HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ganjargal Ganbaatar MF 2270   H   8 6 2 0 14 81 141
2   Valery Kudriavcev  2186   H   8 5 2 1 12 84 118
3   Flaubert Ndonzi MI 2327   H   8 5 2 1 12 76 102
4   Harry Clasquin  2111   H   8 5 1 2 11 79 96
5   Pim Meurs  2149   H   8 3 5 0 11 71 95
6   Daouda Soumah  2076   H   8 3 4 1 10 77 89
7   Ed Holstvoogd    H   8 2 6 0 10 76 93
8   Gert Bosker  2113   H   8 4 2 2 10 75 80
9   Jan van de Weteringh Azn.    H   8 4 3 1 10 74 86
10   Gerbrand Hessing  2100   H   8 3 4 1 10 71 81
11   Maikel Palmans  2103   H   8 2 6 0 10 67 82
12   Erwin Heslinga  2127   H   8 3 4 1 10 66 78
13   René Dusebout    H   8 4 1 3 9 75 70
14   Andy Damen  2029   H   8 2 5 1 9 73 76
15   Jan Kok  1912   H   8 2 5 1 9 72 74
16   Wim Verschoor    H   8 3 3 2 9 69 66
17   Jaap de Jonge  1997   H   8 4 1 3 9 66 67
18   Barbara Graas    H   8 3 3 2 9 58 58
19   Ruud van Drunen  2082   H   8 2 4 2 8 77 73
20   Wim Koppejan    H   8 2 4 2 8 73 61
21   Adriaan Groenendijk  1983   H   8 2 4 2 8 68 64
22   Katrinus Posthumus  2062   H   8 1 6 1 8 67 64
23   Martijn Rentmeester    H   8 2 4 2 8 67 62
24   Martin de Wolf    H   8 1 6 1 8 64 59
25   Anko Baksoellah  2050   H   8 4 0 4 8 62 48
26   Leonie de Graag    H   8 3 2 3 8 61 52
27   Linda Schnieders  2025   H   8 3 2 3 8 61 48
28   Thomas Wielaard  1906   H   8 3 2 3 8 59 45
29   Kees de Jonge  1903   H   8 2 3 3 7 61 43
30   Cees Kentie  1802   H   8 1 5 2 7 59 47
31   Frans Blaas  1883   H   8 1 5 2 7 58 50
32   Jos de Wild  1894   H   8 3 1 4 7 58 38
33   Wim Bennink  1774   H   8 2 3 3 7 57 40
34   Theo Meurs  1796   H   8 3 1 4 7 53 28
35   Jan T. Terpstra  1892   H   8 2 3 3 7 50 34
36   Rianka van Ombergen-Rentmeester    H   8 1 4 3 6 60 42
37   Jan Baaijens    H   8 2 2 4 6 56 32
38   Piet Bakelaar  2077   H   8 1 4 3 6 55 32
39   Niels Roelofsen    H   8 2 2 4 6 55 30
40   Hans de Vast  2016   H   8 1 4 3 6 54 27
41   Cees van Eenennaam    H   8 2 2 4 6 49 25
42   Kees Osté  1781   H   8 2 2 4 6 49 21
43   Arie Stehouwer  1896   H   8 1 3 4 5 56 28
44   Arjan Janse    H   8 0 3 5 3 47 10
45   Johan Tilroe    H   8 1 1 6 3 45 5
46   Willem de Leeuw    H   8 0 1 7 1 45 3
 Ronde 8 
 za 21-08-2004  Jan Kok (1912) - Wim Verschoor  1-1Partij
 Kees Osté (1781) - Johan Tilroe  2-0
 Cees van Eenennaam  - Willem de Leeuw  2-0
 Arjan Janse  - Jan Baaijens  0-2
 Arie Stehouwer (1896) - Jan T. Terpstra (1892) 0-2
 Piet Bakelaar (2077) - Rianka van Ombergen-Rentmeester  1-1
 Wim Bennink (1774) - Frans Blaas (1883) 1-1
 Niels Roelofsen  - Anko Baksoellah (2050) 0-2
 Kees de Jonge (1903) - Hans de Vast (2016) 1-1
 Barbara Graas  - Cees Kentie (1802) 2-0
 Martin de Wolf  - Katrinus Posthumus (2062) 1-1
 Adriaan Groenendijk (1983) - Theo Meurs (1796) 1-1
 Wim Koppejan  - Erwin Heslinga (2127) 0-2
 Martijn Rentmeester  - Gerbrand Hessing (2100) 0-2
 Jaap de Jonge (1997) - Andy Damen (2029) 1-1
 Thomas Wielaard (1906) - Maikel Palmans (2103) 0-2
 Leonie de Graag  - Gert Bosker (2113) 0-2
 Jan van de Weteringh Azn.  - Jos de Wild (1894) 2-0
 Pim Meurs (2149) - Ruud van Drunen (2082) 2-0
 Daouda Soumah (2076) - Ed Holstvoogd  1-1
 Harry Clasquin (2111) - Linda Schnieders (2025) 2-0
 Valery Kudriavcev (2186) - Flaubert Ndonzi (2327) 1-1
 Ganjargal Ganbaatar (2270) - René Dusebout  2-0