HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 1461   H   6 5 1 0 11 48 87
2   Frits Luteijn MI 1367   H   6 3 3 0 9 49 69
3   Nikolai Kychkin MF   H   6 3 3 0 9 45 64
4   Gijs Schoenmakers  1241   H   6 4 1 1 9 44 58
5   Leopold Sekongo MI 1321   H   6 3 3 0 9 42 59
6   Steven den Hollander MF 1295   H   6 3 3 0 9 41 58
7   Guido van den Berg  1255   H   6 4 1 1 9 41 56
8   Arian Konstantinov    H   6 3 2 1 8 45 52
9   Martijn van Gortel MF 1218   H   6 2 4 0 8 44 58
10   Wouter Morssink  1247   H   6 2 4 0 8 44 56
11   Rob van Westerloo  1165   H   6 3 2 1 8 44 50
12   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF   H   6 3 2 1 8 43 47
13   Tjalling van den Bosch MF 1183   H   6 3 2 1 8 41 48
14   Christian Niami MI 1432   H   6 3 2 1 8 40 52
15   Peter van der Stap MF 1338   H   6 2 4 0 8 40 48
16   Michel Stempher MI 1370   H   6 2 4 0 8 38 50
17   Micha van Tol  1225   H   6 4 0 2 8 38 46
18   Gerard Zijlema  1052   H   6 2 4 0 8 36 46
19   Anton Schotanus MF 1279   H   6 3 2 1 8 33 39
20   Ruud de Kooter  1158   H   6 4 0 2 8 32 38
21   Tom Swelsen  1131   H   6 2 3 1 7 42 46
22   Marianna Fedorova    H   6 2 3 1 7 42 43
23   Raphaël Martens MF 1104   H   6 1 5 0 7 41 45
24   Marinus Willemsen    H   6 1 5 0 7 40 45
25   Bert Woolschot  1174   H   6 2 3 1 7 40 44
26   Martin de Jong  1156   H   6 1 5 0 7 39 44
27   Yoshua van der Most  1031   H   6 2 3 1 7 39 41
28   Rudi van Velzen  1009   H   6 2 3 1 7 38 45
29   Alina Kardashevskaia    H   6 2 3 1 7 37 39
30   Johan Rademaker  1006   H   6 3 1 2 7 37 37
31   Wiel Maertzdorf CMF 1192   H   6 1 5 0 7 36 40
32   Pierre Lacroix  1232   H   6 2 3 1 7 36 37
33   Harry van der Vossen  1062   H   6 3 1 2 7 36 32
34   Jan T. Terpstra  952   H   6 3 1 2 7 35 35
35   Boudewijn van der Veen  1007   H   6 3 1 2 7 34 31
36   Bé Eggens  1207   H   6 1 4 1 6 43 41
  Petra Duskova  1070   H   6 2 2 2 6 43 41
38   Maarten Everduim  1022   H   6 2 2 2 6 43 39
39   Ivar Smijers  1029   H   6 2 2 2 6 41 40
40   Remco Korteland  987   H   6 1 4 1 6 41 35
41   Gerard van Velzen  1011   H   6 2 2 2 6 40 33
42   Bram Verhoef  978   H   6 0 6 0 6 38 38
43   Harry Velraeds  1126   H   6 1 4 1 6 37 36
44   Nico Valkenburg  1082   H   6 2 2 2 6 37 34
45   Marjory Feyt  673   H   6 3 0 3 6 37 24
46   Luc de Kruijf  714   H   6 2 2 2 6 36 27
47   Hubert de Baetselier  1084   H   6 0 6 0 6 35 35
48   Albert Hendrik Snijder  748   H   6 2 2 2 6 35 26
49   Amoni Afonsoewa    H   6 2 2 2 6 34 26
50   Clemens Crucius  1046   H   6 1 4 1 6 32 27
51   Jan Kerkhofs  988   H   6 2 2 2 6 32 23
52   Melvin Dahl    H   6 1 4 1 6 30 26
53   Ton van Hove  956   H   6 2 2 2 6 30 24
54   Anne Reverdy    H   6 2 2 2 6 29 26
55   Fons Huijbreghts  1107   H   6 0 5 1 5 37 29
56   Sandaara Tarskaia    H   6 2 1 3 5 37 24
  Dick de Jong  808   H   6 1 3 2 5 37 24
58   Aat Verhaar  987   H   6 1 3 2 5 35 26
59   Bram Kole jr.  1010   H   6 1 3 2 5 35 23
60   Louis de Frankrijker  1022   H   6 1 3 2 5 34 23
61   Soender Kalpoe  1065   H   6 2 1 3 5 34 17
62   Jaap Huizinga  1058   H   6 0 5 1 5 33 24
63   Johan Evens  835   H   6 1 3 2 5 33 19
64   Dylan Jongeneel  949   H   6 2 1 3 5 33 17
65   Mark Werrebrouck  1022   H   6 2 1 3 5 32 17
66   Jan Snijder  947   H   6 1 3 2 5 30 23
67   Hans Stolwijk  843   H   6 1 3 2 5 29 16
68   Peter Bronstring  986   H   6 2 1 3 5 29 11
69   Marcel van der Most  1040   H   6 0 4 2 4 38 23
70   Gregory de Vries  465   H   6 2 0 4 4 38 18
71   Piet Rozenboom  995   H   6 1 2 3 4 34 19
72   Gijs Mouthaan  576   H   6 1 2 3 4 34 17
73   Raymond Vandecaetsbeek  891   H   6 1 2 3 4 32 13
74   Klaas Mondria  796   H   6 1 2 3 4 32 12
75   Thomas Mouthaan  643   H   6 0 4 2 4 30 17
76   Herman Pijnenburg  838   H   6 2 0 4 4 27 8
77   Jasper Kole  946   H   6 1 1 4 3 31 13
78   Herk Vis  951   H   6 1 1 4 3 31 12
79   Denis Karataev    H   6 1 1 4 3 30 9
80   Justin Koopman  561   H   6 1 1 4 3 29 9
81   Gert Koopman    H   6 0 3 3 3 28 10
82   Jasmine Koopman  218   H   6 0 3 3 3 26 11
83   Aleksandra Rozhina    H   6 1 1 4 3 26 5
84   Willemijn Verhoef  328   H   6 1 1 4 3 20 5
85   Albert Cramer  363   H   6 0 1 5 1 26 1
86   Ondrej Sikora    H   6 0 1 5 1 23 1
 Ronde 6 
 wo 07-08-2019  Jasmine Koopman (218) - Willemijn Verhoef (328) 1-1Partij
 Denis Karataev  - Aleksandra Rozhina  1-1Partij
 Albert Cramer (363) - Herman Pijnenburg (838) 0-2Partij
 Ondrej Sikora  - Klaas Mondria (796) 0-2Partij
 Mark Werrebrouck (1022) - Herk Vis (951) 2-0Partij
 Justin Koopman (561) - Dylan Jongeneel (949) 0-2Partij
 Peter Bronstring (986) - Jasper Kole (946) 2-0Partij  
 Soender Kalpoe (1065) - Jaap Huizinga (1058) 1-1Partij
 Dick de Jong (808) - Johan Evens (835) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (988) - Gijs Mouthaan (576) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (995) - Amoni Afonsoewa  0-2Partij  
 Gregory de Vries (465) - Melvin Dahl  0-2Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (891) - Albert Hendrik Snijder (748) 0-2Partij
 Jan Snijder (947) - Aat Verhaar (987) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1040) - Anne Reverdy  0-2Partij
 Fons Huijbreghts (1107) - Hans Stolwijk (843) 1-1Partij
 Luc de Kruijf (714) - Thomas Mouthaan (643) 2-0Partij
 Gert Koopman  - Nico Valkenburg (1082) 0-2Partij
 Sandaara Tarskaia  - Jan T. Terpstra (952) 0-2Partij
 Harry Velraeds (1126) - Bram Verhoef (978) 1-1Partij
 Hubert de Baetselier (1084) - Remco Korteland (987) 1-1Partij
 Pierre Lacroix (1232) - Bram Kole jr. (1010) 2-0Partij
 Rudi van Velzen (1009) - Louis de Frankrijker (1022) 2-0Partij
 Clemens Crucius (1046) - Ivar Smijers (1029) 1-1Partij
 Petra Duskova (1070) - Ton van Hove (956) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1052) - Gerard van Velzen (1011) 2-0Partij
 Raphaël Martens (1104) - Wiel Maertzdorf (1192) 1-1Partij  
 Alina Kardashevskaia  - Marinus Willemsen  1-1Partij
 Yoshua van der Most (1031) - Martin de Jong (1156) 1-1Partij
 Johan Rademaker (1006) - Marianna Fedorova  1-1Partij  
 Michel Stempher (1370) - Marjory Feyt (673) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1007) - Bert Woolschot (1174) 1-1Partij  
 Maarten Everduim (1022) - Micha van Tol (1225) 0-2Partij
 Ruud de Kooter (1158) - Bé Eggens (1207) 2-0Partij  
 Guido van den Berg (1255) - Tom Swelsen (1131) 2-0Partij
 Peter van der Stap (1338) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1-1Partij
 Tjalling van den Bosch (1183) - Wouter Morssink (1247) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (1241) - Harry van der Vossen (1062) 2-0Partij  
 Christian Niami (1432) - Martijn van Gortel (1218) 1-1Partij
 Arian Konstantinov  - Anton Schotanus (1279) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (1321) - Nikolai Kychkin  1-1Partij
 Frits Luteijn (1367) - Steven den Hollander (1295) 1-1Partij
 Rob van Westerloo (1165) - NDiaga Samb (1461) 0-2Partij