HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  RDC Rijnsburg  7691076911991640
2  Damlust Gouda  567109109111191548
3  Van Stigt Thans  6691076610991430
4  Den Haag  3538561078992
5  Damlust Gouda 2  22246799799-12
6  Leids Damgenootschap  53576693998-2
7  ADC Alphen a/d Rijn  62665658697-8
8  VELO Wateringen  33623377696-28
9  Constant Charlois Rotterdam  11253945994-30
10  De Hofstad Dammers  31345366392-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 9
ma 17-02-2020     Damlust Gouda 2  -   Damlust Gouda  
2
-
10
 Harry Clasquin (1200) - Henk van Klaveren (1242) 1-16
 Kariem Droog (1009) - André Venema (1255) 0-22
 Jochem Zweerink (1372) - Erik Hoogendoorn (1266) 1-15
 Jeroen de Bruijn (1096) - Friso Fennema (1355) 0-23
 Bouke Bruinsma (1029) - Teun van de Krol (1338) 0-24
 Jan Commandeur (1105) - Erno Prosman (1535) 0-21
di 18-02-2020     Den Haag  -   RDC Rijnsburg  
3
-
9
 Harry Zandvliet (1046) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-24Partij
 Bas Baksoellah (1010) - Richard Kromhout (1360) 0-22Partij
 Jeroen Kos (1358) - Richard Meijer (1285) 0-23Partij
 Berke Yiğittürk (1210) - Arjen de Mooij (1321) 2-05Partij
 Emre Hageman (1191) - Jan van der Star (1216) 1-16Partij  
 Hans van Woerkom (1045) - Thomas Wielaard (1277) 0-21Partij  
do 20-02-2020     De Hofstad Dammers  -   ADC Alphen a/d Rijn  
6
-
6
 Hans Jacobsen (1082) - Wouter Morssink (1247) 0-24Partij
 Hugo Simons jr. (1112) - Ali Fthalla (1255) 0-23Partij
 Frans van de Velde (1111) - niet opgekomen  2-01R
 Peter van Eck (1222) - Thomas van der Klis (983) 0-25
 Bonne Douma (1041) - Arie van Diggele (866) 2-06
 Frans Teijn (1070) - Henk Springintveld (788) 2-02
   Leids Damgenootschap  -   VELO Wateringen  
9
-
3
 Casper Remeijer (1408) - niet opgekomen  2-01R
 Koos van Amerongen (1332) - Walter Thoen (1253) 2-03Partij
 Steven den Hollander (1295) - Arie Stoorvogel (1082) 1-12Partij
 Hans Tangelder (1152) - Edwin Remmerswaal (1014) 1-16Partij
 Hans Kreder (1106) - Aad Schrader (891) 1-14Partij
 André van der Kwartel (1074) - Ben de Koning (896) 2-05Partij
   Van Stigt Thans  -   Constant Charlois Rotterdam  
10
-
2
 Frits Luteijn (1367) - Mehmet Yöney (1223) 2-04Partij
 Ron Heusdens (1466) - Ramdew Jahani (1184) 2-03
 Peter van der Stap (1338) - Radjan Gobardhan (962) 2-01
 Waldo Aliar (1292) - Eddy Fuzzally (993) 2-02
 Ton Burgerhout (1257) - Soelinder Jagram (1140) 1-15
 Tiny Mous (1166) - Jaap Riesenkamp (1235) 1-16Partij