HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2323   H   8 5 3 0 13 83 131
2   Guido van den Berg  2152   H   8 5 2 1 12 79 112
3   Leopold Sekongo MI 2197   H   8 4 4 0 12 77 109
4   Nikolai Kychkin MF 2165   H   8 3 5 0 11 83 110
5   Frits Luteijn MI 2228   H   8 4 3 1 11 79 103
6   Wouter Morssink  2127   H   8 3 5 0 11 77 103
7   Peter van der Stap MF 2190   H   8 3 5 0 11 76 99
8   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   H   8 4 3 1 11 75 93
9   Steven den Hollander MF 2164   H   8 3 5 0 11 74 94
10   Michel Stempher MI 2245   H   8 3 5 0 11 72 96
11   Anton Schotanus MF 2137   H   8 4 3 1 11 69 90
12   Wiel Maertzdorf CMF 2081   H   8 3 5 0 11 67 88
13   Gijs Schoenmakers  2125   H   8 4 2 2 10 76 81
14   Christian Niami MI 2268   H   8 3 4 1 10 75 90
15   Tom Swelsen  2036   H   8 3 4 1 10 75 87
16   Martijn van Gortel MF 2124   H   8 3 4 1 10 73 87
17   Marianna Fedorova  1908   H   8 3 4 1 10 73 84
18   Rob van Westerloo  2021   H   8 4 2 2 10 73 78
19   Martin de Jong  2043   H   8 2 6 0 10 71 87
20   Ruud de Kooter  2040   H   8 5 0 3 10 69 82
21   Micha van Tol  2127   H   8 5 0 3 10 66 72
22   Pierre Lacroix  2097   H   8 3 4 1 10 64 76
  Gerard Zijlema  2005   H   8 2 6 0 10 64 76
24   Amoni Afonsoewa  2072   H   8 4 2 2 10 63 70
25   Arian Konstantinov  2025   H   8 3 3 2 9 80 81
26   Raphaël Martens MF 2022   H   8 2 5 1 9 75 77
27   Marinus Willemsen    H   8 1 7 0 9 72 80
28   Petra Duskova  2022   H   8 3 3 2 9 72 76
29   Johan Rademaker  1947   H   8 4 1 3 9 71 74
30   Tjalling van den Bosch MF 2085   H   8 3 3 2 9 71 69
31   Bé Eggens  2098   H   8 2 5 1 9 69 73
32   Alina Kardashevskaia  1880   H   8 2 5 1 9 62 66
33   Nico Valkenburg  1988   H   8 3 3 2 9 61 63
34   Ivar Smijers  1900   H   8 3 2 3 8 73 68
35   Bert Woolschot  2083   H   8 2 4 2 8 71 68
36   Maarten Everduim  1978   H   8 2 4 2 8 71 65
37   Remco Korteland  1942   H   8 2 4 2 8 70 60
38   Harry Velraeds  2057   H   8 2 4 2 8 69 67
39   Yoshua van der Most  1949   H   8 2 4 2 8 67 58
40   Bram Verhoef  1901   H   8 0 8 0 8 66 66
41   Jan T. Terpstra  1916   H   8 3 2 3 8 65 55
42   Harry van der Vossen  1946   H   8 3 2 3 8 65 54
43   Rudi van Velzen  1908   H   8 2 4 2 8 64 63
44   Bram Kole jr.  1933   H   8 2 4 2 8 64 58
45   Fons Huijbreghts  2047   H   8 1 6 1 8 63 58
46   Ton van Hove  1924   H   8 3 2 3 8 63 57
47   Mark Werrebrouck  2022   H   8 3 2 3 8 63 54
48   Boudewijn van der Veen  1978   H   8 3 2 3 8 63 52
49   Marjory Feyt  1900   H   8 4 0 4 8 63 46
50   Hubert de Baetselier  2084   H   8 0 8 0 8 62 62
51   Aat Verhaar  1944   H   8 2 4 2 8 62 57
52   Soender Kalpoe  1977   H   8 3 2 3 8 62 51
53   Melvin Dahl  1938   H   8 1 6 1 8 61 57
54   Clemens Crucius  2011   H   8 1 6 1 8 60 54
55   Jaap Huizinga  1999   H   8 1 6 1 8 60 53
56   Anne Reverdy  1900   H   8 3 2 3 8 58 50
57   Marcel van der Most  1973   H   8 1 5 2 7 65 52
58   Johan Evens  1820   H   8 1 5 2 7 60 43
59   Jan Snijder  1929   H   8 2 3 3 7 59 45
60   Sandaara Tarskaia    H   8 3 1 4 7 57 40
61   Denis Karataev  1906   H   8 3 1 4 7 55 29
62   Herk Vis  1979   H   8 3 1 4 7 53 38
63   Aleksandra Rozhina  1845   H   8 3 1 4 7 48 31
64   Gerard van Velzen  1943   H   8 2 2 4 6 71 48
65   Luc de Kruijf  1927   H   8 2 2 4 6 64 39
66   Gregory de Vries  1900   H   8 3 0 5 6 62 34
67   Dylan Jongeneel  1917   H   8 2 2 4 6 61 38
68   Albert Hendrik Snijder  1900   H   8 2 2 4 6 61 33
69   Piet Rozenboom  1937   H   8 1 4 3 6 60 39
70   Raymond Vandecaetsbeek    H   8 2 2 4 6 59 34
71   Jan Kerkhofs  1939   H   8 2 2 4 6 59 30
72   Dick de Jong  1870   H   8 1 4 3 6 58 33
73   Hans Stolwijk  1823   H   8 1 4 3 6 56 34
74   Peter Bronstring  1911   H   8 2 2 4 6 51 27
75   Gijs Mouthaan  1900   H   8 2 2 4 6 50 27
76   Jasper Kole  1948   H   8 2 2 4 6 49 28
77   Herman Pijnenburg    H   8 3 0 5 6 47 20
78   Louis de Frankrijker  1917   H   8 1 3 4 5 58 30
79   Klaas Mondria  1832   H   8 1 3 4 5 55 24
80   Justin Koopman    H   8 2 1 5 5 49 21
81   Thomas Mouthaan  1900   H   8 0 4 4 4 49 20
82   Albert Cramer    H   8 1 1 6 3 50 9
83   Willemijn Verhoef  1900   H   8 1 1 6 3 44 9
84   Gert Koopman    H   8 0 3 5 3 43 12
85   Jasmine Koopman    H   8 0 3 5 3 40 12
86   Ondrej Sikora  1900   H   8 1 1 6 3 40 9
 Ronde 8 
 vr 09-08-2019  Albert Cramer  - Jasmine Koopman  2-0Partij
 Gert Koopman  - Ondrej Sikora (1900) 0-2Partij
 Herman Pijnenburg  - Thomas Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Gijs Mouthaan (1900) - Willemijn Verhoef (1900) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1832) - Denis Karataev (1906) 0-2Partij
 Louis de Frankrijker (1917) - Herk Vis (1979) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1911) - Piet Rozenboom (1937) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Jasper Kole (1948) 1-1Partij
 Justin Koopman  - Sandaara Tarskaia  0-2Partij
 Luc de Kruijf (1927) - Aat Verhaar (1944) 0-2Partij
 Anne Reverdy (1900) - Gregory de Vries (1900) 2-0Partij
 Ton van Hove (1924) - Dick de Jong (1870) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (1900) - Mark Werrebrouck (2022) 0-2Partij
 Johan Evens (1820) - Marcel van der Most (1973) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (1977) - Jan Kerkhofs (1939) 2-0Partij
 Marjory Feyt (1900) - Hans Stolwijk (1823) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1943) - Aleksandra Rozhina (1845) 0-2Partij  
 Melvin Dahl (1938) - Hubert de Baetselier (2084) 1-1Partij
 Bram Verhoef (1901) - Bram Kole jr. (1933) 1-1Partij
 Yoshua van der Most (1949) - Fons Huijbreghts (2047) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (1999) - Maarten Everduim (1978) 1-1Partij
 Bert Woolschot (2083) - Clemens Crucius (2011) 1-1Partij
 Bé Eggens (2098) - Raymond Vandecaetsbeek  2-0Partij  
 Micha van Tol (2127) - Rudi van Velzen (1908) 2-0Partij
 Harry Velraeds (2057) - Martin de Jong (2043) 0-2Partij
 Amoni Afonsoewa (2072) - Ivar Smijers (1900) 2-0Partij
 Remco Korteland (1942) - Pierre Lacroix (2097) 0-2Partij
 Petra Duskova (2022) - Alina Kardashevskaia (1880) 1-1Partij
 Marinus Willemsen  - Nico Valkenburg (1988) 1-1Partij
 Harry van der Vossen (1946) - Marianna Fedorova (1908) 0-2Partij  
 Boudewijn van der Veen (1978) - Rob van Westerloo (2021) 0-2Partij
 Jan Snijder (1929) - Martijn van Gortel (2124) 0-2Partij
 Tom Swelsen (2036) - Christian Niami (2268) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2022) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 0-2Partij  
 Gijs Schoenmakers (2125) - Gerard Zijlema (2005) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Wiel Maertzdorf (2081) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1947) - Frits Luteijn (2228) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2164) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Michel Stempher (2245) - Wouter Morssink (2127) 1-1Partij
 Guido van den Berg (2152) - Ruud de Kooter (2040) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (2137) - Nikolai Kychkin (2165) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2197) - NDiaga Samb (2323) 1-1Partij
 Tjalling van den Bosch (2085) - Jan T. Terpstra (1916) 1-1R