HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Damcombinatie Fryslân 2  ..9101088..51030
2  SDC Sneek  ....579685710
3  DCH Heerenveen 2  3..6..75755-4
4  De Toer  2764....755-8
5  Troch Tinken Sterk  25..85..954-2
  Huizum 2  435..710..54-2
7  BEGB Britsum  467....2654-10
8  Lemmer  ..4553..651-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 5
ma 19-02-2018     Troch Tinken Sterk  -   De Toer  
8
-
4
 Anton van der Ploeg (961) - Cor Hof (1077) 1-16
 Haye Wittermans (984) - Thomas Kuipers (1124) 2-01Partij  
 Gerrit Terpstra (1026) - Gerrit Reitsma (1013) 1-13Partij  
 Ate Oosterhof (959) - Jelle Stobbe (971) 1-14
 Henk Westerhof (968) - Sieds Tjepkema (952) 2-05
 Jan Hoogsteen (796) - Joeri Beke  1-13
di 20-02-2018     DCH Heerenveen 2  -   Lemmer  
7
-
5
 Aize Plantinga (1071) - Hans Poepjes (996) 1-16Partij  
 Henk Hosper (1125) - Iepie Poepjes-Koopman (968) 1-15
 Martin Boersbroek (1000) - Feike Muurling (900) 1-14
 Wim van der Molen (1072) - Bouke van der Werff (944) 2-03
 Marten Zijlstra (970) - Zwaantje van der Werff (712) 2-01
 Pieter de Vries (889) - Jan Visser (715) 0-22
   SDC Sneek  -   Huizum 2  
9
-
3
 Marcel de Vries (1069) - Jan Bosselaar (1067) 2-02Partij
 Douwe Edelenbos (1228) - Meinze Feenstra (1002) 2-06Partij
 Kerst Hoekstra (1063) - Marten Martens (996) 2-01
 Jacob de Vries (1191) - Thijs Talsma (1022) 2-03Partij
 Martin de Vries (683) - Jan T. Terpstra (997) 1-14Partij
 Theo Diemeer (942) - Anne Langhout (984) 0-25
   Damcombinatie Fryslân 2  -   BEGB Britsum  
8
-
4
 Piet Tuik (1192) - Oege Dijkstra (1258) 1-15Partij
 Jan Algra (1325) - Pieter Dijkstra (951) 2-03
 Munkhtuya Nasanbayar (1168) - Reinout Sloot (1121) 2-01
 Erwin Heslinga (1251) - Hans Zondervan (1187) 2-04Partij
 Bert Oegema (1037) - Jeppe Bronger (931) 1-16Partij
 Harm Terpstra (948) - Sjoerd Schaaf (840) 0-22