HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Troch Tinken Sterk  ..377677692
2  SDC Sneek  ..91158666818
3  Huizum 2  9357108..6812
4  Bezint Eer Gij Begint  517..77768-4
5  Heerenveen/Mildam 2  575..568650
6  DC Dokkum  64257..765-10
7  Urk Aan Zet  56456..764-6
8  DCT Twijzelerheide  56..545561-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 6
ma 04-02-2019     DC Dokkum  -   Troch Tinken Sterk  
6
-
6
 Linze Houwink (1122) - Gerrit Terpstra (1035) 1-16Partij
 Jetze Hoogterp (1064) - Haye Wittermans (983) 1-14
 Dirk Albert Zijlstra (1100) - Henk Westerhof (976) 1-15
 Dirk Sinnema  - Anton van der Ploeg (973) 1-13
 Piet Pieters (1033) - Ate Oosterhof (946) 2-02
 Willem Nuveld (1063) - Karel de Bruin (935) 0-21Partij  
   Bezint Eer Gij Begint  -   Huizum 2  
7
-
5
 Oege Dijkstra (1277) - Jan Bosselaar (1073) 2-04
 Sietse Bronger (983) - Meinze Feenstra (1021) 2-05
 Pieter Dijkstra (964) - Marten Martens (1000) 1-16
 Jeppe Bronger (953) - Anne Langhout (997) 0-21
 Eeltje Terpstra (911) - Thijs Talsma (1013) 1-12
 Sjoerd Schaaf (856) - Bram Scholma (887) 1-13Partij  
di 05-02-2019     SDC Sneek  -   Heerenveen/Mildam 2  
5
-
7
 Kerst Hoekstra (1076) - Johnny Modderman (1069) 2-03
 Marcel de Vries (1077) - Martin Boersbroek (1020) 1-16
 Douwe Edelenbos (1251) - Wim van der Molen (1077) 2-01Partij
 Jacob de Vries (1192) - Marten Zijlstra (974) 0-22Partij  
 Theo Diemeer (941) - Riekele Veldstra (991) 0-25
 Martin de Vries (712) - Sjouke Zijlstra (782) 0-24
ma 11-02-2019     DCT Twijzelerheide  -   Urk Aan Zet  
5
-
7
 Piet Wiersma (850) - Jacob Post (1173) 1-16Partij
 Douwe Douma (1005) - Jan Marten van der Reest (1221) 0-24Partij  
 Gijs Koelstra (987) - IJsbrand Haven (1216) 0-22
 Binne Brouwer (1109) - Teunis Snoek (1032) 1-13
 Henk Bosgraaf (1039) - Juriaan Romkes (1021) 1-15
 Jan Zwaagstra (796) - Jan van der Reest (797) 2-01