086   H   3 1 1 1 3   1116.33     1211  
29   Sjaam Biekram  1955   1e   3 1 1 1 3   1114.33     1037  
30   Ester van Muijen MFF 2097   H   3 1 1 1 3   1110.33     1169  
31   Hans Tangelder  2019   H   3 1 1 1 3   1090.67     1113  
32   Nico Mul    2e   3 1 1 1 3   1078.67     836  
33   Anton Kosior MF 2173   H   3 1 1 1 3   1068.67     1307  
34   Evert Jochemsen sr.    1e   3 1 1 1 3   1054.33     1070  
35   Rinus Kromhout  1947   1e   3 1 1 1 3   1047.67     1071  
36   Radjendrenath Kalloe  1932   1e   3 1 1 1 3   1024.33     1009  
37   Wim Bremmer MF 2199   H   3 1 1 1 3   999.67     1334  
38   Erik van de Weerdhof MF 2157   H   3 1 1 1 3   976.33     1268  
39   Cor Boot    1e   3 1 1 1 3   965.67     959  
40   André van der Kwartel  2019   1e   3 1 1 1 3   941.67     1076  
41   Eric Hogewoning  2045   H   3 1 1 1 3   924.67     1168  
42   Sammy Amusah  2044   H   3 1 1 1 3   907.00     1121  
43   Boike Mathoera  1902   2e   3 1 1 1 3   872.67     890  
44   Glenn Hardenberg    2e   3 1 1 1 3   737.33     810  
45   Gera Hol  1899   1e   3 1 0 2 2   1184.67     978  
46   Gerard van Velzen  1978   1e   3 1 0 2 2   1139.00     1018  
47   Gé Berbee  1885   1e   3 1 0 2 2   1103.33     932  
48   Reginald Lindemans    1e   3 1 0 2 2   1090.67     1064  
49   Harold Jagram  1946   1e   3 1 0 2 2   1046.67     984  
50   Jan-Maarten Koorn  1910   1e   3 1 0 2 2   1022.33     914  
51   Marlon Mangroe    2e   3 1 0 2 2   1005.67     733  
52   Alexander Zwanenburg    2e   3 1 0 2 2   928.00     851  
53   Kees Osté  1860   2e   3 1 0 2 2   887.67     754  
54   Robby Koendjbiharie  1919   1e   3 0 1 2 1   1140.33     947  
55   Farid Idoe    2e   3 0 1 2 1   1120.00     899  
56   Simon Rompa  1850   1e   3 0 1 2 1   1112.33     911  
57   Anthony Keijzer  1946   1e   3 0 1 2 1   1094.33     1009  
58   Nico Leemberg  2006   1e   3 0 1 2 1   1032.33     1056  
59   Leopold Sekongo MI 2212   H   1 0 0 1 0   1010.00     1351  
60   Gökhan Bagci    2e   3 0 0 3 0   1003.33     748  
61   Daniël Boom  1905   1e   3 0 0 3 0   1001.67     902  
62   Teun de Kluyver  1737   2e   3 0 0 3 0   983.00     573  
63   Noël Neve  1900   2e   3 0 0 3 0   977.00     653  
64   Wynton Meijer    2e   3 0 0 3 0   924.33     507  
 Ronde 3 
 za 09-09-2017  Peter Hoogteijling (2223) - Berke Yiğittürk (2068) 2-0Partij  
 Wynton Meijer  - Kees Osté (1860) 0-2
 Alexander Zwanenburg  - Noël Neve (1900) 2-0
 Jan-Maarten Koorn (1910) - Teun de Kluyver (1737) 2-0
 Daniël Boom (1905) - Marlon Mangroe  0-2
 Gé Berbee (1885) - Gökhan Bagci  2-0
 Nico Mul  - Nico Leemberg (2006) 2-0
 Evert Jochemsen sr.  - Farid Idoe  2-0
 Simon Rompa (1850) - Frans Teijn (1934) 0-2
 Sammy Amusah (2044) - Robby Koendjbiharie (1919) 2-0
 Eric Hogewoning (2045) - Anthony Keijzer (1946) 2-0
 Simon Harmsma (1932) - Reginald Lindemans  2-0
 André van der Kwartel (2019) - Cor Boot  1-1
 Gera Hol (1899) - David Riupassa (1992) 0-2
 Harold Jagram (1946) - Herman Vroom (1974) 0-2
 Hans Tangelder (2019) - Radjendrenath Kalloe (1932) 1-1
 Emre Hageman (2003) - Ester van Muijen (2097) 1-1
 Stijn Overeem (2086) - Barbara Graas (1949) 1-1
 Gerard van Velzen (1978) - Mehmet Yöney (2108) 0-2
 Sjaam Biekram (1955) - Erik van de Weerdhof (2157) 1-1
 Wim Bremmer (2199) - Arie Schoneveld (1987) 1-1
 Boike Mathoera (1902) - Arjen de Mooij (2222) 0-2
 Rinus Kromhout (1947) - Han Seinhorst (2135) 0-2
 Dirk Joosten (2130) - Dirk van Schaik Sr. (1989) 1-1
 Jan van den Hooff (1996) - Anton Kosior (2173) 2-0
 Henk Stoop (1964) - Jeroen Kos (2203) 0-2
 Waldo Aliar (2184) - Gerrit Roeterdink (1933) 1-1
 Losseni Savané (2069) - Anton van Berkel (2283) 2-0
 Jos Stokkel (2289) - Heike Verheul (2115) 1-1
 Edwin de Jager (2117) - Frerik Andriessen (2294) 0-2
 Alexander Baliakin (2398) - Richard Meijer (2159) 2-0