HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  SDC Sneek  9118658671022
2  Huizum 2  35987101071020
3  Bezint Eer Gij Begint  17578777100
4  Troch Tinken Sterk  437776779-2
5  Urk Aan Zet  645568776-2
6  Heerenveen/Mildam 2  754565875-4
7  DC Dokkum  425647775-14
8  DCT Twijzelerheide  625554571-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 7
ma 04-03-2019     Troch Tinken Sterk  -   SDC Sneek  
4
-
8
 Rein van der Wal (1073) - Kerst Hoekstra (1076) 1-12
 Gerrit Terpstra (1035) - Jacob de Vries (1192) 1-16Partij  
 Haye Wittermans (983) - Douwe Edelenbos (1251) 0-21
 Anton van der Ploeg (973) - Taeke Kooistra (1242) 1-13
 Ate Oosterhof (946) - Theo Diemeer (941) 1-14
 Karel de Bruin (935) - Marcel de Vries (1077) 0-25
di 05-03-2019     Heerenveen/Mildam 2  -   Bezint Eer Gij Begint  
4
-
8
 Aize Plantinga (1076) - Oege Dijkstra (1277) 0-22Partij
 Martin Boersbroek (1020) - Reinout Sloot (1068) 1-13
 Pieter de Vries (908) - Sietse Bronger (983) 0-21
 Wim Riddersma (893) - Pieter Dijkstra (964) 1-15
 Geert Rozenberg (844) - Jeppe Bronger (953) 0-24
 Tabe de Vries (855) - Sjoerd Schaaf (856) 2-06
   Urk Aan Zet  -   DC Dokkum  
8
-
4
 Jacob Post (1173) - Dirk Albert Zijlstra (1100) 2-01
 Teunis Snoek (1032) - Linze Houwink (1122) 0-24
 IJsbrand Haven (1216) - Piet Pieters (1033) 2-03
 Jan Snijder (976) - Jetze Hoogterp (1064) 1-16Partij
 Juriaan Romkes (1021) - Sjoerd Bloem (954) 1-12
 Paulus de Boer (904) - Dirk Sinnema  2-05
do 07-03-2019     Huizum 2  -   DCT Twijzelerheide  
10
-
2
 Jan Bosselaar (1073) - Piet Wiersma (850) 2-02Partij
 Bart Visser (1139) - Henk Bosgraaf (1039) 1-14
 Sietse Nagel (1138) - Binne Brouwer (1109) 1-16Partij  
 Meinze Feenstra (1021) - Douwe Douma (1005) 2-05Partij
 Jan T. Terpstra (944) - Eelke Steringa (765) 2-03Partij
 Thijs Talsma (1013) - Jan Zwaagstra (796) 2-01