HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  2166   H   6 4 2 0 10 46 75
2   NDiaga Samb GMI 2324   H   6 4 2 0 10 44 71
3   Christian Niami MF 2277   H   6 4 2 0 10 42 65
4   Michel Stempher MI 2243   H   6 3 3 0 9 48 67
5   Yifu Du  2104   H   6 4 1 1 9 46 64
6   Theo Schippers  2205   H   6 3 3 0 9 43 64
7   Frank Teer MI 2221   H   6 3 3 0 9 43 61
8   Gijs Schoenmakers  2114   H   6 3 3 0 9 41 60
9   Bassirou Ba GMI 2326   H   6 2 4 0 8 45 56
10   Marc De Meulenaere MF 2120   H   6 2 4 0 8 44 56
11   Ton van Bokhoven MF 2021   H   6 2 4 0 8 43 57
12   Nikolai Kychkin MF 2124   H   6 3 2 1 8 43 50
13   Bé Eggens  2117   H   6 2 4 0 8 42 53
14   Pierre Lacroix  2128   H   6 3 2 1 8 41 51
15   Shaomake Chen CMF 2041   H   6 2 4 0 8 40 52
16   Bert Woolschot  2074   H   6 3 2 1 8 40 48
17   Clemens Crucius  2004   H   6 3 2 1 8 40 45
18   Dick Huitink  1930   H   6 3 2 1 8 40 43
19   Rob van Westerloo  2004   H   6 3 2 1 8 36 43
20   Wiel Maertzdorf  2082   H   6 2 3 1 7 44 47
  Yuen Wong  2222   H   6 2 3 1 7 44 47
22   Mark Werrebrouck  2036   H   6 2 3 1 7 43 44
23   Gerwin Mollink  2050   H   6 2 3 1 7 42 43
24   Nico Valkenburg  1976   H   6 3 1 2 7 42 38
25   Jaap Huizinga  1999   H   6 2 3 1 7 41 44
26   Anton Schotanus MF 2141   H   6 3 1 2 7 41 37
27   Hubert de Baetselier    H   6 2 3 1 7 40 44
28   Marc Arendo MF 2121   H   6 2 3 1 7 39 39
29   Bram Kole jr.  1900   H   6 3 1 2 7 38 34
30   Harry Velraeds  2038   H   6 2 3 1 7 37 40
31   Jasper Kole  1900   H   6 2 3 1 7 36 39
32   Martijn van Gortel MF 2101   H   6 1 5 0 7 35 39
33   Shuimu Jin  2046   H   6 3 1 2 7 35 34
34   Luc de Kruijf  1900   H   6 3 1 2 7 30 26
35   Marcel van der Most  1966   H   6 2 2 2 6 44 38
36   Alex Noppers  2008   H   6 1 4 1 6 43 39
37   Yoshua van der Most  1926   H   6 1 4 1 6 41 38
38   Henk Stoop  1976   H   6 2 2 2 6 40 31
39   Raphaël Martens MF 2016   H   6 2 2 2 6 39 31
40   Jan Kerkhofs  1929   H   6 3 0 3 6 38 28
41   Radjendrenath Kalloe  1955   H   6 2 2 2 6 37 31
42   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   6 1 4 1 6 36 33
43   Rudi van Velzen  1900   H   6 1 4 1 6 35 30
44   Jan Snijder  1935   H   6 2 2 2 6 35 27
45   Hans van Dijk  1921   H   6 2 2 2 6 34 25
46   Tom Swelsen  2026   H   6 1 4 1 6 33 32
47   Remco Korteland  1923   H   6 2 2 2 6 33 27
48   Albert Hendrik Snijder  1900   H   6 3 0 3 6 33 22
  Gerard Zijlema  1999   H   6 2 2 2 6 33 22
50   Karel Leemreize  2065   H   6 1 4 1 6 32 28
51   Herk Vis  1975   H   6 2 2 2 6 32 27
52   Dylan Jongeneel  1886   H   6 2 2 2 6 32 24
53   Hans Rinner  1942   H   6 2 2 2 6 30 21
54   Ivar Smijers    H   6 1 3 2 5 39 29
55   Peter Bronstring  1904   H   6 1 3 2 5 36 27
56   Soender Kalpoe  2048   H   6 1 3 2 5 36 24
57   Kor Sikkema  1954   H   6 1 3 2 5 35 25
58   Jelle van der Eng  1900   H   6 2 1 3 5 35 22
59   Anzhelina Diachkovskaia    H   6 1 3 2 5 32 22
60   Piet Rozenboom  1947   H   6 1 3 2 5 32 21
61   Gerard van Velzen  1954   H   6 2 1 3 5 30 18
62   Bram Verhoef  1893   H   6 1 3 2 5 29 18
63   Louis de Frankrijker  1930   H   6 2 1 3 5 29 14
64   Ludy Brink  1942   H   6 2 1 3 5 27 12
65   Jaap Langerak  1900   H   6 1 3 2 5 26 15
66   Johan Rademaker  1938   H   6 2 1 3 5 26 13
67   Gijs Mouthaan  1900   H   6 1 2 3 4 36 19
68   Marianna Fedorova  1900   H   6 1 2 3 4 34 17
69   Martin Kole  1900   H   6 1 2 3 4 33 19
70   Boudewijn van der Veen  1949   H   6 0 4 2 4 33 17
71   Anne Reverdy    H   6 1 2 3 4 32 13
72   Denis Karataev  1900   H   6 1 2 3 4 31 19
73   Ton van Hove    H   6 1 2 3 4 31 13
74   Aat Verhaar  1940   H   6 0 4 2 4 26 16
75   Aleksandra Rozhina  1900   H   6 0 3 3 3 34 15
76   Johan Evens  1828   H   6 1 1 4 3 29 10
77   Thomas Mouthaan  1900   H   6 1 1 4 3 28 12
78   Marjory Feyt  1900   H   6 1 1 4 3 27 11
79   Hans Stolwijk  1852   H   6 1 1 4 3 27 7
80   Willemijn Verhoef    H   6 1 1 4 3 20 5
81   Gregory de Vries  1900   H   6 1 0 5 2 33 6
82   Tom Huizinga  1796   H   6 1 0 5 2 32 6
83   Alijn Kuijer  1918   H   6 1 0 5 2 27 2
84   Albert Cramer    H   6 0 1 5 1 25 3
Steven den HollanderNDiaga SambChristian Niami
Michel StempherYifu DuTheo Schippers
Frank TeerGijs SchoenmakersBassirou Ba
Marc De MeulenaereTon van BokhovenNikolai Kychkin
Be EggensPierre LacroixShaomake Chen
Bert WoolschotClemens CruciusDick Huitink
Rob van WesterlooWiel Maertzdorf
 Ronde 6 
 wo 08-08-2018  Albert Cramer  - Alijn Kuijer (1918) 0-2Partij
 Willemijn Verhoef  - Tom Huizinga (1796) 2-0Partij
 Ludy Brink (1942) - Thomas Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Louis de Frankrijker (1930) - Johan Evens (1828) 2-0Partij
 Aat Verhaar (1940) - Denis Karataev (1900) 1-1Partij
 Johan Rademaker (1938) - Aleksandra Rozhina (1900) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1954) - Hans Stolwijk (1852) 2-0Partij
 Gregory de Vries (1900) - Bram Verhoef (1893) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Dylan Jongeneel (1886) 0-2Partij
 Herk Vis (1975) - Martin Kole (1900) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Anne Reverdy  2-0Partij
 Hans van Dijk (1921) - Gijs Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Jaap Langerak (1900) - Kor Sikkema (1954) 1-1Partij
 Marjory Feyt (1900) - Jan Snijder (1935) 0-2Partij
 Gerard Zijlema (1999) - Tom Swelsen (2026) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Bram Kole jr. (1900) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1904) - Shuimu Jin (2046) 0-2Partij
 Henk Stoop (1976) - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Harry Velraeds (2038) 0-2Partij
 Hans Rinner (1942) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 1-1Partij
 Karel Leemreize (2065) - Yoshua van der Most (1926) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1947) - Jaap Huizinga (1999) 0-2Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Anton Schotanus (2141) 0-2Partij
 Ivar Smijers  - Luc de Kruijf (1900) 0-2Partij
 Marcel van der Most (1966) - Bert Woolschot (2074) 0-2Partij
 Hubert de Baetselier  - Marc Arendo (2121) 1-1Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Rob van Westerloo (2004) - Alex Noppers (2008) 2-0Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Martijn van Gortel (2101) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Shaomake Chen (2041) 0-2Partij
 Jasper Kole (1900) - Mark Werrebrouck (2036) 1-1Partij
 Remco Korteland (1923) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2326) - Marc De Meulenaere (2120) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - Nico Valkenburg (1976) 2-0Partij
 Ton van Bokhoven (2021) - Clemens Crucius (2004) 1-1Partij
 Dick Huitink (1930) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - Wiel Maertzdorf (2082) 2-0Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Theo Schippers (2205) 0-2Partij
 Michel Stempher (2243) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2124) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2166) - Christian Niami (2277) 1-1Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Ton van Hove  1-1