HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  68891010471126
2  SDC Sneek  6695758788
3  BEGB Britsum  4627996782
4  Huizum 2  431057106776
5  DCH Heerenveen 2  375756777-4
6  Troch Tinken Sterk  253578976-6
7  De Toer  273264775-22
8  Lemmer  846653574-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 7
ma 26-03-2018     Troch Tinken Sterk  -   BEGB Britsum  
3
-
9
 Anton van der Ploeg (961) - Oege Dijkstra (1258) 0-2
 Karel de Bruin (952) - Hans Zondervan (1187) 0-2Partij
 Henk Westerhof (968) - Reinout Sloot (1121) 0-2
 Gerrit Terpstra (1026) - Sietse Bronger (972) 1-1Partij
 Haye Wittermans (984) - Pieter Dijkstra (951) 1-1
 Ate Oosterhof (959) - Sjoerd Schaaf (840) 1-1
   Lemmer  -   Damcombinatie Fryslân 2  
8
-
4
 Joop Beetsma (1048) - Jan Algra (1325) 1-13
 Geert van der Molen (965) - Erwin Heslinga (1251) 0-21Partij
 Feike Muurling (900) - Danny Ruiter (1014) 1-16Partij
 Peter Achterstraat (1119) - Theo Wolthers (832) 2-05Partij
 Hans Poepjes (996) - Engel Vrouwe (759) 2-04
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Lucas Huitema (803) 2-02
di 27-03-2018     De Toer  -   Huizum 2  
2
-
10
 Thomas Kuipers (1124) - Jan Bosselaar (1067) 0-21
 Cor Hof (1077) - Meinze Feenstra (1002) 1-15Partij
 Jelle Stobbe (971) - Thijs Talsma (1022) 0-26
 Dick Terpstra (862) - Marten Martens (996) 0-22
 Sieds Tjepkema (952) - Jan T. Terpstra (997) 1-13
 Joeri Beke  - Anne Langhout (984) 0-24
   DCH Heerenveen 2  -   SDC Sneek  
7
-
5
 Johnny Modderman (1073) - Robin Hoekstra (904) 2-04
 Aize Plantinga (1071) - Marcel de Vries (1069) 1-16Partij
 Martin Boersbroek (1000) - Douwe Edelenbos (1228) 1-14Partij
 Wim van der Molen (1072) - Kerst Hoekstra (1063) 1-11
 Marten Zijlstra (970) - Martin de Vries (683) 0-23Partij
 Rinus Veenstra (1151) - Theo Diemeer (942) 2-05