HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 1461   H   8 5 3 0 13 83 131
2   Guido van den Berg  1255   H   8 5 2 1 12 79 112
3   Leopold Sekongo MI 1321   H   8 4 4 0 12 77 109
4   Nikolai Kychkin MF   H   8 3 5 0 11 83 110
5   Frits Luteijn MI 1367   H   8 4 3 1 11 79 103
6   Wouter Morssink  1247   H   8 3 5 0 11 77 103
7   Peter van der Stap MF 1338   H   8 3 5 0 11 76 99
8   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF   H   8 4 3 1 11 75 93
9   Steven den Hollander MF 1295   H   8 3 5 0 11 74 94
10   Michel Stempher MI 1370   H   8 3 5 0 11 72 96
11   Anton Schotanus MF 1279   H   8 4 3 1 11 69 90
12   Wiel Maertzdorf CMF 1192   H   8 3 5 0 11 67 88
13   Gijs Schoenmakers  1241   H   8 4 2 2 10 76 81
14   Christian Niami MI 1432   H   8 3 4 1 10 75 90
15   Tom Swelsen  1131   H   8 3 4 1 10 75 87
16   Martijn van Gortel MF 1218   H   8 3 4 1 10 73 87
17   Marianna Fedorova    H   8 3 4 1 10 73 84
18   Rob van Westerloo  1165   H   8 4 2 2 10 73 78
19   Martin de Jong  1156   H   8 2 6 0 10 71 87
20   Ruud de Kooter  1158   H   8 5 0 3 10 69 82
21   Micha van Tol  1225   H   8 5 0 3 10 66 72
22   Gerard Zijlema  1052   H   8 2 6 0 10 64 76
  Pierre Lacroix  1232   H   8 3 4 1 10 64 76
24   Amoni Afonsoewa    H   8 4 2 2 10 63 70
25   Arian Konstantinov    H   8 3 3 2 9 80 81
26   Raphaël Martens MF 1104   H   8 2 5 1 9 75 77
27   Marinus Willemsen    H   8 1 7 0 9 72 80
28   Petra Duskova  1070   H   8 3 3 2 9 72 76
29   Johan Rademaker  1006   H   8 4 1 3 9 71 74
30   Tjalling van den Bosch MF 1183   H   8 3 3 2 9 71 69
31   Bé Eggens  1207   H   8 2 5 1 9 69 73
32   Alina Kardashevskaia    H   8 2 5 1 9 62 66
33   Nico Valkenburg  1082   H   8 3 3 2 9 61 63
34   Ivar Smijers  1029   H   8 3 2 3 8 73 68
35   Bert Woolschot  1174   H   8 2 4 2 8 71 68
36   Maarten Everduim  1022   H   8 2 4 2 8 71 65
37   Remco Korteland  987   H   8 2 4 2 8 70 60
38   Harry Velraeds  1126   H   8 2 4 2 8 69 67
39   Yoshua van der Most  1031   H   8 2 4 2 8 67 58
40   Bram Verhoef  978   H   8 0 8 0 8 66 66
41   Jan T. Terpstra  952   H   8 3 2 3 8 65 55
42   Harry van der Vossen  1062   H   8 3 2 3 8 65 54
43   Rudi van Velzen  1009   H   8 2 4 2 8 64 63
44   Bram Kole jr.  1010   H   8 2 4 2 8 64 58
45   Fons Huijbreghts  1107   H   8 1 6 1 8 63 58
46   Ton van Hove  956   H   8 3 2 3 8 63 57
47   Mark Werrebrouck  1022   H   8 3 2 3 8 63 54
48   Boudewijn van der Veen  1007   H   8 3 2 3 8 63 52
49   Marjory Feyt  673   H   8 4 0 4 8 63 46
50   Hubert de Baetselier  1084   H   8 0 8 0 8 62 62
51   Aat Verhaar  987   H   8 2 4 2 8 62 57
52   Soender Kalpoe  1065   H   8 3 2 3 8 62 51
53   Melvin Dahl    H   8 1 6 1 8 61 57
54   Clemens Crucius  1046   H   8 1 6 1 8 60 54
55   Jaap Huizinga  1058   H   8 1 6 1 8 60 53
56   Anne Reverdy    H   8 3 2 3 8 58 50
57   Marcel van der Most  1040   H   8 1 5 2 7 65 52
58   Johan Evens  835   H   8 1 5 2 7 60 43
59   Jan Snijder  947   H   8 2 3 3 7 59 45
60   Sandaara Tarskaia    H   8 3 1 4 7 57 40
61   Denis Karataev    H   8 3 1 4 7 55 29
62   Herk Vis  951   H   8 3 1 4 7 53 38
63   Aleksandra Rozhina    H   8 3 1 4 7 48 31
64   Gerard van Velzen  1011   H   8 2 2 4 6 71 48
65   Luc de Kruijf  714   H   8 2 2 4 6 64 39
66   Gregory de Vries  465   H   8 3 0 5 6 62 34
67   Dylan Jongeneel  949   H   8 2 2 4 6 61 38
68   Albert Hendrik Snijder  748   H   8 2 2 4 6 61 33
69   Piet Rozenboom  995   H   8 1 4 3 6 60 39
70   Raymond Vandecaetsbeek  891   H   8 2 2 4 6 59 34
71   Jan Kerkhofs  988   H   8 2 2 4 6 59 30
72   Dick de Jong  808   H   8 1 4 3 6 58 33
73   Hans Stolwijk  843   H   8 1 4 3 6 56 34
74   Peter Bronstring  986   H   8 2 2 4 6 51 27
75   Gijs Mouthaan  576   H   8 2 2 4 6 50 27
76   Jasper Kole  946   H   8 2 2 4 6 49 28
77   Herman Pijnenburg  838   H   8 3 0 5 6 47 20
78   Louis de Frankrijker  1022   H   8 1 3 4 5 58 30
79   Klaas Mondria  796   H   8 1 3 4 5 55 24
80   Justin Koopman  561   H   8 2 1 5 5 49 21
81   Thomas Mouthaan  643   H   8 0 4 4 4 49 20
82   Albert Cramer  363   H   8 1 1 6 3 50 9
83   Willemijn Verhoef  328   H   8 1 1 6 3 44 9
84   Gert Koopman    H   8 0 3 5 3 43 12
85   Jasmine Koopman  218   H   8 0 3 5 3 40 12
86   Ondrej Sikora    H   8 1 1 6 3 40 9
 Ronde 8 
 vr 09-08-2019  Albert Cramer (363) - Jasmine Koopman (218) 2-0Partij
 Gert Koopman  - Ondrej Sikora  0-2Partij
 Herman Pijnenburg (838) - Thomas Mouthaan (643) 2-0Partij
 Gijs Mouthaan (576) - Willemijn Verhoef (328) 2-0Partij
 Klaas Mondria (796) - Denis Karataev  0-2Partij
 Louis de Frankrijker (1022) - Herk Vis (951) 0-2Partij
 Peter Bronstring (986) - Piet Rozenboom (995) 1-1Partij
 Dylan Jongeneel (949) - Jasper Kole (946) 1-1Partij
 Justin Koopman (561) - Sandaara Tarskaia  0-2Partij
 Luc de Kruijf (714) - Aat Verhaar (987) 0-2Partij
 Anne Reverdy  - Gregory de Vries (465) 2-0Partij
 Ton van Hove (956) - Dick de Jong (808) 2-0Partij
 Albert Hendrik Snijder (748) - Mark Werrebrouck (1022) 0-2Partij
 Johan Evens (835) - Marcel van der Most (1040) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (1065) - Jan Kerkhofs (988) 2-0Partij
 Marjory Feyt (673) - Hans Stolwijk (843) 2-0Partij
 Gerard van Velzen (1011) - Aleksandra Rozhina  0-2Partij  
 Melvin Dahl  - Hubert de Baetselier (1084) 1-1Partij
 Bram Verhoef (978) - Bram Kole jr. (1010) 1-1Partij
 Yoshua van der Most (1031) - Fons Huijbreghts (1107) 1-1Partij
 Jaap Huizinga (1058) - Maarten Everduim (1022) 1-1Partij
 Bert Woolschot (1174) - Clemens Crucius (1046) 1-1Partij
 Bé Eggens (1207) - Raymond Vandecaetsbeek (891) 2-0Partij  
 Micha van Tol (1225) - Rudi van Velzen (1009) 2-0Partij
 Harry Velraeds (1126) - Martin de Jong (1156) 0-2Partij
 Amoni Afonsoewa  - Ivar Smijers (1029) 2-0Partij
 Remco Korteland (987) - Pierre Lacroix (1232) 0-2Partij
 Petra Duskova (1070) - Alina Kardashevskaia  1-1Partij
 Marinus Willemsen  - Nico Valkenburg (1082) 1-1Partij
 Harry van der Vossen (1062) - Marianna Fedorova  0-2Partij  
 Boudewijn van der Veen (1007) - Rob van Westerloo (1165) 0-2Partij
 Jan Snijder (947) - Martijn van Gortel (1218) 0-2Partij
 Tom Swelsen (1131) - Christian Niami (1432) 1-1Partij
 Raphaël Martens (1104) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina  0-2Partij  
 Gijs Schoenmakers (1241) - Gerard Zijlema (1052) 1-1Partij
 Arian Konstantinov  - Wiel Maertzdorf (1192) 0-2Partij
 Johan Rademaker (1006) - Frits Luteijn (1367) 0-2Partij
 Steven den Hollander (1295) - Peter van der Stap (1338) 1-1Partij
 Michel Stempher (1370) - Wouter Morssink (1247) 1-1Partij
 Guido van den Berg (1255) - Ruud de Kooter (1158) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (1279) - Nikolai Kychkin  1-1Partij
 Leopold Sekongo (1321) - NDiaga Samb (1461) 1-1Partij
 Tjalling van den Bosch (1183) - Jan T. Terpstra (952) 1-1R