HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Kees Thijssen GMI 2398   H   9 5 4 0 14 81 95
2   Murodullo Amrillaev MI 2348   H   9 5 4 0 14 79 93
3   Vladimir Milshin GMI 2360   H   9 5 3 1 13 81 95
4   Anatoli Gantvarg GMI 2359   H   9 4 5 0 13 80 94
5   Tamara Tansykkuzhina  2159   H   9 4 4 1 12 82 96
6   Yuriy Anikeev MI 2309   H   9 4 4 1 12 78 92
  Rinat Ishimbaev MI 2209   H   9 3 6 0 12 78 91
8   Bert Zwart  2222   H   9 4 4 1 12 77 90
9   Alexander Shvartsman GMI 2420   H   9 4 4 1 12 76 90
10   Michiel Kloosterziel  2244   H   9 5 2 2 12 71 85
  Yevgeniy Sklyarov MI 2297   H   9 5 2 2 12 71 85
  Youri Chertok MI 2296   H   9 3 6 0 12 71 83
13   Ron Heusdens GMI 2345   H   9 3 6 0 12 69 79
14   Nina Hoekman-Jankovskaja  2233   H   9 3 5 1 11 75 87
15   Tanya Chub  2237   H   9 4 3 2 11 71 85
  Grigoriy Pismenny    H   9 3 5 1 11 71 84
  Henk Stoop  2020   H   9 3 5 1 11 71 83
  Bas Messemaker MF 2265   H   9 3 5 1 11 71 83
19   Pim Meurs  2059   H   9 3 5 1 11 70 82
20   Dik de Voogd  2087   H   9 4 3 2 11 69 81
21   Erwin Heslinga  2120   H   9 4 3 2 11 68 80
22   Jasper Lemmen MF 2164   H   9 2 6 1 10 79 91
23   Joost Verplak  2109   H   9 2 6 1 10 74 87
24   Wim Vrijland  2138   H   9 3 4 2 10 73 85
25   Cock van Wijk  2096   H   9 2 6 1 10 71 84
  Igor Chartoriyski  2161   H   9 3 4 2 10 71 83
27   Jacco Ambags  2013   H   9 3 4 2 10 70 83
28   Fred Roedolph  1991   H   9 4 2 3 10 69 82
  Jasper Daems  2057   H   9 3 4 2 10 69 81
30   Georges Mostovoy MI 2165   H   9 1 8 0 10 68 80
31   Anton Kosior MF 2157   H   9 3 4 2 10 66 78
  Henk Kalk  2201   H   9 2 6 1 10 66 77
33   Maikel Palmans  2106   H   9 3 4 2 10 65 77
  Matthijs van den Akker  1909   H   9 3 4 2 10 65 77
  Glib Ushakov  2049   H   9 3 4 2 10 65 77
36   Kees de Jong  1993   H   9 3 4 2 10 64 76
37   Rudolfs Tomass  2091   H   9 3 4 2 10 60 72
38   Pertap Malahé  2092   H   9 4 1 4 9 69 80
39   Herman Vroom  1980   H   9 2 5 2 9 65 77
40   Binne Brouwer  1964   H   9 4 1 4 9 64 76
41   Harry de Waard  2121   H   9 2 5 2 9 63 77
42   Jan Dallinga  2097   H   9 3 3 3 9 62 74
  Tatiana Faikova    H   9 2 5 2 9 62 73
  Nico Leemberg  1997   H   9 3 3 3 9 62 73
45   Lauw Dingemans  2071   H   9 4 1 4 9 61 74
  Pieter Steijlen    H   9 3 3 3 9 61 72
47   Ton Berends  2016   H   9 2 5 2 9 58 69
48   Frits van Vloten  2171   H   9 3 3 3 9 57 67
49   Kaspars Sulcs    H   9 2 5 2 9 56 66
50   André Nijmeijer  2044   H   9 3 2 4 8 67 81
51   Aris Brantevics    H   9 3 2 4 8 66 80
52   Derk Kleinrensink  2029   H   9 2 4 3 8 65 77
53   Clemens Crucius  1964   H   9 2 4 3 8 63 74
54   Adriaan Groenendijk  1999   H   9 2 4 3 8 62 72
55   Jaap Huizinga  2006   H   9 0 8 1 8 61 71
56   Ton van Bokhoven  2109   H   9 3 2 4 8 60 72
  Reinier Stortelder  1942   H   9 2 4 3 8 60 72
58   Valere Hermans  2030   H   9 2 4 3 8 54 65
  Irina Ivanova    H   9 1 6 2 8 54 63
60   Hans Bentvelzen  2135   H   9 2 4 3 8 52 63
  Evert Schuttert  1803   H   9 2 4 3 8 52 63
62   Klaas Mondria  1967   H   9 3 1 5 7 62 76
63   Gilbert Kalfon  2063   H   9 1 5 3 7 60 70
64   Evert van de Pol    H   9 2 3 4 7 59 71
65   Wim Martin  2093   H   9 0 7 2 7 56 70
66   Ashok Mahabier    H   9 1 5 3 7 54 65
  Bert Nieling  1547   H   9 1 5 3 7 54 64
68   Peter Pippel  2079   H   9 0 7 2 7 53 66
  Mirjam Hol    H   9 2 3 4 7 53 63
70   Jan Schijff    H   9 2 3 4 7 52 64
  Jan T. Terpstra  1901   H   9 3 1 5 7 52 62
  Joras Ferwerda    H   9 1 5 3 7 52 62
73   Henk Bosgraaf    H   9 1 5 3 7 51 61
74   Gé Berbee    H   9 2 3 4 7 47 57
75   Soerin Ramdjielal  1524   H   9 2 2 5 6 53 63
76   Patrick Wielemout    H   9 0 6 3 6 51 61
77   Louis Peters  1993   H   9 1 4 4 6 49 58
78   Jacques Floras  1971   H   9 2 2 5 6 47 59
79   Piet Jonkers  1928   H   9 2 1 6 5 59 71
80   Tom Huizinga  1747   H   9 1 3 5 5 50 60
81   Marten Stortelder  1722   H   9 1 3 5 5 48 59
82   Kees Osté  1810   H   9 1 3 5 5 46 54
83   Teun de Kluyver    H   9 0 4 5 4 43 54
84   Anton van Dusseldorp    H   9 1 1 7 3 44 53
Kees ThijssenMurodullo AmrillaevVladimir Milshin
Anatoli GantvargTamara TansykkuzhinaYuriy Anikeev
Rinat IshimbaevBert ZwartAlexander Shvartsman
Michiel KloosterzielYevgeniy SklyarovYouri Chertok
Ron HeusdensNina Hoekman-JankovskajaTanya Chub
Grigoriy PismennyHenk StoopBas Messemaker
Pim MeursDik de Voogd
 Ronde 9 
 za 01-05-2004  Kees Thijssen (2398) - Yevgeniy Sklyarov (2297) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2348) - Vladimir Milshin (2360) 1-1
 Rinat Ishimbaev (2209) - Anatoli Gantvarg (2359) 1-1
 Tamara Tansykkuzhina (2159) - Dik de Voogd (2087) 1-1
 Bert Zwart (2222) - Yuriy Anikeev (2309) 1-1
 Alexander Shvartsman (2420) - Igor Chartoriyski (2161) 2-0
 Wim Vrijland (2138) - Michiel Kloosterziel (2244) 0-2
 Jacco Ambags (2013) - Youri Chertok (2296) 0-2
 Ron Heusdens (2345) - Jasper Lemmen (2164) 2-0
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2233) - Tatiana Faikova  2-0
 Tanya Chub (2237) - Bas Messemaker (2265) 1-1
 Grigoriy Pismenny  - Pim Meurs (2059) 1-1
 Henk Stoop (2020) - Pertap Malahé (2092) 2-0
 Erwin Heslinga (2120) - Jan Dallinga (2097) 2-0
 Joost Verplak (2109) - Kees de Jong (1993) 1-1
 Glib Ushakov (2049) - Cock van Wijk (2096) 1-1
 Anton Kosior (2157) - Fred Roedolph (1991) 1-1
 Georges Mostovoy (2165) - Jasper Daems (2057) 1-1
 Henk Kalk (2201) - Maikel Palmans (2106) 1-1
 Aris Brantevics  - Matthijs van den Akker (1909) 0-2
 Derk Kleinrensink (2029) - Rudolfs Tomass (2091) 0-2
 Irina Ivanova  - Herman Vroom (1980) 1-1
 Binne Brouwer (1964) - Harry de Waard (2121) 1-1
 Wim Martin (2093) - Nico Leemberg (1997) 0-2
 Jan Schijff  - Lauw Dingemans (2071) 0-2
 Ashok Mahabier  - Pieter Steijlen  0-2
 Ton Berends (2016) - Peter Pippel (2079) 2-0
 Klaas Mondria (1967) - Frits van Vloten (2171) 0-2
 Kaspars Sulcs  - Evert van de Pol  2-0
 Hans Bentvelzen (2135) - André Nijmeijer (2044) 1-1
 Clemens Crucius (1964) - Reinier Stortelder (1942) 1-1
 Adriaan Groenendijk (1999) - Jaap Huizinga (2006) 1-1
 Ton van Bokhoven (2109) - Kees Osté (1810) 2-0
 Louis Peters (1993) - Valere Hermans (2030) 0-2
 Soerin Ramdjielal (1524) - Evert Schuttert (1803) 0-2
 Gilbert Kalfon (2063) - Gé Berbee  1-1
 Mirjam Hol  - Bert Nieling (1547) 1-1
 Piet Jonkers (1928) - Jan T. Terpstra (1901) 0-2
 Joras Ferwerda  - Henk Bosgraaf  1-1
 Jacques Floras (1971) - Patrick Wielemout  1-1
 Anton van Dusseldorp  - Tom Huizinga (1747) 1-1
 Teun de Kluyver  - Marten Stortelder (1722) 0-2