HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  ..108..910..4826
2  SDC Sneek  ..5..6..78454
3  De Toer  27....6..745-4
4  Huizum 2  4....1057..444
5  BEGB Britsum  ..6..27..644-6
6  DCH Heerenveen 2  3..675....43-6
7  Troch Tinken Sterk  25..5....942-6
8  Lemmer  ..45..6..341-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
ma 08-01-2018     Lemmer  -   SDC Sneek  
4
-
8
 Joop Beetsma (1048) - Douwe Edelenbos (1228) 0-21Partij  
 Geert van der Molen (965) - Jacob de Vries (1191) 0-24Partij
 Peter Achterstraat (1119) - Kerst Hoekstra (1063) 0-22
 Hans Poepjes (996) - Theo Diemeer (942) 1-16
 Iepie Poepjes-Koopman (968) - Marcel de Vries (1069) 1-15
 Feike Muurling (900) - Martin de Vries (683) 2-03
di 09-01-2018     De Toer  -   DCH Heerenveen 2  
6
-
6
 Thomas Kuipers (1124) - Wim van der Molen (1072) 1-15
 Cor Hof (1077) - Marten Zijlstra (970) 1-16
 Gerrit Reitsma (1013) - Martin Boersbroek (1000) 1-14
 Loek den Dekker (913) - Wim Riddersma (856) 0-21
 Sieds Tjepkema (952) - Geert Rozenberg (879) 1-12
 Jelle Stobbe (971) - Sjouke Zijlstra (778) 2-03
   Damcombinatie Fryslân 2  -   Troch Tinken Sterk  
10
-
2
 Jan Algra (1325) - Anton van der Ploeg (961) 2-06
 Erwin Heslinga (1251) - Joop de Graaf (861) 2-04Partij
 Bert Oegema (1037) - Ate Oosterhof (959) 2-05Partij
 Tjalling Oegema (1054) - Jan Kunnen (766) 2-03
 Harm Terpstra (948) - Karel de Bruin (952) 0-21Partij  
 Geoffrey de la Fonteyne (950) - Sape Hiemstra (695) 2-02
do 11-01-2018     Huizum 2  -   BEGB Britsum  
10
-
2
 Sietse Nagel (1123) - Oege Dijkstra (1258) 2-02
 Meinze Feenstra (1002) - Jeppe Bronger (931) 1-13Partij
 Thijs Talsma (1022) - Ruurd Winkel (805) 2-01
 Jan T. Terpstra (997) - Pieter Dijkstra (951) 2-04Partij
 Anne Langhout (984) - Sietse Bronger (972) 2-06
 Marten Martens (996) - Roel Toering (904) 1-15