HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  ......8....92410
2  De Toer  ........77..244
3  BEGB Britsum  ........6..7232
4  Troch Tinken Sterk  ......5..9..224
5  Huizum 2  4....7......22-2
6  SDC Sneek  ..56........21-2
7  Lemmer  ..5..3......20-8
  DCH Heerenveen 2  3..5........20-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
ma 23-10-2017     Troch Tinken Sterk  -   Huizum 2  
5
-
7
 Gerrit Terpstra (1026) - Jan Bosselaar (1067) 1-16Partij  
 Karel de Bruin (952) - Meinze Feenstra (1002) 0-22Partij  
 Rein van der Wal (1077) - Jan T. Terpstra (997) 2-01Partij
 Ate Oosterhof (959) - Marten Martens (996) 0-25
 Anton van der Ploeg (961) - Thijs Talsma (1022) 1-14
 Haye Wittermans (984) - Anne Langhout (984) 1-13
di 24-10-2017     SDC Sneek  -   BEGB Britsum  
6
-
6
 Kerst Hoekstra (1063) - Hans Zondervan (1187) 0-22Partij
 Jacob de Vries (1191) - Oege Dijkstra (1258) 1-16Partij
 Douwe Edelenbos (1228) - Reinout Sloot (1121) 2-01Partij  
 Theo Diemeer (942) - Pieter Dijkstra (951) 2-05
 Martin de Vries (683) - Sietse Bronger (972) 1-14
 Robin Hoekstra (904) - Jeppe Bronger (931) 0-23
   DCH Heerenveen 2  -   Damcombinatie Fryslân 2  
3
-
9
 Marten Zijlstra (970) - Jan Algra (1325) 0-21
 Wim van der Molen (1072) - Erwin Heslinga (1251) 0-23Partij  
 Martin Boersbroek (1000) - Piet Tuik (1192) 1-14
 Rinus Veenstra (1151) - Nick de la Fonteyne (1110) 1-12Partij
 Tabe de Vries (883) - Tjalling Oegema (1054) 0-26
 Pieter de Vries (889) - Harm Terpstra (948) 1-15
   De Toer  -   Lemmer  
7
-
5
 Gerrit Reitsma (1013) - Peter Achterstraat (1119) 1-15
 Cor Hof (1077) - Feike Muurling (900) 2-04
 Thomas Kuipers (1124) - Geert van der Molen (965) 1-13
 Sieds Tjepkema (952) - Hans Poepjes (996) 0-21
 Loek den Dekker (913) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-16
 Dick Terpstra (862) - Bouke van der Werff (944) 2-02