HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  2166   H   4 3 1 0 7 21 36
2   NDiaga Samb GMI 2324   H   4 3 1 0 7 18 30
3   Christian Niami MF 2277   H   4 3 1 0 7 18 29
  Michel Stempher MI 2243   H   4 3 1 0 7 18 29
5   Clemens Crucius  2004   H   4 3 1 0 7 17 27
  Nico Valkenburg  1976   H   4 3 1 0 7 17 27
7   Bé Eggens  2117   H   4 2 2 0 6 20 28
8   Theo Schippers  2205   H   4 2 2 0 6 19 28
9   Gijs Schoenmakers  2114   H   4 2 2 0 6 19 27
10   Frank Teer MI 2221   H   4 2 2 0 6 19 26
  Nikolai Kychkin MF 2124   H   4 2 2 0 6 19 26
12   Ton van Bokhoven MF 2021   H   4 2 2 0 6 18 26
13   Gerwin Mollink  2050   H   4 2 2 0 6 18 25
  Marc De Meulenaere MF 2120   H   4 2 2 0 6 18 25
15   Yuen Wong  2222   H   4 2 2 0 6 18 23
16   Bassirou Ba GMI 2326   H   4 2 2 0 6 16 21
17   Wiel Maertzdorf  2082   H   4 2 2 0 6 15 21
18   Yifu Du  2104   H   4 2 1 1 5 21 23
19   Shaomake Chen CMF 2041   H   4 1 3 0 5 20 24
20   Alex Noppers  2008   H   4 1 3 0 5 19 22
21   Mark Werrebrouck  2036   H   4 2 1 1 5 19 19
22   Jaap Huizinga  1999   H   4 1 3 0 5 18 21
23   Radjendrenath Kalloe  1955   H   4 2 1 1 5 18 18
  Rob van Westerloo  2004   H   4 2 1 1 5 18 18
25   Hubert de Baetselier    H   4 2 1 1 5 18 17
26   Marcel van der Most  1966   H   4 2 1 1 5 17 17
27   Dick Huitink  1930   H   4 2 1 1 5 17 15
28   Martijn van Gortel MF 2101   H   4 1 3 0 5 16 19
29   Marc Arendo MF 2121   H   4 2 1 1 5 16 15
30   Anton Schotanus MF 2141   H   4 2 1 1 5 16 14
31   Bert Woolschot  2074   H   4 2 1 1 5 15 16
32   Pierre Lacroix  2128   H   4 2 1 1 5 15 15
33   Ivar Smijers    H   4 1 2 1 4 20 18
34   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   4 1 2 1 4 19 16
35   Harry Velraeds  2038   H   4 1 2 1 4 19 15
  Yoshua van der Most  1926   H   4 1 2 1 4 19 15
37   Jan Snijder  1935   H   4 1 2 1 4 18 15
38   Kor Sikkema  1954   H   4 1 2 1 4 17 14
39   Jelle van der Eng  1900   H   4 2 0 2 4 17 12
40   Bram Kole jr.  1900   H   4 2 0 2 4 17 8
  Henk Stoop  1976   H   4 2 0 2 4 17 8
42   Albert Hendrik Snijder  1900   H   4 2 0 2 4 16 8
43   Jasper Kole  1900   H   4 1 2 1 4 15 15
44   Tom Swelsen  2026   H   4 1 2 1 4 15 13
45   Soender Kalpoe  2048   H   4 1 2 1 4 15 12
46   Hans Rinner  1942   H   4 2 0 2 4 15 8
  Jan Kerkhofs  1929   H   4 2 0 2 4 15 8
48   Raphaël Martens MF 2016   H   4 1 2 1 4 14 9
49   Rudi van Velzen  1900   H   4 1 2 1 4 13 10
50   Anzhelina Diachkovskaia    H   4 1 2 1 4 12 10
51   Remco Korteland  1923   H   4 2 0 2 4 10 4
52   Shuimu Jin  2046   H   4 1 1 2 3 19 12
53   Gerard Zijlema  1999   H   4 1 1 2 3 19 9
54   Peter Bronstring  1904   H   4 0 3 1 3 17 12
55   Hans van Dijk  1921   H   4 1 1 2 3 17 7
56   Karel Leemreize  2065   H   4 0 3 1 3 16 11
57   Bram Verhoef  1893   H   4 0 3 1 3 16 10
58   Herk Vis  1975   H   4 1 1 2 3 16 7
59   Gijs Mouthaan  1900   H   4 1 1 2 3 16 5
60   Denis Karataev  1900   H   4 1 1 2 3 15 11
61   Luc de Kruijf  1900   H   4 1 1 2 3 15 7
62   Dylan Jongeneel  1886   H   4 1 1 2 3 15 6
63   Marianna Fedorova  1900   H   4 1 1 2 3 15 5
64   Piet Rozenboom  1947   H   4 0 3 1 3 14 8
65   Aleksandra Rozhina  1900   H   4 0 3 1 3 13 8
66   Gerard van Velzen  1954   H   4 1 1 2 3 13 5
  Anne Reverdy    H   4 1 1 2 3 13 5
68   Thomas Mouthaan  1900   H   4 1 1 2 3 12 7
69   Martin Kole  1900   H   4 1 1 2 3 12 4
70   Boudewijn van der Veen  1949   H   4 0 2 2 2 16 5
71   Tom Huizinga  1796   H   4 1 0 3 2 16 2
72   Johan Evens  1828   H   4 1 0 3 2 15 6
73   Louis de Frankrijker  1930   H   4 1 0 3 2 15 0
74   Ton van Hove    H   4 1 0 3 2 14 0
75   Aat Verhaar  1940   H   4 0 2 2 2 13 5
76   Jaap Langerak  1900   H   4 0 2 2 2 13 4
77   Ludy Brink  1942   H   4 1 0 3 2 13 2
78   Gregory de Vries  1900   H   4 1 0 3 2 11 2
79   Johan Rademaker  1938   H   4 0 1 3 1 14 1
80   Willemijn Verhoef    H   4 0 1 3 1 13 1
81   Albert Cramer    H   4 0 1 3 1 11 1
  Hans Stolwijk  1852   H   4 0 1 3 1 11 1
83   Marjory Feyt  1900   H   4 0 1 3 1 10 2
84   Alijn Kuijer  1918   H   4 0 0 4 0 12 0
Steven den HollanderNDiaga SambChristian Niami
Michel StempherClemens CruciusNico Valkenburg
Be EggensTheo SchippersGijs Schoenmakers
Frank TeerNikolai KychkinTon van Bokhoven
Gerwin MollinkMarc De MeulenaereYuen Wong
Bassirou BaWiel MaertzdorfYifu Du
Shaomake ChenAlex Noppers
 Ronde 4 
 ma 06-08-2018  Albert Cramer  - Willemijn Verhoef  1-1Partij
 Ton van Hove  - Alijn Kuijer (1918) 2-0Partij
 Johan Rademaker (1938) - Martin Kole (1900) 0-2Partij
 Aat Verhaar (1940) - Boudewijn van der Veen (1949) 1-1Partij
 Hans Stolwijk (1852) - Dylan Jongeneel (1886) 0-2Partij
 Marjory Feyt (1900) - Jaap Langerak (1900) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Ludy Brink (1942) 2-0Partij
 Karel Leemreize (2065) - Gerard van Velzen (1954) 1-1Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Tom Huizinga (1796) 2-0Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Piet Rozenboom (1947) 1-1Partij
 Rudi van Velzen (1900) - Johan Evens (1828) 2-0Partij
 Remco Korteland (1923) - Louis de Frankrijker (1930) 2-0Partij
 Thomas Mouthaan (1900) - Denis Karataev (1900) 1-1Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Bram Verhoef (1893) 1-1Partij
 Peter Bronstring (1904) - Anne Reverdy  1-1Partij
 Gregory de Vries (1900) - Jelle van der Eng (1900) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2141) - Gerard Zijlema (1999) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Jan Snijder (1935) 1-1Partij
 Bert Woolschot (2074) - Luc de Kruijf (1900) 2-0Partij
 Gijs Mouthaan (1900) - Marc Arendo (2121) 0-2Partij
 Rob van Westerloo (2004) - Hans van Dijk (1921) 2-0Partij
 Jasper Kole (1900) - Ivar Smijers  1-1Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Shuimu Jin (2046) 2-0Partij
 Herk Vis (1975) - Marcel van der Most (1966) 0-2Partij
 Yoshua van der Most (1926) - Bassirou Ba (2326) 0-2Partij
 Harry Velraeds (2038) - Wiel Maertzdorf (2082) 0-2Partij
 Shaomake Chen (2041) - Mark Werrebrouck (2036) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 2-0Partij
 Alex Noppers (2008) - Martijn van Gortel (2101) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (1999) - Hubert de Baetselier  1-1Partij
 Kor Sikkema (1954) - Bé Eggens (2117) 0-2Partij
 Frank Teer (2221) - Raphaël Martens (2016) 2-0Partij
 Hans Rinner (1942) - Marc De Meulenaere (2120) 0-2Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - Henk Stoop (1976) 2-0Partij
 Bram Kole jr. (1900) - Theo Schippers (2205) 0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Tom Swelsen (2026) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2124) - Ton van Bokhoven (2021) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij
 Christian Niami (2277) - Dick Huitink (1930) 2-0Partij
 Michel Stempher (2243) - Albert Hendrik Snijder (1900) 2-0Partij
 Nico Valkenburg (1976) - Clemens Crucius (2004) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij