HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  108101110131414..814101864
2  DCL Lent  6999..8911111013101730
3  WSDV Wageningen  8710913111211815..101648
4  DVV Voorthuizen  6761099111212..13101430
5  WDV Winterswijk  577661010..1191010102
  DCH Harderwijk  6..371063911121410102
7  BDV / BDSV CT  3857610..88910109-12
8  WSDV Wageningen 2  2745613..491010108-20
9  DZW Warnsveld  2554..7812998108-22
10  DCN Nijmegen CT  ..584558771011106-20
11  DCH Hengelo  861..74767612103-32
12  CTD Arnhem  23..36266854101-70

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 10
do 08-02-2018     DCH Harderwijk  -   DVV Voorthuizen  
7
-
9
 Kees de Jong (1223) - Erwin van Hierden (1357) 1-18Partij
 Jaap van de Werfhorst (1065) - Stijn Overeem (1211) 0-25Partij
 Bert Foppen (1109) - Henri van Hierden (1164) 0-21Partij
 Fred Elgersma (1171) - Henk Timmer (1068) 0-22
 Gerwin van der Meer (1185) - Jaap van Hierden Sr. (1021) 1-16
 Jan van de Veen (1163) - Jelte van Lokhorst (765) 1-17
 Ton Eekelschot (1047) - Teus Klok (715) 2-03
 Wout Mensink (1050) - Wim van de Berg (666) 2-04
   DCH Hengelo  -   DCN Nijmegen CT  
6
-
10
 Dinant Spieker (1296) - Rienk van Marle (1313) 1-16Partij
 Arnoud de Greef (1254) - Hans Ladage (1219) 1-15
 Eddy Hoebink (1113) - Jan Jacobs (1169) 0-28
 Gerben te Raa (1127) - Jean van Ingen (1031) 1-13
 Jaap de Vries (1075) - Kees Hazen (1133) 2-04
 Rodier Evers (1021) - Roy Slagter (679) 1-11
 Jaap Vos (960) - Katarzyna Ptak (848) 0-27
 Harry Vos (1042) - Piet Zegers (873) 0-22
   DV VBI Huissen  -   WSDV Wageningen  
8
-
8
 Jos Stokkel (1422) - Henk Kleinrensink (1184) 1-17Partij
 Maarten Linssen (1334) - Machiel Weistra (1096) 2-01Partij
 Dirk Joosten (1248) - Arie Janssen van Doorn (1130) 1-18Partij
 Geert Berends (1278) - Jan Groenendijk (1509) 0-22Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Derk Kleinrensink (1141) 2-04Partij
 Rob Schrooten (1179) - Fred Ivens (1323) 0-25Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Matthias de Kruijf (1329) 0-23Partij
 Jo Weijman (1151) - Hans Kromhout (1080) 2-06Partij
   WSDV Wageningen 2  -   DZW Warnsveld  
4
-
12
 Owen Donkers (1122) - Pieter van Splunter (1290) 0-23
 Cor Langeveld (1096) - Cees Groen (1009) 0-25Partij
 Jaap Vink (1090) - Bertus Bosch (1128) 1-16
 Jozef Linssen (1073) - Harry Graaskamp (1114) 1-11
 Bas van Berkel (976) - Bennie Hiddink (1073) 1-14Partij
 Hans Luchies (930) - Rob Kampman (1014) 0-22
 Wim van Mourik (952) - Henk Groen (1097) 0-27
 Kees Maliepaard (932) - Dick Halma (942) 1-18Partij
vr 09-02-2018     CTD Arnhem  -   BDV / BDSV CT  
6
-
10
 Peter Kort (1267) - Coen Bommel (1190) 0-26Partij
 Leo Steyntjes (990) - Gerrit Stunnenberg (1144) 1-18
 Rein Bergsma (1033) - Ap van Ingen (1138) 0-22Partij
 Theo Willemsen (1077) - Evert van de Pol (1106) 1-14Partij
 Jan Beeke (1025) - Chris Versteegen (1057) 0-21Partij
 Ton Berends (1000) - Bram Cysouw (884) 1-17Partij
 Nouri Brinkman (535) - Ed Blankenstijn (881) 1-13Partij
 Douwe Hokwerda  - Jan Cysouw (828) 2-05Partij
   WDV Winterswijk  -   DCL Lent  
7
-
9
 Erik ten Hagen (1231) - Gert van Willigen (1225) 1-16Partij
 Frits Zegelink (1210) - Eep van Manen (1166) 2-08Partij
 Henk Sonderen (1231) - Denise van Dam (1085) 0-25
 Theo Stoverinck (1102) - Edgar Hartman (1221) 1-13
 Gerard Korten (1083) - Joppe Lemmen (1193) 0-21
 Erik Oonk (937) - Joop Geurts (1201) 1-17
 Jan Elgershuizen (913) - Stef Migchelbrink (1039) 1-14Partij
 Kees Spruijt (1058) - Sammy Amusah (1121) 1-12Partij