HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB 2018

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  HDC Hoogeveen  ......56..........83614
2  Hijken DTC 3  ....5......5......5366
3  HDC Hoogeveen 2  ......2..5......6..342
4  Houdt Stand Beilen  ..3............74..334
5  Hijken DTC  3..6......4........332
6  Oosterveen  2............64....330
  HDC Hoogeveen 3  ....3........54....330
8  Het Noorden  ..3....4..........432-2
  Zuidwolde  ..........23....6..32-2
10  HDC Hoogeveen 4  ......1..44........32-6
11  Emmen  ....24........2....31-8
12  Hijken DTC 2  03..........4......31-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
ma 17-12-2018     Oosterveen  -   HDC Hoogeveen 4  
4
-
4
 Johan van Aalderen (1096) - Jaap Hugen  1-13Partij
 Bé Meijerink (723) - Marcel Zwiers  0-21Partij
 Albert Lenters (864) - Jan Jonker  1-12Partij
 Leo Peters (1021) - Henk Lip  2-04Partij
   HDC Hoogeveen  -   Hijken DTC  
5
-
3
 Gert Bosker (1256) - Roel Boomstra (1562) 0-2Partij
 Maarten Wichgers (1217) - Jan Ekke de Vries (1370) 1-1Partij
 Nick Waterink (1244) - Henk Kalk (1264) 2-0Partij
 Zainal Palmans (1366) - Siep Buurke (1220) 2-04
   Houdt Stand Beilen  -   Hijken DTC 3  
3
-
5
 Hans van der Laan (1087) - niet opgekomen  2-01R
 Meint de Vries (966) - Wim Koopman (1059) 1-1Partij
 Henk Pruim (917) - Harry de Groot (1167) 0-2
 Harry Elema (852) - Gerhard Dunning (792) 0-2Partij
   Het Noorden  -   Hijken DTC 2  
4
-
4
 Floris Tol (1054) - Rik Smit (1122) 1-12Partij
 Danny Staal (1328) - Jaap Knipper (1119) 2-01Partij
 Johan Rademaker (1015) - Herm Jan Brascamp (1088) 1-13Partij
 Folkert Eerdmans  - Jacco Keizer (887) 0-24Partij
   HDC Hoogeveen 2  -   HDC Hoogeveen 3  
5
-
3
 Jan van de Veen (1152) - Hans van Gijssel (842) 2-04Partij
 Alexander Slot (1077) - Bé Brakels (878) 1-13Partij
 Gerard Bruins (1004) - Cor Darwinkel (842) 2-02Partij
 Geert Kleine (867) - Johan Koetse (896) 0-21Partij
   Emmen  -   Zuidwolde  
2
-
6
 Jan Bronda (797) - Herman Gruppen (626) 0-2Partij
 Wout van Geest (801) - Evert Schuttert (911) 1-1Partij
 Geert Bloemberg (828) - Jan Siegers (869) 0-2Partij
 Bert Schomaker (733) - Arend Drost  1-1Partij