HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum 2  ..7....9....248
2  SDC Sneek  ......8..6..234
3  Heerenveen/Mildam 2  5..........8222
4  Bezint Eer Gij Begint  ........57..220
5  DC Dokkum  ..4........722-2
6  Troch Tinken Sterk  3....7......22-4
7  Urk Aan Zet  ..6..5......21-2
8  DCT Twijzelerheide  ....4..5....20-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 2
ma 15-10-2018     DC Dokkum  -   DCT Twijzelerheide  
7
-
5
 Jetze Hoogterp (1064) - Henk Bosgraaf (1039) 0-21
 Dirk Albert Zijlstra (1100) - Gijs Koelstra (987) 2-05
 Linze Houwink (1122) - Binne Brouwer (1109) 0-26
 Sjoerd Bloem (954) - Piet Wiersma (850) 1-14Partij
 Dirk Sinnema  - Douwe Douma (1005) 2-03Partij
 Piet Pieters (1033) - Jan Zwaagstra (796) 2-02
   Bezint Eer Gij Begint  -   Troch Tinken Sterk  
5
-
7
 Oege Dijkstra (1277) - Henk Westerhof (976) 2-01
 Reinout Sloot (1068) - Anton van der Ploeg (973) 1-16
 Sietse Bronger (983) - Gerrit Terpstra (1035) 0-25Partij  
 Pieter Dijkstra (964) - Rein van der Wal (1073) 0-24
 Jeppe Bronger (953) - Karel de Bruin (935) 1-12Partij  
 Sjoerd Schaaf (856) - Ate Oosterhof (946) 1-11
di 16-10-2018     SDC Sneek  -   Urk Aan Zet  
6
-
6
 Jan Sloot (720) - Jacob Post (1173) 0-24
 Marcel de Vries (1077) - Teunis Snoek (1032) 0-26
 Jacob de Vries (1192) - Paulus de Boer (904) 2-05Partij
 Douwe Edelenbos (1251) - Jacob Visser  2-01Partij  
 Theo Diemeer (941) - Jan van der Reest (797) 2-02
 Martin de Vries (712) - Jan Snijder (976) 0-23Partij
do 18-10-2018     Huizum 2  -   Heerenveen/Mildam 2  
7
-
5
 Erwin Heslinga (1271) - Aize Plantinga (1076) 2-02Partij
 Meinze Feenstra (1021) - Johnny Modderman (1069) 0-25
 Thijs Talsma (1013) - Wim van der Molen (1077) 1-13
 Marten Martens (1000) - Martin Boersbroek (1020) 2-01
 Anne Langhout (997) - Tabe de Vries (855) 2-06
 Jan T. Terpstra (944) - Marten Zijlstra (974) 0-24Partij