HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   H   2 2 0 0 4 3 6
  Frits Luteijn MI 2228   H   2 2 0 0 4 3 6
  NDiaga Samb GMI 2323   H   2 2 0 0 4 3 6
  Tjalling van den Bosch MF 2085   H   2 2 0 0 4 3 6
  Nikolai Kychkin MF 2165   H   2 2 0 0 4 3 6
6   Marjory Feyt  1900   H   2 2 0 0 4 2 4
7   Sandaara Tarskaia    H   2 1 1 0 3 5 7
  Tom Swelsen  2036   H   2 1 1 0 3 5 7
  Martijn van Gortel MF 2124   H   2 1 1 0 3 5 7
  Martin de Jong  2043   H   2 1 1 0 3 5 7
11   Christian Niami MI 2268   H   2 1 1 0 3 4 5
  Nico Valkenburg  1988   H   2 1 1 0 3 4 5
  Leopold Sekongo MI 2197   H   2 1 1 0 3 4 5
  Albert Hendrik Snijder  1900   H   2 1 1 0 3 4 5
  Dick de Jong  1870   H   2 1 1 0 3 4 5
  Arian Konstantinov  2025   H   2 1 1 0 3 4 5
  Alina Kardashevskaia  1880   H   2 1 1 0 3 4 5
  Rob van Westerloo  2021   H   2 1 1 0 3 4 5
  Gerard van Velzen  1943   H   2 1 1 0 3 4 5
20   Wouter Morssink  2127   H   2 1 1 0 3 3 4
  Harry van der Vossen  1946   H   2 1 1 0 3 3 4
  Maarten Everduim  1978   H   2 1 1 0 3 3 4
  Petra Duskova  2022   H   2 1 1 0 3 3 4
  Raymond Vandecaetsbeek    H   2 1 1 0 3 3 4
25   Luc de Kruijf  1927   H   2 1 1 0 3 3 3
  Peter van der Stap MF 2190   H   2 1 1 0 3 3 3
  Rudi van Velzen  1908   H   2 1 1 0 3 3 3
28   Johan Evens  1820   H   2 1 1 0 3 2 3
29   Steven den Hollander MF 2164   H   2 1 1 0 3 2 2
30   Bé Eggens  2098   H   2 0 2 0 2 6 6
31   Gijs Schoenmakers  2125   H   2 1 0 1 2 6 4
  Justin Koopman    H   2 1 0 1 2 6 4
33   Anne Reverdy  1900   H   2 0 2 0 2 5 5
  Marinus Willemsen    H   2 0 2 0 2 5 5
  Bert Woolschot  2083   H   2 0 2 0 2 5 5
36   Gregory de Vries  1900   H   2 1 0 1 2 5 2
  Micha van Tol  2127   H   2 1 0 1 2 5 2
  Guido van den Berg  2152   H   2 1 0 1 2 5 2
39   Gerard Zijlema  2005   H   2 0 2 0 2 4 4
  Fons Huijbreghts  2047   H   2 0 2 0 2 4 4
  Bram Verhoef  1901   H   2 0 2 0 2 4 4
  Wiel Maertzdorf CMF 2081   H   2 0 2 0 2 4 4
  Hubert de Baetselier  2084   H   2 0 2 0 2 4 4
  Klaas Mondria  1832   H   2 0 2 0 2 4 4
  Raphaël Martens MF 2022   H   2 0 2 0 2 4 4
46   Gijs Mouthaan  1900   H   2 1 0 1 2 4 0
47   Marianna Fedorova  1908   H   2 0 2 0 2 3 3
  Michel Stempher MI 2245   H   2 0 2 0 2 3 3
  Harry Velraeds  2057   H   2 0 2 0 2 3 3
  Thomas Mouthaan  1900   H   2 0 2 0 2 3 3
  Pierre Lacroix  2097   H   2 0 2 0 2 3 3
52   Ivar Smijers  1900   H   2 1 0 1 2 3 0
  Johan Rademaker  1947   H   2 1 0 1 2 3 0
  Dylan Jongeneel  1917   H   2 1 0 1 2 3 0
  Mark Werrebrouck  2022   H   2 1 0 1 2 3 0
56   Boudewijn van der Veen  1978   H   2 1 0 1 2 2 0
  Jasper Kole  1948   H   2 1 0 1 2 2 0
58   Hans Stolwijk  1823   H   2 0 1 1 1 6 3
59   Marcel van der Most  1973   H   2 0 1 1 1 6 2
60   Louis de Frankrijker  1917   H   2 0 1 1 1 5 2
  Gert Koopman    H   2 0 1 1 1 5 2
  Herk Vis  1979   H   2 0 1 1 1 5 2
  Clemens Crucius  2011   H   2 0 1 1 1 5 2
  Anton Schotanus MF 2137   H   2 0 1 1 1 5 2
65   Peter Bronstring  1911   H   2 0 1 1 1 5 1
  Remco Korteland  1942   H   2 0 1 1 1 5 1
  Aat Verhaar  1944   H   2 0 1 1 1 5 1
  Piet Rozenboom  1937   H   2 0 1 1 1 5 1
69   Ondrej Sikora  1900   H   2 0 1 1 1 4 1
  Albert Cramer    H   2 0 1 1 1 4 1
  Bram Kole jr.  1933   H   2 0 1 1 1 4 1
  Yoshua van der Most  1949   H   2 0 1 1 1 4 1
  Jan Kerkhofs  1939   H   2 0 1 1 1 4 1
  Ton van Hove  1924   H   2 0 1 1 1 4 1
  Amoni Afonsoewa  2072   H   2 0 1 1 1 4 1
  Jasmine Koopman    H   2 0 1 1 1 4 1
  Melvin Dahl  1938   H   2 0 1 1 1 4 1
78   Jan Snijder  1929   H   2 0 1 1 1 3 1
  Jan T. Terpstra  1916   H   2 0 1 1 1 3 1
  Jaap Huizinga  1999   H   2 0 1 1 1 3 1
81   Willemijn Verhoef  1900   H   2 0 0 2 0 6 0
82   Denis Karataev  1906   H   2 0 0 2 0 5 0
  Aleksandra Rozhina  1845   H   2 0 0 2 0 5 0
  Ruud de Kooter  2040   H   2 0 0 2 0 5 0
  Soender Kalpoe  1977   H   2 0 0 2 0 5 0
86   Herman Pijnenburg    H   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 03-08-2019  Aleksandra Rozhina (1845) - Dylan Jongeneel (1917) 0-2Partij
 Willemijn Verhoef (1900) - Jasper Kole (1948) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1911) - Jasmine Koopman  1-1Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Aat Verhaar (1944) 1-1Partij
 Jan Snijder (1929) - Melvin Dahl (1938) 1-1Partij
 Herman Pijnenburg  - Boudewijn van der Veen (1978) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1916) - Bram Kole jr. (1933) 1-1Partij
 Denis Karataev (1906) - Mark Werrebrouck (2022) 0-2Partij
 Remco Korteland (1942) - Yoshua van der Most (1949) 1-1Partij  
 Jan Kerkhofs (1939) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Johan Rademaker (1947) - Soender Kalpoe (1977) 2-0Partij  
 Ivar Smijers (1900) - Ruud de Kooter (2040) 2-0Partij
 Hans Stolwijk (1823) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Albert Cramer  - Johan Evens (1820) 0-2Partij
 Gert Koopman  - Albert Hendrik Snijder (1900) 0-2Partij
 Raymond Vandecaetsbeek  - Ondrej Sikora (1900) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1832) - Thomas Mouthaan (1900) 1-1Partij
 Bram Verhoef (1901) - Anne Reverdy (1900) 1-1Partij
 Marinus Willemsen  - Hubert de Baetselier (2084) 1-1Partij
 Gerard van Velzen (1943) - Herk Vis (1979) 2-0Partij
 Maarten Everduim (1978) - Ton van Hove (1924) 2-0Partij
 Gerard Zijlema (2005) - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij
 Harry van der Vossen (1946) - Louis de Frankrijker (1917) 2-0Partij
 Petra Duskova (2022) - Clemens Crucius (2011) 2-0Partij  
 Harry Velraeds (2057) - Fons Huijbreghts (2047) 1-1Partij
 Amoni Afonsoewa (2072) - Wouter Morssink (2127) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2137) - Nico Valkenburg (1988) 0-2Partij  
 Pierre Lacroix (2097) - Bert Woolschot (2083) 1-1Partij
 Michel Stempher (2245) - Raphaël Martens (2022) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1973) - Wiel Maertzdorf (2081) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (2125) - NDiaga Samb (2323) 0-2Partij  
 Christian Niami (2268) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Frits Luteijn (2228) - Micha van Tol (2127) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Gijs Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Tjalling van den Bosch (2085) - Gregory de Vries (1900) 2-0Partij
 Rudi van Velzen (1908) - Dick de Jong (1870) 1-1Partij
 Justin Koopman  - Marjory Feyt (1900) 0-2Partij
 Sandaara Tarskaia  - Luc de Kruijf (1927) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Rob van Westerloo (2021) 1-1Partij
 Martin de Jong (2043) - Martijn van Gortel (2124) 1-1Partij  
 Leopold Sekongo (2197) - Tom Swelsen (2036) 1-1Partij
 Guido van den Berg (2152) - Nikolai Kychkin (2165) 0-2Partij  
 Steven den Hollander (2164) - Bé Eggens (2098) 1-1Partij