HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Leids Damgenootschap  ..5..996..896946
2  Van Stigt Thans  ..46....88796942
  Damlust Gouda  78689..4....6942
4  RDC Rijnsburg  ..666779....6941
5  Damlust Gouda 2  3..46..6..7106636
6  Den Haag  3..35....7896635
7  De Hofstad Dammers  64..56..69..6536
8  Constant Charlois  ..483..56..86534
9  ADC Alphen a/d Rijn  45....543..86229
10  Den Haag 2  33....23..446019

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
ma 26-11-2018     Damlust Gouda  -   RDC Rijnsburg  
6
-
6
 Erno Prosman (1541) - Cor van Dusseldorp (1448) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (1168) - Frerik Andriessen (1417) 0-2Partij
 Sven Winkel (1410) - Richard Kromhout (1350) 1-1Partij
 Teun van de Krol (1343) - Arjen de Mooij (1333) 2-0Partij
 Henk van Klaveren (1246) - Thomas Wielaard (1284) 1-1Partij
 André Venema (1272) - Richard Meijer (1287) 1-1
   ADC Alphen a/d Rijn  -   Van Stigt Thans  
5
-
7
 Wouter Morssink (1200) - Frits Luteijn (1387) 1-1
 Ali Fthalla (1231) - Peter van der Stap (1336) 1-1Partij
 Kenny Kroon (1145) - Geert Prinsen (1309) 0-2Partij
 Martijn van der Klis (1261) - Kees Romijn (1236) 1-1
 Hein van Winkel (980) - Guido van den Berg (1274) 1-1
 Thomas van der Klis (960) - Ton Burgerhout (1251) 1-1
di 27-11-2018     Den Haag 2  -   Constant Charlois  
4
-
8
 Nico Leemberg (1068) - Bas Messemaker (1403) 0-21Partij
 Herman Vroom (1073) - Mehmet Yöney (1240) 1-13
 Bas Baksoellah (997) - Patrick Stork (1256) 0-25Partij
 Hans van Woerkom (1074) - Ramdew Jahani (1184) 1-14
 Piet Lodder (1193) - Jaap Riesenkamp (1202) 1-12
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Marlon Mangroe (845) 1-16
do 29-11-2018     De Hofstad Dammers  -   Damlust Gouda 2  
6
-
6
 Frans Teijn (1105) - Harry Clasquin (1227) 1-15
 Bonne Douma (1051) - Harry Kolk (1236) 0-21Partij
 Hans Jacobsen (1081) - Alex Bitter (1124) 1-12Partij
 Peter van Eck (1222) - Dirk van Genderen (1079) 1-14
 Jaap van Hal (1006) - Kariem Droog (992) 2-06Partij
 Frans van de Velde (1081) - Bouke Bruinsma (1045) 1-13Partij
   Leids Damgenootschap  -   Den Haag  
9
-
3
 Casper Remeijer (1378) - Berke Yiğittürk (1149) 2-01Partij
 Steven den Hollander (1277) - Emre Hageman (1205) 1-14Partij
 Koos van Amerongen (1299) - Gerard de Groot (1265) 2-02Partij
 Hans Tangelder (1119) - Jeroen Kos (1330) 2-03Partij
 Frank Eektimmerman (1136) - Herman Vroom (1073) 1-15Partij
 André van der Kwartel (1059) - Harry Zandvliet (1048) 1-16Partij