HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  2166   H   5 4 1 0 9 30 54
2   Christian Niami MF 2277   H   5 4 1 0 9 29 50
3   NDiaga Samb GMI 2324   H   5 3 2 0 8 31 47
4   Michel Stempher MI 2243   H   5 3 2 0 8 31 45
5   Frank Teer MI 2221   H   5 3 2 0 8 30 47
6   Nikolai Kychkin MF 2124   H   5 3 2 0 8 28 42
7   Theo Schippers  2205   H   5 2 3 0 7 31 42
8   Yifu Du  2104   H   5 3 1 1 7 31 39
9   Ton van Bokhoven MF 2021   H   5 2 3 0 7 30 40
  Bé Eggens  2117   H   5 2 3 0 7 30 40
11   Gijs Schoenmakers  2114   H   5 2 3 0 7 29 38
12   Nico Valkenburg  1976   H   5 3 1 1 7 29 33
13   Marc De Meulenaere MF 2120   H   5 2 3 0 7 28 37
14   Bassirou Ba GMI 2326   H   5 2 3 0 7 28 36
15   Clemens Crucius  2004   H   5 3 1 1 7 28 31
16   Wiel Maertzdorf  2082   H   5 2 3 0 7 27 36
17   Dick Huitink  1930   H   5 3 1 1 7 27 29
18   Yuen Wong  2222   H   5 2 2 1 6 33 33
19   Mark Werrebrouck  2036   H   5 2 2 1 6 32 34
20   Shaomake Chen CMF 2041   H   5 1 4 0 6 30 35
21   Gerwin Mollink  2050   H   5 2 2 1 6 30 31
22   Alex Noppers  2008   H   5 1 4 0 6 29 33
23   Pierre Lacroix  2128   H   5 2 2 1 6 28 30
24   Marc Arendo MF 2121   H   5 2 2 1 6 28 28
25   Marcel van der Most  1966   H   5 2 2 1 6 27 27
26   Bert Woolschot  2074   H   5 2 2 1 6 26 28
27   Hubert de Baetselier    H   5 2 2 1 6 26 27
  Radjendrenath Kalloe  1955   H   5 2 2 1 6 26 27
29   Rob van Westerloo  2004   H   5 2 2 1 6 26 26
30   Martijn van Gortel MF 2101   H   5 1 4 0 6 25 29
31   Raphaël Martens MF 2016   H   5 2 2 1 6 25 24
32   Jasper Kole  1900   H   5 2 2 1 6 23 26
33   Jan Kerkhofs  1929   H   5 3 0 2 6 23 20
34   Ivar Smijers    H   5 1 3 1 5 30 27
35   Anton Schotanus MF 2141   H   5 2 1 2 5 30 22
36   Jaap Huizinga  1999   H   5 1 3 1 5 29 26
37   Yoshua van der Most  1926   H   5 1 3 1 5 28 24
38   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   5 1 3 1 5 27 24
39   Harry Velraeds  2038   H   5 1 3 1 5 27 23
40   Henk Stoop  1976   H   5 2 1 2 5 27 17
41   Shuimu Jin  2046   H   5 2 1 2 5 26 22
42   Bram Kole jr.  1900   H   5 2 1 2 5 26 17
43   Tom Swelsen  2026   H   5 1 3 1 5 24 22
44   Soender Kalpoe  2048   H   5 1 3 1 5 24 20
45   Gerard Zijlema  1999   H   5 2 1 2 5 24 16
46   Rudi van Velzen  1900   H   5 1 3 1 5 23 20
  Peter Bronstring  1904   H   5 1 3 1 5 23 20
48   Jelle van der Eng  1900   H   5 2 1 2 5 23 19
49   Hans Rinner  1942   H   5 2 1 2 5 23 15
50   Karel Leemreize  2065   H   5 1 3 1 5 22 19
51   Piet Rozenboom  1947   H   5 1 3 1 5 21 16
52   Luc de Kruijf  1900   H   5 2 1 2 5 21 14
53   Anzhelina Diachkovskaia    H   5 1 3 1 5 20 17
54   Remco Korteland  1923   H   5 2 1 2 5 18 11
55   Jan Snijder  1935   H   5 1 2 2 4 28 19
56   Kor Sikkema  1954   H   5 1 2 2 4 27 17
57   Hans van Dijk  1921   H   5 1 2 2 4 26 16
58   Albert Hendrik Snijder  1900   H   5 2 0 3 4 25 10
59   Marianna Fedorova  1900   H   5 1 2 2 4 24 15
  Herk Vis  1975   H   5 1 2 2 4 24 15
61   Dylan Jongeneel  1886   H   5 1 2 2 4 23 15
62   Martin Kole  1900   H   5 1 2 2 4 23 14
63   Gijs Mouthaan  1900   H   5 1 2 2 4 23 11
64   Anne Reverdy    H   5 1 2 2 4 20 11
65   Jaap Langerak  1900   H   5 1 2 2 4 19 10
66   Bram Verhoef  1893   H   5 0 3 2 3 25 12
67   Gerard van Velzen  1954   H   5 1 1 3 3 24 11
68   Aleksandra Rozhina  1900   H   5 0 3 2 3 23 12
69   Boudewijn van der Veen  1964   H   5 0 3 2 3 23 10
70   Denis Karataev  1900   H   5 1 1 3 3 22 13
71   Johan Evens  1828   H   5 1 1 3 3 21 9
72   Thomas Mouthaan  1900   H   5 1 1 3 3 20 9
73   Ludy Brink  1942   H   5 1 1 3 3 20 5
74   Louis de Frankrijker  1930   H   5 1 1 3 3 20 3
  Ton van Hove    H   5 1 1 3 3 20 3
76   Aat Verhaar  1940   H   5 0 3 2 3 19 11
77   Johan Rademaker  1938   H   5 1 1 3 3 19 3
78   Hans Stolwijk  1852   H   5 1 1 3 3 18 5
79   Marjory Feyt  1900   H   5 1 1 3 3 14 6
80   Tom Huizinga  1796   H   5 1 0 4 2 26 6
81   Gregory de Vries  1900   H   5 1 0 4 2 21 2
82   Albert Cramer    H   5 0 1 4 1 18 1
83   Willemijn Verhoef    H   5 0 1 4 1 17 1
84   Alijn Kuijer  1918   H   5 0 0 5 0 18 0
 Ronde 5 
 di 07-08-2018  Hans Stolwijk (1852) - Albert Cramer  2-0Partij
 Willemijn Verhoef  - Marjory Feyt (1900) 0-2Partij
 Alijn Kuijer (1918) - Johan Rademaker (1938) 0-2Partij
 Louis de Frankrijker (1930) - Ton van Hove  1-1Partij  
 Johan Evens (1828) - Aat Verhaar (1940) 1-1Partij
 Tom Huizinga (1796) - Jaap Langerak (1900) 0-2Partij
 Boudewijn van der Veen (1964) - Ludy Brink (1942) 1-1Partij
 Luc de Kruijf (1900) - Denis Karataev (1900) 2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Gijs Mouthaan (1900) 1-1Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Herk Vis (1975) 1-1Partij
 Bram Verhoef (1893) - Piet Rozenboom (1947) 0-2Partij  
 Aleksandra Rozhina (1900) - Karel Leemreize (2065) 0-2Partij
 Anne Reverdy  - Hans van Dijk (1921) 1-1Partij
 Gerard van Velzen (1954) - Peter Bronstring (1904) 0-2Partij
 Gerard Zijlema (1999) - Thomas Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Shuimu Jin (2046) - Gregory de Vries (1900) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Jasper Kole (1900) 0-2Partij
 Tom Swelsen (2026) - Bram Kole jr. (1900) 1-1Partij
 Henk Stoop (1976) - Soender Kalpoe (2048) 1-1Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Hans Rinner (1942) 1-1Partij
 Kor Sikkema (1954) - Jan Kerkhofs (1929) 0-2Partij
 Jan Snijder (1935) - Raphaël Martens (2016) 0-2Partij  
 Yoshua van der Most (1926) - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Harry Velraeds (2038) - Anzhelina Diachkovskaia  1-1Partij  
 Gerardo IJssel Jr. (2046) - Remco Korteland (1923) 1-1Partij
 Martin Kole (1900) - Ivar Smijers  1-1Partij
 Hubert de Baetselier  - Radjendrenath Kalloe (1955) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1966) - Rob van Westerloo (2004) 1-1Partij
 Dick Huitink (1930) - Jaap Huizinga (1999) 2-0Partij
 Martijn van Gortel (2101) - Mark Werrebrouck (2036) 1-1Partij  
 Marc Arendo (2121) - Alex Noppers (2008) 1-1Partij
 Shaomake Chen (2041) - Bert Woolschot (2074) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - Anton Schotanus (2141) 2-0Partij
 Marc De Meulenaere (2120) - Ton van Bokhoven (2021) 1-1Partij
 Yuen Wong (2222) - Nikolai Kychkin (2124) 0-2Partij  
 Frank Teer (2221) - Gerwin Mollink (2050) 2-0Partij  
 Bassirou Ba (2326) - Gijs Schoenmakers (2114) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2082) - Theo Schippers (2205) 1-1Partij
 Bé Eggens (2117) - Pierre Lacroix (2128) 1-1Partij  
 Nico Valkenburg (1976) - Christian Niami (2277) 0-2Partij
 NDiaga Samb (2324) - Michel Stempher (2243) 1-1Partij
 Clemens Crucius (2004) - Steven den Hollander (2166) 0-2Partij