HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV Wageningen  1111101511131011111214112282
2  DV VBI Huissen  51012119141410131215112074
3  DCH Harderwijk  56781091111151014111536
4  DUO Doetinchem  6491378111111912111526
5  DCL Lent  1583107981010101112-14
6  DVV Voorthuizen  576961261097101110-2
7  WDV Winterswijk  32789497108121110-18
8  DZW Warnsveld  62557107118812118-14
9  WSDV Wageningen 2  565586955911117-28
10  DSV Sinderen  5315676811810116-36
11  DCN Nijmegen CT  44676988787115-28
12  BDV Brummen CT  21246644569112-78

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 11
ma 04-03-2019     DSV Sinderen  -   DVV Voorthuizen  
7
-
9
 Michael Westerveld (981) - Erwin van Hierden (1373) 2-05Partij
 Han Seinhorst (1232) - Stijn Overeem (1253) 2-08Partij
 Johan Bruggink (944) - Aalt van de Kuilen (1188) 0-24
 Jan Seinhorst (904) - Henk Timmer (1096) 0-26
 Chris Grevers (1090) - Jaap van Hierden Sr. (1032) 1-17
 Jos Rave (960) - Henri van Hierden (1158) 0-23Partij
 Jan Colenbrander (824) - Henk Hendriksen (733) 1-11
 Henk Tuenter (840) - Teus Klok (717) 1-12
do 07-03-2019     DZW Warnsveld  -   BDV Brummen CT  
12
-
4
 Pieter van Splunter (1291) - Gerben te Raa (1147) 2-02
 Harry Graaskamp (1138) - Johan Beltman (968) 1-15
 Bertus Bosch (1116) - Tom Westhof (982) 2-04
 Cees Groen (1011) - Johan Haijtink (1097) 0-26Partij
 Bennie Hiddink (1062) - Tom Molenaar (807) 1-17Partij
 Henk Groen (1104) - Jan Koerselman (938) 2-08
 Rob Kampman (1012) - Gerrit Roeterdink (856) 2-03
 Dick Halma (951) - Marten Bruinsma (875) 2-01
   WSDV Wageningen 2  -   DCN Nijmegen CT  
9
-
7
 Cor Langeveld (1097) - Rienk van Marle (1317) 0-27Partij
 Simon Oosting (1124) - Hans Ladage (1212) 1-13
 Jaap Vink (1085) - Jean van Ingen (1103) 1-16
 Jozef Linssen (1086) - Roy Slagter (818) 2-04
 Aalt Mostert Jzn (1107) - Eric Sanders (1100) 1-15Partij
 Wim van Mourik (1004) - Kees Hazen (1154) 2-01
 Kees Maliepaard (995) - Jan Jacobs (1170) 1-18Partij
 Hans Luchies (933) - Piet Zegers (862) 1-12
vr 08-03-2019     DCL Lent  -   DCH Harderwijk  
8
-
8
 Edgar Hartman (1218) - Jan Willem Hoeve (1188) 1-17Partij
 Gert van Willigen (1234) - Gerwin van der Meer (1163) 1-14Partij
 Joppe Lemmen (1163) - Kees de Jong (1231) 1-18Partij
 Eep van Manen (1139) - Ruurd Wuestman (1170) 1-15Partij
 Willem van den Berg (1146) - Jaap van de Werfhorst (1095) 0-22Partij
 Stef Migchelbrink (1015) - Ton Eekelschot (1052) 1-16Partij
 Sammy Amusah (1102) - Bert Foppen (1077) 1-11Partij
 Willie Peelen (865) - Eibert Smit (970) 2-03Partij
   DUO Doetinchem  -   WSDV Wageningen  
6
-
10
 Gerrit Wassink (1310) - Fred Ivens (1317) 0-21Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Matthias de Kruijf (1324) 0-22Partij
 Hans Rinner (1061) - Henk Kleinrensink (1168) 1-15Partij
 Ralf Richters (1092) - Machiel Weistra (1240) 1-16Partij
 Jaap de Vries (1029) - Arie Janssen van Doorn (1138) 1-18
 Tom Rinner (968) - Robert-Jan van Steenbergen (1037) 2-07Partij
 Rodier Evers (1020) - Wouter van Beek (1236) 1-14
 Michiel Bibbe (869) - Hans Kromhout (1076) 0-23Partij
   WDV Winterswijk  -   DV VBI Huissen  
2
-
14
 Mark Sanders (1219) - Emiel Leijser (1266) 0-24
 Erik ten Hagen (1265) - Dirk Joosten (1267) 0-26Partij
 Henk Sonderen (1222) - Joost Hendriksen (1337) 0-25
 Frits Zegelink (1220) - Geert van Aalten (1408) 1-18Partij
 Gerard Korten (1072) - Jan van Loenen Jr. (1212) 0-21
 Frank ten Hagen (1051) - Rob Schrooten (1189) 1-13
 Kees Spruijt (1071) - Jo Weijman (1162) 0-27
 Gerwin Doornink  - Remco Vredenberg (1163) 0-22