HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2017/2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  10810101114141311814112070
2  DCL Lent  699999118111013111932
3  WSDV Wageningen  871013912111181510111852
4  DVV Voorthuizen  6769101112912813111530
5  DCH Harderwijk  67371039611121411100
  WDV Winterswijk  57766107101191011100
7  WSDV Wageningen 2  2745136411910101110-14
8  DZW Warnsveld  2554791289981110-20
9  BDV / BDSV CT  3857106588910119-18
10  DCN Nijmegen CT  5584557781011116-26
11  DCH Hengelo  861847677612114-32
12  CTD Arnhem  23632668654111-74

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
di 06-03-2018     DVV Voorthuizen  -   DCH Hengelo  
8
-
8
 Erwin van Hierden (1357) - Dinant Spieker (1296) 1-12Partij
 Stijn Overeem (1211) - Arnoud de Greef (1254) 0-28Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1194) - Gerben te Raa (1127) 1-17
 Henk Timmer (1068) - Eddy Hoebink (1113) 1-13
 Aalt van de Kuilen (1187) - Jaap de Vries (1075) 2-05
 Henri van Hierden (1164) - Rodier Evers (1021) 1-16Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1021) - Harry Vos (1042) 1-14
 Henk Hendriksen (728) - Jan Luiten (804) 1-11
   BDV / BDSV CT  -   WSDV Wageningen 2  
5
-
11
 Coen Bommel (1190) - Marcel Monteba (1330) 0-28Partij
 Gerrit Stunnenberg (1144) - Jaap Vink (1090) 2-05
 Ap van Ingen (1138) - Cor Langeveld (1096) 1-17
 Evert van de Pol (1106) - Owen Donkers (1122) 0-22
 Bram Cysouw (884) - Jozef Linssen (1073) 1-13Partij
 Jur van Ginkel (958) - Wim van Mourik (952) 0-21
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (959) - Kees Maliepaard (932) 0-26Partij
 Jan Cysouw (828) - Hans Luchies (930) 1-14
wo 07-03-2018     DCN Nijmegen CT  -   DV VBI Huissen  
5
-
11
 Rienk van Marle (1313) - Dirk Joosten (1248) 1-16Partij
 Hans Ladage (1219) - Geert Berends (1278) 1-11
 Jean van Ingen (1031) - Jan van Loenen Jr. (1237) 1-17
 Kees Hazen (1133) - Rob Schrooten (1179) 1-18
 Christiaan Groote (886) - Jo Weijman (1151) 0-24
 Katarzyna Ptak (848) - Remco Vredenberg (1143) 0-22
 Roy Slagter (679) - Gerard Boogaars (1006) 1-13
 Ton Holla (725) - Jos Lamers (991) 0-25
do 08-03-2018     DZW Warnsveld  -   WDV Winterswijk  
9
-
7
 Pieter van Splunter (1290) - Frits Zegelink (1210) 1-16Partij
 Estario Euson  - Erik ten Hagen (1231) 0-25Partij
 Bertus Bosch (1128) - Kees Spruijt (1058) 2-04
 Harry Graaskamp (1114) - Theo Stoverinck (1102) 1-18
 Bennie Hiddink (1073) - Henk Sonderen (1231) 0-21
 Henk Groen (1097) - Erik Oonk (937) 2-02
 Dick Halma (942) - Gerard Korten (1083) 1-17
 Cees Groen (1009) - Wim Sonderen (954) 2-03Partij
   WSDV Wageningen  -   CTD Arnhem  
10
-
6
 Ákosh Kardos (897) - Henk Mahboeb (990) 2-08
 Henk Kleinrensink (1184) - Douwe Hokwerda  1-16Partij
 Derk Kleinrensink (1141) - Jan Beeke (1025) 0-22Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (999) - Arnout Mossink  1-14Partij
 Fred Ivens (1323) - Leo Steyntjes (990) 1-15Partij
 Matthias de Kruijf (1329) - Theo Willemsen (1077) 2-01Partij
 Arie Janssen van Doorn (1130) - Rein Bergsma (1033) 2-07
 Hans Kromhout (1080) - Aroen Bholasingh (826) 1-13Partij
vr 09-03-2018     DCL Lent  -   DCH Harderwijk  
9
-
7
 Maarten Nas (1304) - Kees de Jong (1223) 1-12Partij
 Thijs Gerritsen (1275) - Fred Elgersma (1171) 2-04Partij
 Eep van Manen (1166) - Jan Willem Hoeve (1203) 1-15Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Jaap van de Werfhorst (1065) 0-26Partij
 Denise van Dam (1085) - Gerwin van der Meer (1185) 2-08Partij
 Edgar Hartman (1221) - Egbert van Hattem (1199) 1-11Partij
 Sammy Amusah (1121) - Ton Eekelschot (1047) 1-17Partij
 Stef Migchelbrink (1039) - Bert Foppen (1109) 1-13Partij