HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nico Valkenburg  1976   H   2 2 0 0 4 4 8
  Steven den Hollander  2166   H   2 2 0 0 4 4 8
  Hubert de Baetselier    H   2 2 0 0 4 4 8
4   Dick Huitink  1930   H   2 2 0 0 4 2 4
  Yifu Du  2104   H   2 2 0 0 4 2 4
  Radjendrenath Kalloe  1955   H   2 2 0 0 4 2 4
  Clemens Crucius  2004   H   2 2 0 0 4 2 4
8   Gerwin Mollink  2050   H   2 1 1 0 3 5 7
  Shuimu Jin  2046   H   2 1 1 0 3 5 7
  Gijs Schoenmakers  2114   H   2 1 1 0 3 5 7
  Gerardo IJssel Jr.  2046   H   2 1 1 0 3 5 7
  Marcel van der Most  1966   H   2 1 1 0 3 5 7
  Harry Velraeds  2038   H   2 1 1 0 3 5 7
  Michel Stempher MI 2243   H   2 1 1 0 3 5 7
  Christian Niami MF 2277   H   2 1 1 0 3 5 7
16   Ivar Smijers    H   2 1 1 0 3 4 5
  Jaap Huizinga  1999   H   2 1 1 0 3 4 5
  Nikolai Kychkin MF 2124   H   2 1 1 0 3 4 5
  Shaomake Chen CMF 2041   H   2 1 1 0 3 4 5
  Wiel Maertzdorf  2082   H   2 1 1 0 3 4 5
  Marc De Meulenaere MF 2120   H   2 1 1 0 3 4 5
  Frank Teer MI 2221   H   2 1 1 0 3 4 5
  Ton van Bokhoven MF 2021   H   2 1 1 0 3 4 5
  Rob van Westerloo  2004   H   2 1 1 0 3 4 5
25   Theo Schippers  2205   H   2 1 1 0 3 3 4
26   Gerard Zijlema  1999   H   2 1 1 0 3 3 3
  Alex Noppers  2008   H   2 1 1 0 3 3 3
  Bassirou Ba GMI 2326   H   2 1 1 0 3 3 3
  Bé Eggens  2117   H   2 1 1 0 3 3 3
  Yuen Wong  2222   H   2 1 1 0 3 3 3
  Raphaël Martens MF 2016   H   2 1 1 0 3 3 3
  NDiaga Samb GMI 2324   H   2 1 1 0 3 3 3
33   Marc Arendo MF 2121   H   2 1 1 0 3 2 3
34   Soender Kalpoe  2048   H   2 1 0 1 2 6 4
  Jelle van der Eng  1900   H   2 1 0 1 2 6 4
  Hans Rinner  1942   H   2 1 0 1 2 6 4
37   Yoshua van der Most  1926   H   2 0 2 0 2 5 5
38   Anton Schotanus MF 2141   H   2 1 0 1 2 5 2
39   Martijn van Gortel MF 2101   H   2 0 2 0 2 4 4
  Kor Sikkema  1954   H   2 0 2 0 2 4 4
41   Mark Werrebrouck  2036   H   2 1 0 1 2 4 0
  Louis de Frankrijker  1930   H   2 1 0 1 2 4 0
  Gerard van Velzen  1954   H   2 1 0 1 2 4 0
  Luc de Kruijf  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
  Bert Woolschot  2074   H   2 1 0 1 2 4 0
  Gijs Mouthaan  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
47   Peter Bronstring  1904   H   2 0 2 0 2 3 3
48   Denis Karataev  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Henk Stoop  1976   H   2 1 0 1 2 3 0
  Bram Kole jr.  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Ludy Brink  1942   H   2 1 0 1 2 3 0
  Albert Hendrik Snijder  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Jasper Kole  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Marianna Fedorova  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Jan Snijder  1935   H   2 1 0 1 2 3 0
56   Tom Huizinga  1796   H   2 1 0 1 2 2 0
  Tom Swelsen  2026   H   2 1 0 1 2 2 0
  Johan Evens  1828   H   2 1 0 1 2 2 0
59   Hans van Dijk  1921   H   2 0 1 1 1 6 3
60   Pierre Lacroix  2128   H   2 0 1 1 1 5 2
61   Piet Rozenboom  1947   H   2 0 1 1 1 4 1
  Dylan Jongeneel  1886   H   2 0 1 1 1 4 1
  Jaap Langerak  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Aleksandra Rozhina  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Rudi van Velzen  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Bram Verhoef  1893   H   2 0 1 1 1 4 1
  Karel Leemreize  2065   H   2 0 1 1 1 4 1
  Anzhelina Diachkovskaia    H   2 0 1 1 1 4 1
  Herk Vis  1975   H   2 0 1 1 1 4 1
70   Aat Verhaar  1940   H   2 0 1 1 1 3 1
71   Remco Korteland  1923   H   2 0 0 2 0 6 0
  Albert Cramer    H   2 0 0 2 0 6 0
  Thomas Mouthaan  1900   H   2 0 0 2 0 6 0
  Willemijn Verhoef    H   2 0 0 2 0 6 0
75   Johan Rademaker  1938   H   2 0 0 2 0 5 0
  Gregory de Vries  1900   H   2 0 0 2 0 5 0
  Hans Stolwijk  1852   H   2 0 0 2 0 5 0
  Boudewijn van der Veen  1949   H   2 0 0 2 0 5 0
  Martin Kole  1900   H   2 0 0 2 0 5 0
  Jan Kerkhofs  1929   H   2 0 0 2 0 5 0
  Ton van Hove    H   2 0 0 2 0 5 0
82   Anne Reverdy    H   2 0 0 2 0 4 0
  Marjory Feyt  1900   H   2 0 0 2 0 4 0
  Alijn Kuijer  1918   H   2 0 0 2 0 4 0
Nico ValkenburgSteven den HollanderHubert de Baetselier
Dick HuitinkYifu DuRadjendrenath Kalloe
Clemens CruciusGerwin MollinkShuimu Jin
Gijs SchoenmakersGerardo IJsselMarcel van der Most
Harry VelraedsMichel StempherChristian Niami
Ivar SmijersJaap HuizingaNikolai Kychkin
Shaomake ChenWiel Maertzdorf
 Ronde 2 
 za 04-08-2018  Gijs Mouthaan (1900) - Willemijn Verhoef  2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Alijn Kuijer (1918) 2-0Partij
 Gregory de Vries (1900) - Luc de Kruijf (1900) 0-2Partij
 Marjory Feyt (1900) - Tom Huizinga (1796) 0-2Partij
 Thomas Mouthaan (1900) - Johan Evens (1828) 0-2Partij
 Albert Cramer  - Ludy Brink (1942) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Martin Kole (1900) - Jasper Kole (1900) 0-2Partij
 Hans Stolwijk (1852) - Marianna Fedorova (1900) 0-2Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Jaap Langerak (1900) 1-1Partij
 Denis Karataev (1900) - Remco Korteland (1923) 2-0Partij
 Anne Reverdy  - Jan Snijder (1935) 0-2Partij
 Herk Vis (1975) - Bram Verhoef (1893) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Mark Werrebrouck (2036) 0-2Partij
 Aat Verhaar (1940) - Piet Rozenboom (1947) 1-1Partij
 Ton van Hove  - Bram Kole jr. (1900) 0-2Partij
 Henk Stoop (1976) - Johan Rademaker (1938) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Tom Swelsen (2026) 0-2Partij
 Ivar Smijers  - Anzhelina Diachkovskaia  2-0Partij
 Kor Sikkema (1954) - Peter Bronstring (1904) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1921) - Ton van Bokhoven (2021) 0-2Partij
 Yoshua van der Most (1926) - Martijn van Gortel (2101) 1-1Partij
 Karel Leemreize (2065) - Marc Arendo (2121) 0-2Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Theo Schippers (2205) 0-2Partij
 Clemens Crucius (2004) - Jelle van der Eng (1900) 2-0Partij
 Nico Valkenburg (1976) - Louis de Frankrijker (1930) 2-0Partij
 Marcel van der Most (1966) - Gerard Zijlema (1999) 1-1Partij
 Hubert de Baetselier  - Gerard van Velzen (1954) 2-0Partij
 Hans Rinner (1942) - Radjendrenath Kalloe (1955) 0-2Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Dick Huitink (1930) 0-2Partij
 Harry Velraeds (2038) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Shaomake Chen (2041) - Alex Noppers (2008) 1-1Partij
 Shuimu Jin (2046) - Raphaël Martens (2016) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Rob van Westerloo (2004) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2082) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - Bert Woolschot (2074) 2-0Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - Marc De Meulenaere (2120) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2124) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Anton Schotanus (2141) 2-0Partij
 Frank Teer (2221) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij
 Michel Stempher (2243) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - NDiaga Samb (2324) 1-1Partij