HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  2166   H   3 3 0 0 6 10 20
2   Nico Valkenburg  1976   H   3 3 0 0 6 9 18
3   Clemens Crucius  2004   H   3 3 0 0 6 6 12
4   Michel Stempher MI 2243   H   3 2 1 0 5 12 19
5   Christian Niami MF 2277   H   3 2 1 0 5 11 17
6   Yifu Du  2104   H   3 2 1 0 5 10 15
7   Ton van Bokhoven MF 2021   H   3 2 1 0 5 9 15
8   Nikolai Kychkin MF 2124   H   3 2 1 0 5 9 14
9   NDiaga Samb GMI 2324   H   3 2 1 0 5 8 12
10   Dick Huitink  1930   H   3 2 1 0 5 8 11
11   Yuen Wong  2222   H   3 2 1 0 5 7 10
12   Radjendrenath Kalloe  1955   H   3 2 0 1 4 12 12
13   Marc De Meulenaere MF 2120   H   3 1 2 0 4 11 14
  Theo Schippers  2205   H   3 1 2 0 4 11 14
  Gijs Schoenmakers  2114   H   3 1 2 0 4 11 14
16   Frank Teer MI 2221   H   3 1 2 0 4 11 13
  Bé Eggens  2117   H   3 1 2 0 4 11 13
18   Hubert de Baetselier    H   3 2 0 1 4 11 10
19   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   3 1 2 0 4 10 12
  Harry Velraeds  2038   H   3 1 2 0 4 10 12
  Yoshua van der Most  1926   H   3 1 2 0 4 10 12
  Shaomake Chen CMF 2041   H   3 1 2 0 4 10 12
  Martijn van Gortel MF 2101   H   3 1 2 0 4 10 12
24   Bassirou Ba GMI 2326   H   3 1 2 0 4 10 11
25   Mark Werrebrouck  2036   H   3 2 0 1 4 10 8
26   Gerwin Mollink  2050   H   3 1 2 0 4 9 11
27   Alex Noppers  2008   H   3 1 2 0 4 9 10
  Jaap Huizinga  1999   H   3 1 2 0 4 9 10
  Wiel Maertzdorf  2082   H   3 1 2 0 4 9 10
30   Kor Sikkema  1954   H   3 1 2 0 4 8 10
31   Raphaël Martens MF 2016   H   3 1 2 0 4 8 9
32   Hans Rinner  1942   H   3 2 0 1 4 8 8
33   Henk Stoop  1976   H   3 2 0 1 4 8 6
34   Bram Kole jr.  1900   H   3 2 0 1 4 7 4
35   Albert Hendrik Snijder  1900   H   3 2 0 1 4 5 4
36   Marcel van der Most  1966   H   3 1 1 1 3 12 11
37   Shuimu Jin  2046   H   3 1 1 1 3 12 10
38   Ivar Smijers    H   3 1 1 1 3 12 9
39   Rob van Westerloo  2004   H   3 1 1 1 3 11 8
40   Marc Arendo MF 2121   H   3 1 1 1 3 11 7
41   Bert Woolschot  2074   H   3 1 1 1 3 10 7
  Gerard Zijlema  1999   H   3 1 1 1 3 10 7
  Soender Kalpoe  2048   H   3 1 1 1 3 10 7
44   Anton Schotanus MF 2141   H   3 1 1 1 3 10 5
45   Jan Snijder  1935   H   3 1 1 1 3 9 7
  Luc de Kruijf  1900   H   3 1 1 1 3 9 7
47   Gijs Mouthaan  1900   H   3 1 1 1 3 9 3
48   Hans van Dijk  1921   H   3 1 1 1 3 8 3
49   Jasper Kole  1900   H   3 1 1 1 3 7 5
50   Herk Vis  1975   H   3 1 1 1 3 7 4
  Pierre Lacroix  2128   H   3 1 1 1 3 7 4
52   Tom Swelsen  2026   H   3 1 1 1 3 6 5
53   Jelle van der Eng  1900   H   3 1 0 2 2 13 6
54   Peter Bronstring  1904   H   3 0 2 1 2 11 7
55   Bram Verhoef  1893   H   3 0 2 1 2 10 5
56   Denis Karataev  1900   H   3 1 0 2 2 10 4
57   Louis de Frankrijker  1930   H   3 1 0 2 2 10 0
58   Johan Evens  1828   H   3 1 0 2 2 9 4
59   Marianna Fedorova  1900   H   3 1 0 2 2 9 2
60   Tom Huizinga  1796   H   3 1 0 2 2 9 0
61   Jan Kerkhofs  1929   H   3 1 0 2 2 8 0
  Gerard van Velzen  1954   H   3 1 0 2 2 8 0
  Ludy Brink  1942   H   3 1 0 2 2 8 0
64   Karel Leemreize  2065   H   3 0 2 1 2 7 4
  Anzhelina Diachkovskaia    H   3 0 2 1 2 7 4
66   Piet Rozenboom  1947   H   3 0 2 1 2 7 3
  Rudi van Velzen  1900   H   3 0 2 1 2 7 3
68   Thomas Mouthaan  1900   H   3 1 0 2 2 7 2
69   Remco Korteland  1923   H   3 1 0 2 2 7 0
70   Aleksandra Rozhina  1900   H   3 0 2 1 2 6 3
71   Anne Reverdy    H   3 1 0 2 2 6 0
  Gregory de Vries  1900   H   3 1 0 2 2 6 0
73   Jaap Langerak  1900   H   3 0 1 2 1 9 2
  Dylan Jongeneel  1886   H   3 0 1 2 1 9 2
75   Boudewijn van der Veen  1949   H   3 0 1 2 1 9 1
  Johan Rademaker  1938   H   3 0 1 2 1 9 1
77   Martin Kole  1900   H   3 0 1 2 1 8 1
78   Aat Verhaar  1940   H   3 0 1 2 1 7 2
79   Hans Stolwijk  1852   H   3 0 1 2 1 7 1
80   Ton van Hove    H   3 0 0 3 0 11 0
  Willemijn Verhoef    H   3 0 0 3 0 11 0
82   Albert Cramer    H   3 0 0 3 0 9 0
83   Alijn Kuijer  1918   H   3 0 0 3 0 8 0
84   Marjory Feyt  1900   H   3 0 0 3 0 7 0
Steven den HollanderNico ValkenburgClemens Crucius
Michel StempherChristian NiamiYifu Du
Ton van BokhovenNikolai KychkinNDiaga Samb
Dick HuitinkYuen WongRadjendrenath Kalloe
Marc De MeulenaereTheo SchippersGijs Schoenmakers
Frank TeerBe EggensHubert de Baetselier
Gerardo IJsselHarry Velraeds
 Ronde 3 
 zo 05-08-2018  Thomas Mouthaan (1900) - Aat Verhaar (1940) 2-0Partij
 Luc de Kruijf (1900) - Gijs Mouthaan (1900) 1-1Partij
 Ton van Hove  - Jan Kerkhofs (1929) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1938) - Hans Stolwijk (1852) 1-1Partij
 Martin Kole (1900) - Boudewijn van der Veen (1949) 1-1Partij
 Willemijn Verhoef  - Gregory de Vries (1900) 0-2Partij
 Anne Reverdy  - Albert Cramer  2-0Partij
 Alijn Kuijer (1918) - Remco Korteland (1923) 0-2Partij
 Jaap Langerak (1900) - Herk Vis (1975) 0-2Partij
 Bram Verhoef (1893) - Anzhelina Diachkovskaia  1-1Partij
 Piet Rozenboom (1947) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Rudi van Velzen (1900) - Karel Leemreize (2065) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Pierre Lacroix (2128) 0-2Partij
 Hans van Dijk (1921) - Marjory Feyt (1900) 2-0Partij
 Mark Werrebrouck (2036) - Peter Bronstring (1904) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1954) - Henk Stoop (1976) 0-2Partij
 Louis de Frankrijker (1930) - Bram Kole jr. (1900) 0-2Partij
 Bert Woolschot (2074) - Jan Snijder (1935) 1-1Partij
 Denis Karataev (1900) - Kor Sikkema (1954) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2101) - Marianna Fedorova (1900) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2141) - Jasper Kole (1900) 1-1Partij
 Ludy Brink (1942) - Yoshua van der Most (1926) 0-2Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Albert Hendrik Snijder (1900) 0-2Partij
 Johan Evens (1828) - Hans Rinner (1942) 0-2Partij
 Tom Swelsen (2026) - Soender Kalpoe (2048) 1-1Partij
 Ton van Bokhoven (2021) - Rob van Westerloo (2004) 2-0Partij
 Wiel Maertzdorf (2082) - Shaomake Chen (2041) 1-1Partij
 Marc De Meulenaere (2120) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Ivar Smijers  - Nikolai Kychkin (2124) 0-2Partij
 Theo Schippers (2205) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2324) - Marcel van der Most (1966) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2326) - Harry Velraeds (2038) 1-1Partij
 Yuen Wong (2222) - Shuimu Jin (2046) 2-0Partij
 Bé Eggens (2117) - Gerwin Mollink (2050) 1-1Partij
 Gerardo IJssel Jr. (2046) - Raphaël Martens (2016) 1-1Partij
 Alex Noppers (2008) - Gijs Schoenmakers (2114) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1999) - Michel Stempher (2243) 0-2Partij
 Tom Huizinga (1796) - Christian Niami (2277) 0-2Partij
 Dick Huitink (1930) - Yifu Du (2104) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Nico Valkenburg (1976) 0-2Partij
 Hubert de Baetselier  - Clemens Crucius (2004) 0-2Partij
 Marc Arendo (2121) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij