HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum 2  ....97....83612
2  SDC Sneek  ........866344
3  Bezint Eer Gij Begint  ....5..7..7342
4  Troch Tinken Sterk  3..77......34-2
5  Heerenveen/Mildam 2  5....5..8..320
6  DC Dokkum  ..45....7..32-4
7  DCT Twijzelerheide  ..6....45..31-6
  Urk Aan Zet  465........31-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
ma 29-10-2018     Bezint Eer Gij Begint  -   DC Dokkum  
7
-
5
 Oege Dijkstra (1277) - Dirk Albert Zijlstra (1100) 2-03
 Reinout Sloot (1068) - Piet Pieters (1033) 2-02
 Sietse Bronger (983) - Jetze Hoogterp (1064) 1-16
 Pieter Dijkstra (964) - Dirk Sinnema  1-15
 Jeppe Bronger (953) - Willem Nuveld (1063) 1-14
 Sjoerd Schaaf (856) - Sjoerd Bloem (954) 0-21
di 30-10-2018     SDC Sneek  -   DCT Twijzelerheide  
6
-
6
 Marcel de Vries (1077) - Binne Brouwer (1109) 0-22
 Jacob de Vries (1192) - Piet Wiersma (850) 1-16Partij
 Martin de Vries (712) - Douwe Douma (1005) 2-05Partij
 Douwe Edelenbos (1251) - Gijs Koelstra (987) 2-03Partij
 Theo Diemeer (941) - Freerk Douma (623) 1-14
 Dirk de Leeuw (746) - Jan Zwaagstra (796) 0-21
   Heerenveen/Mildam 2  -   Troch Tinken Sterk  
5
-
7
 Martin Boersbroek (1020) - Henk Westerhof (976) 0-22
 Sipke Doller (1185) - Haye Wittermans (983) 2-01
 Marten Zijlstra (974) - Ate Oosterhof (946) 0-26
 Pieter de Vries (908) - Jan Kunnen (766) 1-13
 Tabe de Vries (855) - Anton van der Ploeg (973) 1-15
 Wim Riddersma (893) - Gerrit Terpstra (1035) 1-14Partij
do 01-11-2018     Huizum 2  -   Urk Aan Zet  
8
-
4
 Erwin Heslinga (1271) - Jan van der Reest (797) 2-01Partij
 Jan Bosselaar (1073) - Jacob Post (1173) 1-16
 Marten Martens (1000) - Teunis Snoek (1032) 1-14
 Thijs Talsma (1013) - Juriaan Romkes (1021) 1-13
 Anne Langhout (997) - Jan Marten van der Reest (1221) 1-15
 Jan T. Terpstra (944) - Paulus de Boer (904) 2-02Partij