HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Steven den Hollander  2166   H   6 4 2 0 10 46 75
2   NDiaga Samb GMI 2324   H   6 4 2 0 10 44 71
3   Christian Niami MF 2277   H   6 4 2 0 10 42 65
4   Michel Stempher MI 2243   H   6 3 3 0 9 48 67
5   Yifu Du  2104   H   6 4 1 1 9 46 64
6   Theo Schippers  2205   H   6 3 3 0 9 43 64
7   Frank Teer MI 2221   H   6 3 3 0 9 43 61
8   Gijs Schoenmakers  2114   H   6 3 3 0 9 41 60
9   Bassirou Ba GMI 2326   H   6 2 4 0 8 45 56
10   Marc De Meulenaere MF 2120   H   6 2 4 0 8 44 56
11   Ton van Bokhoven MF 2021   H   6 2 4 0 8 43 57
12   Nikolai Kychkin MF 2124   H   6 3 2 1 8 43 50
13   Bé Eggens  2117   H   6 2 4 0 8 42 53
14   Pierre Lacroix  2128   H   6 3 2 1 8 41 51
15   Shaomake Chen CMF 2041   H   6 2 4 0 8 40 52
16   Bert Woolschot  2074   H   6 3 2 1 8 40 48
17   Clemens Crucius  2004   H   6 3 2 1 8 40 45
18   Dick Huitink  1930   H   6 3 2 1 8 40 43
19   Rob van Westerloo  2004   H   6 3 2 1 8 36 43
20   Yuen Wong  2222   H   6 2 3 1 7 44 47
  Wiel Maertzdorf  2082   H   6 2 3 1 7 44 47
22   Mark Werrebrouck  2036   H   6 2 3 1 7 43 44
23   Gerwin Mollink  2050   H   6 2 3 1 7 42 43
24   Nico Valkenburg  1976   H   6 3 1 2 7 42 38
25   Jaap Huizinga  1999   H   6 2 3 1 7 41 44
26   Anton Schotanus MF 2141   H   6 3 1 2 7 41 37
27   Hubert de Baetselier    H   6 2 3 1 7 40 44
28   Marc Arendo MF 2121   H   6 2 3 1 7 39 39
29   Bram Kole jr.  1900   H   6 3 1 2 7 38 34
30   Harry Velraeds  2038   H   6 2 3 1 7 37 40
31   Jasper Kole  1900   H   6 2 3 1 7 36 39
32   Martijn van Gortel MF 2101   H   6 1 5 0 7 35 39
33   Shuimu Jin  2046   H   6 3 1 2 7 35 34
34   Luc de Kruijf  1900   H   6 3 1 2 7 30 26
35   Marcel van der Most  1966   H   6 2 2 2 6 44 38
36   Alex Noppers  2008   H   6 1 4 1 6 43 39
37   Yoshua van der Most  1926   H   6 1 4 1 6 41 38
38   Henk Stoop  1976   H   6 2 2 2 6 40 31
39   Raphaël Martens MF 2016   H   6 2 2 2 6 39 31
40   Jan Kerkhofs  1929   H   6 3 0 3 6 38 28
41   Radjendrenath Kalloe  1955   H   6 2 2 2 6 37 31
42   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   6 1 4 1 6 36 33
43   Rudi van Velzen  1900   H   6 1 4 1 6 35 30
44   Jan Snijder  1935   H   6 2 2 2 6 35 27
45   Hans van Dijk  1921   H   6 2 2 2 6 34 25
46   Tom Swelsen  2026   H   6 1 4 1 6 33 32
47   Remco Korteland  1923   H   6 2 2 2 6 33 27
48   Albert Hendrik Snijder  1900   H   6 3 0 3 6 33 22
  Gerard Zijlema  1999   H   6 2 2 2 6 33 22
50   Karel Leemreize  2065   H   6 1 4 1 6 32 28
51   Herk Vis  1975   H   6 2 2 2 6 32 27
52   Dylan Jongeneel  1886   H   6 2 2 2 6 32 24
53   Hans Rinner  1942   H   6 2 2 2 6 30 21
54   Ivar Smijers    H   6 1 3 2 5 39 29
55   Peter Bronstring  1904   H   6 1 3 2 5 36 27
56   Soender Kalpoe  2048   H   6 1 3 2 5 36 24
57   Kor Sikkema  1954   H   6 1 3 2 5 35 25
58   Jelle van der Eng  1900   H   6 2 1 3 5 35 22
59   Anzhelina Diachkovskaia    H   6 1 3 2 5 32 22
60   Piet Rozenboom  1947   H   6 1 3 2 5 32 21
61   Gerard van Velzen  1954   H   6 2 1 3 5 30 18
62   Bram Verhoef  1893   H   6 1 3 2 5 29 18
63   Louis de Frankrijker  1930   H   6 2 1 3 5 29 14
64   Ludy Brink  1942   H   6 2 1 3 5 27 12
65   Jaap Langerak  1900   H   6 1 3 2 5 26 15
66   Johan Rademaker  1938   H   6 2 1 3 5 26 13
67   Gijs Mouthaan  1900   H   6 1 2 3 4 36 19
68   Marianna Fedorova  1900   H   6 1 2 3 4 34 17
69   Martin Kole  1900   H   6 1 2 3 4 33 19
70   Boudewijn van der Veen  1964   H   6 0 4 2 4 33 17
71   Anne Reverdy    H   6 1 2 3 4 32 13
72   Denis Karataev  1900   H   6 1 2 3 4 31 19
73   Ton van Hove    H   6 1 2 3 4 31 13
74   Aat Verhaar  1940   H   6 0 4 2 4 26 16
75   Aleksandra Rozhina  1900   H   6 0 3 3 3 34 15
76   Johan Evens  1828   H   6 1 1 4 3 29 10
77   Thomas Mouthaan  1900   H   6 1 1 4 3 28 12
78   Marjory Feyt  1900   H   6 1 1 4 3 27 11
79   Hans Stolwijk  1852   H   6 1 1 4 3 27 7
80   Willemijn Verhoef    H   6 1 1 4 3 20 5
81   Gregory de Vries  1900   H   6 1 0 5 2 33 6
82   Tom Huizinga  1796   H   6 1 0 5 2 32 6
83   Alijn Kuijer  1918   H   6 1 0 5 2 27 2
84   Albert Cramer    H   6 0 1 5 1 25 3
 Ronde 6 
 wo 08-08-2018  Albert Cramer  - Alijn Kuijer (1918) 0-2Partij
 Willemijn Verhoef  - Tom Huizinga (1796) 2-0Partij
 Ludy Brink (1942) - Thomas Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Louis de Frankrijker (1930) - Johan Evens (1828) 2-0Partij
 Aat Verhaar (1940) - Denis Karataev (1900) 1-1Partij
 Johan Rademaker (1938) - Aleksandra Rozhina (1900) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1954) - Hans Stolwijk (1852) 2-0Partij
 Gregory de Vries (1900) - Bram Verhoef (1893) 0-2Partij
 Marianna Fedorova (1900) - Dylan Jongeneel (1886) 0-2Partij
 Herk Vis (1975) - Martin Kole (1900) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Anne Reverdy  2-0Partij
 Hans van Dijk (1921) - Gijs Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Jaap Langerak (1900) - Kor Sikkema (1954) 1-1Partij
 Marjory Feyt (1900) - Jan Snijder (1935) 0-2Partij
 Gerard Zijlema (1999) - Tom Swelsen (2026) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Bram Kole jr. (1900) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1904) - Shuimu Jin (2046) 0-2Partij
 Henk Stoop (1976) - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Harry Velraeds (2038) 0-2Partij
 Hans Rinner (1942) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 1-1Partij
 Karel Leemreize (2065) - Yoshua van der Most (1926) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1947) - Jaap Huizinga (1999) 0-2Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Anton Schotanus (2141) 0-2Partij
 Ivar Smijers  - Luc de Kruijf (1900) 0-2Partij
 Marcel van der Most (1966) - Bert Woolschot (2074) 0-2Partij
 Hubert de Baetselier  - Marc Arendo (2121) 1-1Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Radjendrenath Kalloe (1955) 2-0Partij
 Rob van Westerloo (2004) - Alex Noppers (2008) 2-0Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Martijn van Gortel (2101) 1-1Partij  
 Raphaël Martens (2016) - Shaomake Chen (2041) 0-2Partij
 Jasper Kole (1900) - Mark Werrebrouck (2036) 1-1Partij  
 Remco Korteland (1923) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij  
 Bassirou Ba (2326) - Marc De Meulenaere (2120) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - Nico Valkenburg (1976) 2-0Partij
 Ton van Bokhoven (2021) - Clemens Crucius (2004) 1-1Partij
 Dick Huitink (1930) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Yifu Du (2104) - Wiel Maertzdorf (2082) 2-0Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Theo Schippers (2205) 0-2Partij  
 Michel Stempher (2243) - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2124) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2166) - Christian Niami (2277) 1-1Partij  
 Boudewijn van der Veen (1964) - Ton van Hove  1-1