HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum 2  ............9126
2  Heerenveen/Mildam 2  ........8....124
  SDC Sneek  ..........8..124
4  Bezint Eer Gij Begint  ......7......122
5  Urk Aan Zet  ......5......10-2
6  DCT Twijzelerheide  ..4..........10-4
  DC Dokkum  ....4........10-4
8  Troch Tinken Sterk  3............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
ma 01-10-2018     DC Dokkum  -   SDC Sneek  
4
-
8
 Jetze Hoogterp (1064) - Martin de Vries (712) 2-06
 Dirk Albert Zijlstra (1100) - Taeke Kooistra (1242) 0-21
 Piet Pieters (1033) - Jacob de Vries (1192) 0-23Partij
 Linze Houwink (1122) - Douwe Edelenbos (1251) 0-22Partij
 Dirk Sinnema  - Marcel de Vries (1077) 0-25Partij
 Sjoerd Bloem (954) - Theo Diemeer (941) 2-04
   Troch Tinken Sterk  -   Huizum 2  
3
-
9
 Anton van der Ploeg (973) - Erwin Heslinga (1271) 0-24Partij
 Haye Wittermans (983) - Jan Bosselaar (1073) 0-23
 Gerrit Terpstra (1035) - Marten Martens (1000) 1-11Partij
 Henk Westerhof (976) - Thijs Talsma (1013) 2-02
 Ate Oosterhof (946) - Jan T. Terpstra (944) 0-26Partij
 Karel de Bruin (935) - Anne Langhout (997) 0-25Partij
   DCT Twijzelerheide  -   Heerenveen/Mildam 2  
4
-
8
 Binne Brouwer (1109) - Johnny Modderman (1069) 2-05
 Henk Bosgraaf (1039) - Martin Boersbroek (1020) 1-14
 Gijs Koelstra (987) - Wim van der Molen (1077) 0-26
 Douwe Douma (1005) - Marten Zijlstra (974) 1-13Partij
 Piet Wiersma (850) - Tabe de Vries (855) 0-22Partij
 Jan Zwaagstra (796) - Wim Riddersma (893) 0-21
do 08-11-2018     Urk Aan Zet  -   Bezint Eer Gij Begint  
5
-
7
 Jan van der Reest (797) - Willem Lep (832) 0-21
 Jacob Post (1173) - Oege Dijkstra (1277) 1-16
 Teunis Snoek (1032) - Reinout Sloot (1068) 2-03
 Jan Marten van der Reest (1221) - Sietse Bronger (983) 2-04
 Jan Snijder (976) - Pieter Dijkstra (964) 0-25Partij
 Juriaan Romkes (1021) - Sjoerd Schaaf (856) 0-22