HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open NK KNDB 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2324   H   8 5 3 0 13 84 132
2   Christian Niami MF 2277   H   8 5 3 0 13 78 120
3   Michel Stempher MI 2243   H   8 4 4 0 12 79 111
4   Steven den Hollander  2166   H   8 4 3 1 11 81 106
5   Yifu Du  2104   H   8 5 1 2 11 80 99
6   Bassirou Ba GMI 2326   H   8 3 5 0 11 79 102
7   Nikolai Kychkin MF 2124   H   8 4 3 1 11 78 100
8   Theo Schippers  2205   H   8 3 5 0 11 77 104
9   Gijs Schoenmakers  2114   H   8 4 3 1 11 77 98
10   Marc De Meulenaere MF 2120   H   8 3 5 0 11 73 96
11   Shaomake Chen CMF 2041   H   8 3 5 0 11 72 98
12   Gerwin Mollink  2050   H   8 4 3 1 11 71 93
13   Frank Teer MI 2221   H   8 3 4 1 10 81 97
14   Ton van Bokhoven MF 2021   H   8 2 6 0 10 77 95
15   Bé Eggens  2117   H   8 2 6 0 10 76 91
16   Yuen Wong  2222   H   8 3 4 1 10 71 81
  Clemens Crucius  2004   H   8 3 4 1 10 71 81
18   Pierre Lacroix  2128   H   8 4 2 2 10 71 80
19   Martijn van Gortel MF 2101   H   8 2 6 0 10 69 84
20   Bert Woolschot  2074   H   8 3 4 1 10 69 78
21   Hubert de Baetselier    H   8 3 4 1 10 68 81
22   Harry Velraeds  2038   H   8 3 4 1 10 65 79
23   Mark Werrebrouck  2036   H   8 2 5 1 9 74 79
24   Rob van Westerloo  2004   H   8 3 3 2 9 74 76
25   Dick Huitink  1930   H   8 3 3 2 9 74 69
26   Jaap Huizinga  1999   H   8 2 5 1 9 71 76
27   Yoshua van der Most  1926   H   8 2 5 1 9 69 70
28   Anton Schotanus MF 2141   H   8 4 1 3 9 68 64
  Shuimu Jin  2046   H   8 4 1 3 9 68 64
30   Bram Kole jr.  1900   H   8 3 3 2 9 67 62
31   Tom Swelsen  2026   H   8 2 5 1 9 63 69
32   Hans van Dijk  1921   H   8 3 3 2 9 58 56
33   Wiel Maertzdorf  2082   H   8 2 4 2 8 72 67
34   Nico Valkenburg  1976   H   8 3 2 3 8 72 57
35   Marc Arendo MF 2121   H   8 2 4 2 8 70 62
36   Alex Noppers  2008   H   8 1 6 1 8 69 65
37   Marcel van der Most  1966   H   8 2 4 2 8 69 60
38   Henk Stoop  1976   H   8 3 2 3 8 68 56
39   Gerardo IJssel Jr.  2046   H   8 1 6 1 8 66 62
40   Raphaël Martens MF 2016   H   8 2 4 2 8 66 57
41   Gerard Zijlema  1999   H   8 3 2 3 8 66 51
42   Jasper Kole  1900   H   8 2 4 2 8 65 56
43   Rudi van Velzen  1900   H   8 1 6 1 8 64 59
44   Radjendrenath Kalloe  1955   H   8 3 2 3 8 63 55
45   Jan Kerkhofs  1929   H   8 4 0 4 8 63 46
46   Soender Kalpoe  2048   H   8 2 4 2 8 62 56
47   Herk Vis  1975   H   8 3 2 3 8 62 51
48   Piet Rozenboom  1947   H   8 2 4 2 8 61 56
49   Jelle van der Eng  1900   H   8 3 2 3 8 61 55
50   Remco Korteland  1923   H   8 2 4 2 8 61 52
51   Karel Leemreize  2065   H   8 1 6 1 8 60 58
52   Ivar Smijers    H   8 2 4 2 8 60 53
53   Peter Bronstring  1904   H   8 2 4 2 8 59 54
54   Bram Verhoef  1893   H   8 2 4 2 8 59 51
55   Hans Rinner  1942   H   8 2 3 3 7 64 48
56   Luc de Kruijf  1900   H   8 3 1 4 7 64 43
57   Jan Snijder  1935   H   8 2 3 3 7 63 45
58   Kor Sikkema  1954   H   8 2 3 3 7 61 47
59   Marianna Fedorova  1900   H   8 2 3 3 7 59 41
60   Gerard van Velzen  1954   H   8 3 1 4 7 57 38
61   Johan Rademaker  1938   H   8 2 3 3 7 54 39
62   Boudewijn van der Veen  1949   H   8 1 5 2 7 54 37
63   Denis Karataev  1900   H   8 2 3 3 7 52 43
  Aat Verhaar  1940   H   8 1 5 2 7 52 43
65   Anzhelina Diachkovskaia    H   8 1 4 3 6 63 44
66   Dylan Jongeneel  1886   H   8 2 2 4 6 61 37
67   Albert Hendrik Snijder  1900   H   8 3 0 5 6 60 32
68   Ludy Brink  1942   H   8 2 2 4 6 57 29
69   Aleksandra Rozhina  1900   H   8 1 4 3 6 54 33
70   Johan Evens  1828   H   8 2 2 4 6 52 33
71   Louis de Frankrijker  1930   H   8 2 2 4 6 52 28
72   Tom Huizinga  1796   H   8 3 0 5 6 46 24
73   Martin Kole  1900   H   8 1 3 4 5 60 36
74   Anne Reverdy    H   8 1 3 4 5 56 28
75   Jaap Langerak  1900   H   8 1 3 4 5 55 30
76   Gijs Mouthaan  1900   H   8 1 3 4 5 55 26
77   Thomas Mouthaan  1900   H   8 2 1 5 5 49 25
78   Marjory Feyt  1900   H   8 2 1 5 5 49 21
79   Hans Stolwijk  1852   H   8 2 1 5 5 46 17
80   Ton van Hove    H   8 1 2 5 4 56 19
81   Gregory de Vries  1900   H   8 1 2 5 4 48 11
82   Willemijn Verhoef    H   8 1 1 6 3 43 14
83   Alijn Kuijer  1918   H   8 1 1 6 3 43 8
84   Albert Cramer    H   8 0 2 6 2 40 7
NDiaga SambChristian NiamiMichel Stempher
Steven den HollanderYifu DuBassirou Ba
Nikolai KychkinTheo SchippersGijs Schoenmakers
Marc De MeulenaereShaomake ChenGerwin Mollink
Frank TeerTon van BokhovenBe Eggens
Yuen WongClemens CruciusPierre Lacroix
Martijn van GortelBert Woolschot
 Ronde 8 
 vr 10-08-2018  Mark Werrebrouck (2036) - Bram Verhoef (1893) 1-1Partij
 Yuen Wong (2222) - Herk Vis (1975) 2-0Partij
 Hans van Dijk (1921) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Hans Stolwijk (1852) - Willemijn Verhoef  2-0Partij
 Albert Cramer  - Thomas Mouthaan (1900) 0-2Partij
 Alijn Kuijer (1918) - Gregory de Vries (1900) 1-1Partij
 Tom Huizinga (1796) - Ton van Hove  2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1949) - Jaap Langerak (1900) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1954) - Anne Reverdy  2-0Partij
 Louis de Frankrijker (1930) - Aleksandra Rozhina (1900) 1-1Partij
 Denis Karataev (1900) - Gijs Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Martin Kole (1900) - Aat Verhaar (1940) 0-2Partij
 Anzhelina Diachkovskaia  - Johan Evens (1828) 1-1Partij
 Kor Sikkema (1954) - Marjory Feyt (1900) 2-0Partij
 Peter Bronstring (1904) - Albert Hendrik Snijder (1900) 2-0Partij
 Dylan Jongeneel (1886) - Radjendrenath Kalloe (1955) 0-2Partij
 Jan Snijder (1935) - Marianna Fedorova (1900) 1-1Partij
 Henk Stoop (1976) - Ludy Brink (1942) 2-0Partij
 Luc de Kruijf (1900) - Tom Swelsen (2026) 0-2Partij
 Ivar Smijers  - Rudi van Velzen (1900) 1-1Partij
 Gerardo IJssel Jr. (2046) - Karel Leemreize (2065) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2016) - Soender Kalpoe (2048) 1-1Partij
 Jasper Kole (1900) - Piet Rozenboom (1947) 1-1Partij
 Hans Rinner (1942) - Anton Schotanus (2141) 0-2Partij
 Jelle van der Eng (1900) - Marcel van der Most (1966) 1-1Partij
 Remco Korteland (1923) - Alex Noppers (2008) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2082) - Johan Rademaker (1938) 1-1Partij
 Yoshua van der Most (1926) - Bram Kole jr. (1900) 1-1Partij
 Harry Velraeds (2038) - Nico Valkenburg (1976) 2-0Partij
 Marc Arendo (2121) - Martijn van Gortel (2101) 0-2Partij
 Pierre Lacroix (2128) - Jan Kerkhofs (1929) 2-0Partij
 Dick Huitink (1930) - Gerwin Mollink (2050) 0-2Partij
 Clemens Crucius (2004) - Bé Eggens (2117) 1-1Partij
 Rob van Westerloo (2004) - Nikolai Kychkin (2124) 0-2Partij
 Bert Woolschot (2074) - Ton van Bokhoven (2021) 1-1Partij
 Hubert de Baetselier  - Frank Teer (2221) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1999) - Marc De Meulenaere (2120) 0-2Partij
 Theo Schippers (2205) - Bassirou Ba (2326) 1-1Partij
 Shaomake Chen (2041) - Steven den Hollander (2166) 1-1Partij
 Michel Stempher (2243) - Shuimu Jin (2046) 2-0Partij
 Christian Niami (2277) - Yifu Du (2104) 2-0Partij
 Gijs Schoenmakers (2114) - NDiaga Samb (2324) 0-2Partij