HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Hubert de Baetselier    H   2 2 0 0 4 4 8
  Nico Valkenburg  1976   H   2 2 0 0 4 4 8
  Steven den Hollander  2166   H   2 2 0 0 4 4 8
4   Dick Huitink  1930   H   2 2 0 0 4 2 4
  Yifu Du  2104   H   2 2 0 0 4 2 4
  Radjendrenath Kalloe  1955   H   2 2 0 0 4 2 4
  Clemens Crucius  2004   H   2 2 0 0 4 2 4
8   Marcel van der Most  1966   H   2 1 1 0 3 5 7
  Michel Stempher MI 2243   H   2 1 1 0 3 5 7
  Gerwin Mollink  2050   H   2 1 1 0 3 5 7
  Christian Niami MF 2277   H   2 1 1 0 3 5 7
  Gerardo IJssel Jr.  2046   H   2 1 1 0 3 5 7
  Harry Velraeds  2038   H   2 1 1 0 3 5 7
  Shuimu Jin  2046   H   2 1 1 0 3 5 7
  Gijs Schoenmakers  2114   H   2 1 1 0 3 5 7
16   Frank Teer MI 2221   H   2 1 1 0 3 4 5
  Shaomake Chen CMF 2041   H   2 1 1 0 3 4 5
  Ton van Bokhoven MF 2021   H   2 1 1 0 3 4 5
  Rob van Westerloo  2004   H   2 1 1 0 3 4 5
  Ivar Smijers    H   2 1 1 0 3 4 5
  Jaap Huizinga  1999   H   2 1 1 0 3 4 5
  Nikolai Kychkin MF 2124   H   2 1 1 0 3 4 5
  Wiel Maertzdorf  2082   H   2 1 1 0 3 4 5
  Marc De Meulenaere MF 2120   H   2 1 1 0 3 4 5
25   Theo Schippers  2205   H   2 1 1 0 3 3 4
26   Gerard Zijlema  1999   H   2 1 1 0 3 3 3
  Raphaël Martens MF 2016   H   2 1 1 0 3 3 3
  Bé Eggens  2117   H   2 1 1 0 3 3 3
  Yuen Wong  2222   H   2 1 1 0 3 3 3
  NDiaga Samb GMI 2324   H   2 1 1 0 3 3 3
  Alex Noppers  2008   H   2 1 1 0 3 3 3
  Bassirou Ba GMI 2326   H   2 1 1 0 3 3 3
33   Marc Arendo MF 2121   H   2 1 1 0 3 2 3
34   Soender Kalpoe  2048   H   2 1 0 1 2 6 4
  Jelle van der Eng  1900   H   2 1 0 1 2 6 4
  Hans Rinner  1942   H   2 1 0 1 2 6 4
37   Yoshua van der Most  1926   H   2 0 2 0 2 5 5
38   Anton Schotanus MF 2141   H   2 1 0 1 2 5 2
39   Kor Sikkema  1954   H   2 0 2 0 2 4 4
  Martijn van Gortel MF 2101   H   2 0 2 0 2 4 4
41   Gerard van Velzen  1954   H   2 1 0 1 2 4 0
  Luc de Kruijf  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
  Bert Woolschot  2074   H   2 1 0 1 2 4 0
  Gijs Mouthaan  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
  Mark Werrebrouck  2036   H   2 1 0 1 2 4 0
  Louis de Frankrijker  1930   H   2 1 0 1 2 4 0
47   Peter Bronstring  1904   H   2 0 2 0 2 3 3
48   Jan Snijder  1935   H   2 1 0 1 2 3 0
  Henk Stoop  1976   H   2 1 0 1 2 3 0
  Ludy Brink  1942   H   2 1 0 1 2 3 0
  Jasper Kole  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Marianna Fedorova  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Bram Kole jr.  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Albert Hendrik Snijder  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Denis Karataev  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
56   Tom Huizinga  1796   H   2 1 0 1 2 2 0
  Tom Swelsen  2026   H   2 1 0 1 2 2 0
  Johan Evens  1828   H   2 1 0 1 2 2 0
59   Hans van Dijk  1921   H   2 0 1 1 1 6 3
60   Pierre Lacroix  2128   H   2 0 1 1 1 5 2
61   Rudi van Velzen  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Bram Verhoef  1893   H   2 0 1 1 1 4 1
  Jaap Langerak  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Aleksandra Rozhina  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Anzhelina Diachkovskaia    H   2 0 1 1 1 4 1
  Karel Leemreize  2065   H   2 0 1 1 1 4 1
  Herk Vis  1975   H   2 0 1 1 1 4 1
  Dylan Jongeneel  1886   H   2 0 1 1 1 4 1
  Piet Rozenboom  1947   H   2 0 1 1 1 4 1
70   Aat Verhaar  1940   H   2 0 1 1 1 3 1
71   Willemijn Verhoef    H   2 0 0 2 0 6 0
  Remco Korteland  1923   H   2 0 0 2 0 6 0
  Albert Cramer    H   2 0 0 2 0 6 0
  Thomas Mouthaan  1900   H   2 0 0 2 0 6 0
75   Gregory de Vries  1900   H   2 0 0 2 0 5 0
  Boudewijn van der Veen  1949   H   2 0 0 2 0 5 0
  Johan Rademaker  1938   H   2 0 0 2 0 5 0
  Martin Kole  1900   H   2 0 0 2 0 5 0
  Hans Stolwijk  1852   H   2 0 0 2 0 5 0
  Jan Kerkhofs  1929   H   2 0 0 2 0 5 0
  Ton van Hove    H   2 0 0 2 0 5 0
82   Alijn Kuijer  1918   H   2 0 0 2 0 4 0
  Anne Reverdy    H   2 0 0 2 0 4 0
  Marjory Feyt  1900   H   2 0 0 2 0 4 0
Hubert de BaetselierNico ValkenburgSteven den Hollander
Dick HuitinkYifu DuRadjendrenath Kalloe
Clemens CruciusMarcel van der MostMichel Stempher
Gerwin MollinkChristian NiamiGerardo IJssel
Harry VelraedsShuimu JinGijs Schoenmakers
Frank TeerShaomake ChenTon van Bokhoven
Rob van WesterlooIvar Smijers
 Ronde 2 
 za 04-08-2018  Gijs Mouthaan (1900) - Willemijn Verhoef  2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Alijn Kuijer (1918) 2-0Partij
 Gregory de Vries (1900) - Luc de Kruijf (1900) 0-2Partij
 Marjory Feyt (1900) - Tom Huizinga (1796) 0-2Partij
 Thomas Mouthaan (1900) - Johan Evens (1828) 0-2Partij
 Albert Cramer  - Ludy Brink (1942) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Martin Kole (1900) - Jasper Kole (1900) 0-2Partij
 Hans Stolwijk (1852) - Marianna Fedorova (1900) 0-2Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Jaap Langerak (1900) 1-1Partij
 Denis Karataev (1900) - Remco Korteland (1923) 2-0Partij
 Anne Reverdy  - Jan Snijder (1935) 0-2Partij
 Herk Vis (1975) - Bram Verhoef (1893) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Mark Werrebrouck (2036) 0-2Partij
 Aat Verhaar (1940) - Piet Rozenboom (1947) 1-1Partij
 Ton van Hove  - Bram Kole jr. (1900) 0-2Partij
 Henk Stoop (1976) - Johan Rademaker (1938) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Tom Swelsen (2026) 0-2Partij
 Ivar Smijers  - Anzhelina Diachkovskaia  2-0Partij
 Kor Sikkema (1954) - Peter Bronstring (1904) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1921) - Ton van Bokhoven (2021) 0-2Partij
 Yoshua van der Most (1926) - Martijn van Gortel (2101) 1-1Partij
 Karel Leemreize (2065) - Marc Arendo (2121) 0-2Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Theo Schippers (2205) 0-2Partij
 Clemens Crucius (2004) - Jelle van der Eng (1900) 2-0Partij
 Nico Valkenburg (1976) - Louis de Frankrijker (1930) 2-0Partij
 Marcel van der Most (1966) - Gerard Zijlema (1999) 1-1Partij
 Hubert de Baetselier  - Gerard van Velzen (1954) 2-0Partij
 Hans Rinner (1942) - Radjendrenath Kalloe (1955) 0-2Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Dick Huitink (1930) 0-2Partij
 Harry Velraeds (2038) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Shaomake Chen (2041) - Alex Noppers (2008) 1-1Partij
 Shuimu Jin (2046) - Raphaël Martens (2016) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Rob van Westerloo (2004) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2082) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - Bert Woolschot (2074) 2-0Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - Marc De Meulenaere (2120) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2124) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Anton Schotanus (2141) 2-0Partij
 Frank Teer (2221) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij
 Michel Stempher (2243) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - NDiaga Samb (2324) 1-1Partij