HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Damlust Gouda  ..7..8....9....3624
2  Van Stigt Thans  ....6..8....8..3522
3  Leids Damgenootschap  5........8....93422
4  RDC Rijnsburg  ..6..6....7....3419
5  Damlust Gouda 2  4....6........103320
6  De Hofstad Dammers  ..4......9..6..3319
7  ADC Alphen a/d Rijn  ....4....3....83215
  Den Haag  3....5......7..3215
9  Constant Charlois  ..4......6..5..3115
10  Den Haag 2  ....3..2..4....309

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
ma 15-10-2018     Damlust Gouda 2  -   Den Haag 2  
10
-
2
 Jochem Zweerink (1370) - Jan Kok (1165) 2-0
 Harry Kolk (1236) - Bas Baksoellah (997) 2-0
 Harry Clasquin (1227) - Herman Vroom (1073) 2-0
 Alex Bitter (1124) - Nico Leemberg (1068) 1-12Partij
 Bouke Bruinsma (1045) - Hans van Woerkom (1074) 1-1
 Kariem Droog (992) - Radjendrenath Kalloe (1037) 2-0Partij
di 16-10-2018     Den Haag  -   Damlust Gouda  
3
-
9
 Jeroen Kos (1330) - André Venema (1272) 2-03
 Emre Hageman (1205) - Erno Prosman (1541) 0-25
 Frans van Eenennaam (1102) - Erik Hoogendoorn (1268) 0-24
 Harry Zandvliet (1048) - Henk van Klaveren (1246) 0-21Partij
 Gerard de Groot (1265) - Erik Maijenburg (1168) 0-26Partij
 Piet Lodder (1193) - Peter Pippel (982) 1-12
do 18-10-2018     De Hofstad Dammers  -   Constant Charlois  
6
-
6
 Hugo Simons jr. (1156) - Bas Messemaker (1403) 0-21
 Peter van Eck (1222) - Mehmet Yöney (1240) 2-05
 Hans Jacobsen (1081) - Patrick Stork (1256) 1-12
 Frans van de Velde (1081) - Patrick Adriaans (1116) 2-03Partij
 Bonne Douma (1051) - Radjes Balkaran (1250) 1-16Partij
 Nizaam Muradin (1088) - Jaap Riesenkamp (1202) 0-24Partij
   Leids Damgenootschap  -   ADC Alphen a/d Rijn  
8
-
4
 Hans Tangelder (1119) - Wouter Morssink (1200) 0-21Partij
 Casper Remeijer (1378) - Ali Fthalla (1231) 2-03Partij
 Steven den Hollander (1277) - Kenny Kroon (1145) 2-02Partij
 Frank Eektimmerman (1136) - Martijn van der Klis (1261) 1-16Partij
 Harry Dekker (1041) - Hein van Winkel (980) 1-15Partij
 André van der Kwartel (1059) - Thomas van der Klis (960) 2-04Partij
vr 19-10-2018     Van Stigt Thans  -   RDC Rijnsburg  
6
-
6
 Frits Luteijn (1387) - Richard Kromhout (1350) 0-21Partij
 Waldo Aliar (1312) - Richard Meijer (1287) 2-03
 Ton Burgerhout (1251) - Marco de Leeuw (1092) 2-02Partij
 Kees Romijn (1236) - Thomas Wielaard (1284) 1-14Partij
 Peter Lansbergen (1038) - Arjen de Mooij (1333) 0-26Partij
 Ron Bolderheij  - Arie Schoneveld (1048) 1-15