HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2324   H   7 4 3 0 11 63 95
2   Yifu Du  2104   H   7 5 1 1 11 59 87
3   Christian Niami MF 2277   H   7 4 3 0 11 58 85
4   Gijs Schoenmakers  2114   H   7 4 3 0 11 56 86
5   Michel Stempher MI 2243   H   7 3 4 0 10 63 85
6   Steven den Hollander  2166   H   7 4 2 1 10 62 83
7   Bassirou Ba GMI 2326   H   7 3 4 0 10 60 81
8   Theo Schippers  2205   H   7 3 4 0 10 58 82
9   Shaomake Chen CMF 2041   H   7 3 4 0 10 53 75
10   Marc De Meulenaere MF 2120   H   7 2 5 0 9 62 77
11   Frank Teer MI 2221   H   7 3 3 1 9 62 74
12   Ton van Bokhoven MF 2021   H   7 2 5 0 9 60 77
13   Nikolai Kychkin MF 2124   H   7 3 3 1 9 60 71
14   Bé Eggens  2117   H   7 2 5 0 9 57 70
15   Dick Huitink  1930   H   7 3 3 1 9 57 63
16   Gerwin Mollink  2050   H   7 3 3 1 9 55 66
17   Clemens Crucius  2004   H   7 3 3 1 9 55 64
18   Bert Woolschot  2074   H   7 3 3 1 9 55 63
19   Rob van Westerloo  2004   H   7 3 3 1 9 54 65
20   Hubert de Baetselier    H   7 3 3 1 9 50 60
21   Shuimu Jin  2046   H   7 4 1 2 9 46 53
22   Mark Werrebrouck  2036   H   7 2 4 1 8 57 61
23   Jaap Huizinga  1999   H   7 2 4 1 8 56 60
  Yuen Wong  2222   H   7 2 4 1 8 56 60
25   Pierre Lacroix  2128   H   7 3 2 2 8 56 57
26   Nico Valkenburg  1976   H   7 3 2 2 8 55 49
27   Yoshua van der Most  1926   H   7 2 4 1 8 54 56
  Marc Arendo MF 2121   H   7 2 4 1 8 54 56
29   Martijn van Gortel MF 2101   H   7 1 6 0 8 51 57
  Harry Velraeds  2038   H   7 2 4 1 8 51 57
31   Bram Kole jr.  1900   H   7 3 2 2 8 51 47
32   Jan Kerkhofs  1929   H   7 4 0 3 8 48 42
33   Hans van Dijk  1921   H   7 3 2 2 8 47 45
34   Herk Vis  1975   H   7 3 2 2 8 45 45
35   Gerard Zijlema  1999   H   7 3 2 2 8 43 38
36   Wiel Maertzdorf  2082   H   7 2 3 2 7 60 53
37   Alex Noppers  2008   H   7 1 5 1 7 58 54
38   Marcel van der Most  1966   H   7 2 3 2 7 57 51
39   Anton Schotanus MF 2141   H   7 3 1 3 7 55 43
40   Jasper Kole  1900   H   7 2 3 2 7 51 44
41   Raphaël Martens MF 2016   H   7 2 3 2 7 51 41
42   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   7 1 5 1 7 49 45
43   Rudi van Velzen  1900   H   7 1 5 1 7 49 44
44   Tom Swelsen  2026   H   7 1 5 1 7 48 46
45   Luc de Kruijf  1900   H   7 3 1 3 7 48 35
46   Ivar Smijers    H   7 2 3 2 7 47 41
47   Soender Kalpoe  2048   H   7 2 3 2 7 46 39
48   Karel Leemreize  2065   H   7 1 5 1 7 45 42
49   Piet Rozenboom  1947   H   7 2 3 2 7 45 40
50   Hans Rinner  1942   H   7 2 3 2 7 45 39
51   Jelle van der Eng  1900   H   7 3 1 3 7 45 37
52   Remco Korteland  1923   H   7 2 3 2 7 45 36
53   Bram Verhoef  1893   H   7 2 3 2 7 42 34
54   Henk Stoop  1976   H   7 2 2 3 6 55 36
55   Jan Snijder  1935   H   7 2 2 3 6 52 36
56   Radjendrenath Kalloe  1955   H   7 2 2 3 6 50 36
57   Peter Bronstring  1904   H   7 1 4 2 6 46 34
58   Albert Hendrik Snijder  1900   H   7 3 0 4 6 46 28
59   Dylan Jongeneel  1886   H   7 2 2 3 6 45 30
60   Marianna Fedorova  1900   H   7 2 2 3 6 45 29
61   Ludy Brink  1942   H   7 2 2 3 6 40 21
62   Johan Rademaker  1938   H   7 2 2 3 6 38 24
63   Kor Sikkema  1954   H   7 1 3 3 5 48 29
64   Anzhelina Diachkovskaia    H   7 1 3 3 5 47 30
65   Martin Kole  1900   H   7 1 3 3 5 45 29
66   Gijs Mouthaan  1900   H   7 1 3 3 5 45 24
67   Aleksandra Rozhina  1900   H   7 1 3 3 5 44 25
68   Boudewijn van der Veen  1949   H   7 0 5 2 5 43 25
69   Gerard van Velzen  1954   H   7 2 1 4 5 43 23
70   Anne Reverdy    H   7 1 3 3 5 42 23
71   Jaap Langerak  1900   H   7 1 3 3 5 41 23
72   Louis de Frankrijker  1930   H   7 2 1 4 5 41 18
73   Denis Karataev  1900   H   7 1 3 3 5 39 27
74   Aat Verhaar  1940   H   7 0 5 2 5 37 27
75   Johan Evens  1828   H   7 2 1 4 5 37 17
76   Marjory Feyt  1900   H   7 2 1 4 5 34 17
77   Ton van Hove    H   7 1 2 4 4 42 14
78   Tom Huizinga  1796   H   7 2 0 5 4 38 14
79   Gregory de Vries  1900   H   7 1 1 5 3 43 8
80   Thomas Mouthaan  1900   H   7 1 1 5 3 40 15
81   Hans Stolwijk  1852   H   7 1 1 5 3 37 10
82   Willemijn Verhoef    H   7 1 1 5 3 33 10
83   Alijn Kuijer  1918   H   7 1 0 6 2 34 4
84   Albert Cramer    H   7 0 2 5 2 31 6
NDiaga SambYifu DuChristian Niami
Gijs SchoenmakersMichel StempherSteven den Hollander
Bassirou BaTheo SchippersShaomake Chen
Marc De MeulenaereFrank TeerTon van Bokhoven
Nikolai KychkinBe EggensDick Huitink
Gerwin MollinkClemens CruciusBert Woolschot
Rob van WesterlooHubert de Baetselier
 Ronde 7 
 do 09-08-2018  Tom Huizinga (1796) - Alijn Kuijer (1918) 2-0Partij
 Gregory de Vries (1900) - Albert Cramer  1-1Partij
 Thomas Mouthaan (1900) - Marjory Feyt (1900) 0-2Partij
 Johan Evens (1828) - Hans Stolwijk (1852) 2-0Partij
 Aleksandra Rozhina (1900) - Willemijn Verhoef  2-0Partij
 Anne Reverdy  - Boudewijn van der Veen (1949) 1-1Partij
 Denis Karataev (1900) - Martin Kole (1900) 1-1Partij
 Ton van Hove  - Marianna Fedorova (1900) 0-2Partij
 Gijs Mouthaan (1900) - Aat Verhaar (1940) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (1947) - Anzhelina Diachkovskaia  2-0Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Gerard van Velzen (1954) 2-0Partij
 Bram Verhoef (1893) - Kor Sikkema (1954) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2048) - Louis de Frankrijker (1930) 2-0Partij
 Ludy Brink (1942) - Peter Bronstring (1904) 1-1Partij
 Jaap Langerak (1900) - Ivar Smijers  0-2Partij
 Jan Snijder (1935) - Hans van Dijk (1921) 0-2Partij
 Rudi van Velzen (1900) - Remco Korteland (1923) 1-1Partij
 Tom Swelsen (2026) - Gerardo IJssel Jr. (2046) 1-1Partij
 Radjendrenath Kalloe (1955) - Gerard Zijlema (1999) 0-2Partij
 Jan Kerkhofs (1929) - Albert Hendrik Snijder (1900) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2016) - Karel Leemreize (2065) 1-1Partij
 Herk Vis (1975) - Henk Stoop (1976) 2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Yoshua van der Most (1926) 0-2Partij
 Alex Noppers (2008) - Hans Rinner (1942) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1966) - Johan Rademaker (1938) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2141) - Hubert de Baetselier  0-2Partij
 Jaap Huizinga (1999) - Marc Arendo (2121) 1-1Partij
 Bram Kole jr. (1900) - Nico Valkenburg (1976) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2050) - Jasper Kole (1900) 2-0Partij
 Mark Werrebrouck (2036) - Harry Velraeds (2038) 1-1Partij
 Shuimu Jin (2046) - Wiel Maertzdorf (2082) 2-0Partij
 Martijn van Gortel (2101) - Yuen Wong (2222) 1-1Partij
 Shaomake Chen (2041) - Pierre Lacroix (2128) 2-0Partij
 Bé Eggens (2117) - Bert Woolschot (2074) 1-1Partij
 Clemens Crucius (2004) - Nikolai Kychkin (2124) 1-1Partij
 Ton van Bokhoven (2021) - Dick Huitink (1930) 1-1Partij
 Marc De Meulenaere (2120) - Rob van Westerloo (2004) 1-1Partij
 Luc de Kruijf (1900) - Bassirou Ba (2326) 0-2Partij
 Frank Teer (2221) - Yifu Du (2104) 0-2Partij
 Theo Schippers (2205) - Michel Stempher (2243) 1-1Partij
 Christian Niami (2277) - NDiaga Samb (2324) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2166) - Gijs Schoenmakers (2114) 0-2Partij