HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  SDC Sneek  9....8..664610
2  Huizum 2  3..9..7..8466
3  Bezint Eer Gij Begint  ....57..77464
4  Troch Tinken Sterk  ..37..7..7460
5  DC Dokkum  4..5..77..44-2
6  Heerenveen/Mildam 2  ..5..558..42-2
7  DCT Twijzelerheide  6..5..54..41-8
  Urk Aan Zet  6455......41-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 4
ma 26-11-2018     DCT Twijzelerheide  -   Bezint Eer Gij Begint  
5
-
7
 Douwe Douma (1005) - Oege Dijkstra (1277) 0-23
 Binne Brouwer (1109) - Reinout Sloot (1068) 1-14
 Henk Bosgraaf (1039) - Sietse Bronger (983) 2-02
 Gijs Koelstra (987) - Pieter Dijkstra (964) 1-16
 Piet Wiersma (850) - Jeppe Bronger (953) 1-15Partij
 Freerk Douma (623) - Sjoerd Schaaf (856) 0-21
   Troch Tinken Sterk  -   Urk Aan Zet  
7
-
5
 Gerrit Terpstra (1035) - Jan Marten van der Reest (1221) 1-16Partij  
 Haye Wittermans (983) - IJsbrand Haven (1216) 2-01R
 Henk Westerhof (976) - Jacob Post (1173) 0-24
 Rein van der Wal (1073) - Teunis Snoek (1032) 2-03
 Ate Oosterhof (946) - Juriaan Romkes (1021) 1-12
 Luitzen van der Heide (918) - Paulus de Boer (904) 1-15Partij  
di 27-11-2018     Heerenveen/Mildam 2  -   DC Dokkum  
5
-
7
 Aize Plantinga (1076) - Jetze Hoogterp (1064) 1-16Partij
 Sipke Doller (1185) - Linze Houwink (1122) 1-14
 Martin Boersbroek (1020) - Dirk Sinnema  0-23
 Wim van der Molen (1077) - Piet Pieters (1033) 1-11
 Marten Zijlstra (974) - Willem Nuveld (1063) 1-15
 Rinus Veenstra (1147) - Sjoerd Bloem (954) 1-12
do 29-11-2018     Huizum 2  -   SDC Sneek  
3
-
9
 Erwin Heslinga (1271) - Theo Diemeer (941) 2-01Partij
 Jan Bosselaar (1073) - Douwe Edelenbos (1251) 1-16
 Marten Martens (1000) - Jacob de Vries (1192) 0-24Partij
 Thijs Talsma (1013) - Kerst Hoekstra (1076) 0-22
 Anne Langhout (997) - Marcel de Vries (1077) 0-25
 Jan T. Terpstra (944) - Martin de Vries (712) 0-23Partij