HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2323   H   5 4 1 0 9 34 60
2   Frits Luteijn MI 2228   H   5 3 2 0 8 34 51
3   Nikolai Kychkin MF 2165   H   5 3 2 0 8 32 49
4   Leopold Sekongo MI 2197   H   5 3 2 0 8 31 47
5   Steven den Hollander MF 2164   H   5 3 2 0 8 28 42
  Rob van Westerloo  2021   H   5 3 2 0 8 28 42
7   Arian Konstantinov  2025   H   5 3 1 1 7 34 42
8   Martijn van Gortel MF 2124   H   5 2 3 0 7 30 42
9   Gijs Schoenmakers  2125   H   5 3 1 1 7 30 35
10   Wouter Morssink  2127   H   5 2 3 0 7 29 37
11   Peter van der Stap MF 2190   H   5 2 3 0 7 29 36
12   Guido van den Berg  2152   H   5 3 1 1 7 29 35
13   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   H   5 3 1 1 7 29 33
14   Tom Swelsen  2036   H   5 2 3 0 7 28 38
15   Tjalling van den Bosch MF 2085   H   5 3 1 1 7 28 33
16   Harry van der Vossen  1946   H   5 3 1 1 7 26 32
17   Christian Niami MI 2268   H   5 3 1 1 7 24 31
18   Anton Schotanus MF 2137   H   5 3 1 1 7 20 26
19   Bé Eggens  2098   H   5 1 4 0 6 30 35
20   Maarten Everduim  1978   H   5 2 2 1 6 29 32
21   Bert Woolschot  2083   H   5 2 2 1 6 28 31
22   Michel Stempher MI 2245   H   5 1 4 0 6 27 31
23   Marianna Fedorova  1908   H   5 2 2 1 6 27 27
24   Martin de Jong  2043   H   5 1 4 0 6 26 29
  Marinus Willemsen    H   5 1 4 0 6 26 29
26   Raphaël Martens MF 2022   H   5 1 4 0 6 26 28
27   Gerard van Velzen  1943   H   5 2 2 1 6 26 26
28   Gerard Zijlema  2005   H   5 1 4 0 6 25 29
  Wiel Maertzdorf CMF 2081   H   5 1 4 0 6 25 29
30   Alina Kardashevskaia  1880   H   5 2 2 1 6 25 26
31   Yoshua van der Most  1949   H   5 2 2 1 6 25 24
  Johan Rademaker  1947   H   5 3 0 2 6 25 24
33   Marjory Feyt  1900   H   5 3 0 2 6 25 18
34   Micha van Tol  2127   H   5 3 0 2 6 24 22
35   Boudewijn van der Veen  1978   H   5 3 0 2 6 22 18
36   Ruud de Kooter  2040   H   5 3 0 2 6 18 16
37   Petra Duskova  2022   H   5 2 1 2 5 32 30
38   Ivar Smijers  1900   H   5 2 1 2 5 29 25
39   Rudi van Velzen  1908   H   5 1 3 1 5 28 28
40   Pierre Lacroix  2097   H   5 1 3 1 5 28 25
41   Remco Korteland  1942   H   5 1 3 1 5 28 23
42   Harry Velraeds  2057   H   5 1 3 1 5 25 24
43   Jan T. Terpstra  1916   H   5 2 1 2 5 25 19
44   Sandaara Tarskaia    H   5 2 1 2 5 25 18
45   Bram Verhoef  1901   H   5 0 5 0 5 24 24
46   Hubert de Baetselier  2084   H   5 0 5 0 5 23 23
47   Bram Kole jr.  1933   H   5 1 3 1 5 23 19
48   Louis de Frankrijker  1917   H   5 1 3 1 5 23 18
49   Clemens Crucius  2011   H   5 1 3 1 5 22 18
50   Ton van Hove  1924   H   5 2 1 2 5 22 16
51   Nico Valkenburg  1988   H   5 1 2 2 4 31 26
52   Luc de Kruijf  1927   H   5 1 2 2 4 27 15
53   Fons Huijbreghts  2047   H   5 0 4 1 4 26 19
54   Marcel van der Most  1973   H   5 0 4 1 4 26 18
55   Aat Verhaar  1944   H   5 1 2 2 4 26 17
56   Albert Hendrik Snijder  1900   H   5 1 2 2 4 26 16
  Gregory de Vries  1900   H   5 2 0 3 4 26 16
58   Amoni Afonsoewa  2072   H   5 1 2 2 4 25 14
  Jan Kerkhofs  1939   H   5 1 2 2 4 25 14
60   Johan Evens  1820   H   5 1 2 2 4 25 12
61   Soender Kalpoe  1977   H   5 2 0 3 4 25 10
62   Jaap Huizinga  1999   H   5 0 4 1 4 24 17
63   Dick de Jong  1870   H   5 1 2 2 4 24 13
  Gijs Mouthaan  1900   H   5 1 2 2 4 24 13
65   Melvin Dahl  1938   H   5 0 4 1 4 23 16
66   Piet Rozenboom  1937   H   5 1 2 2 4 22 12
67   Raymond Vandecaetsbeek    H   5 1 2 2 4 22 10
68   Jan Snijder  1929   H   5 1 2 2 4 21 14
69   Anne Reverdy  1900   H   5 1 2 2 4 20 13
70   Hans Stolwijk  1823   H   5 1 2 2 4 20 10
71   Thomas Mouthaan  1900   H   5 0 4 1 4 19 13
72   Jasper Kole  1948   H   5 1 1 3 3 24 11
73   Dylan Jongeneel  1917   H   5 1 1 3 3 24 7
74   Herk Vis  1979   H   5 1 1 3 3 23 9
75   Mark Werrebrouck  2022   H   5 1 1 3 3 23 7
76   Justin Koopman    H   5 1 1 3 3 22 9
77   Peter Bronstring  1911   H   5 1 1 3 3 21 4
78   Gert Koopman    H   5 0 3 2 3 17 9
79   Klaas Mondria  1832   H   5 0 2 3 2 25 9
80   Herman Pijnenburg    H   5 1 0 4 2 22 4
81   Denis Karataev  1906   H   5 1 0 4 2 20 4
82   Jasmine Koopman    H   5 0 2 3 2 19 6
83   Aleksandra Rozhina  1845   H   5 1 0 4 2 17 2
84   Willemijn Verhoef  1900   H   5 1 0 4 2 14 2
85   Albert Cramer    H   5 0 1 4 1 17 1
86   Ondrej Sikora  1900   H   5 0 1 4 1 16 1
 Ronde 5 
 di 06-08-2019  Willemijn Verhoef (1900) - Ondrej Sikora (1900) 2-0Partij
 Albert Cramer  - Aleksandra Rozhina (1845) 0-2Partij
 Dylan Jongeneel (1917) - Mark Werrebrouck (2022) 1-1Partij
 Klaas Mondria (1832) - Anne Reverdy (1900) 0-2Partij
 Jasmine Koopman  - Jan Snijder (1929) 0-2Partij
 Gert Koopman  - Justin Koopman  1-1Partij
 Amoni Afonsoewa (2072) - Denis Karataev (1906) 2-0Partij
 Herman Pijnenburg  - Piet Rozenboom (1937) 0-2Partij
 Jaap Huizinga (1999) - Raymond Vandecaetsbeek  1-1Partij
 Thomas Mouthaan (1900) - Jan Kerkhofs (1939) 1-1Partij
 Jasper Kole (1948) - Ton van Hove (1924) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1911) - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 Herk Vis (1979) - Bram Kole jr. (1933) 0-2Partij
 Hans Stolwijk (1823) - Marcel van der Most (1973) 1-1Partij
 Melvin Dahl (1938) - Fons Huijbreghts (2047) 1-1Partij
 Micha van Tol (2127) - Albert Hendrik Snijder (1900) 2-0Partij
 Dick de Jong (1870) - Boudewijn van der Veen (1978) 0-2Partij
 Gijs Mouthaan (1900) - Johan Rademaker (1947) 0-2Partij
 Louis de Frankrijker (1917) - Clemens Crucius (2011) 1-1Partij
 Remco Korteland (1942) - Harry Velraeds (2057) 1-1Partij
 Johan Evens (1820) - Marianna Fedorova (1908) 0-2Partij
 Luc de Kruijf (1927) - Yoshua van der Most (1949) 0-2Partij
 Gregory de Vries (1900) - Gerard Zijlema (2005) 0-2Partij
 Ivar Smijers (1900) - Hubert de Baetselier (2084) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (1977) - Alina Kardashevskaia (1880) 0-2Partij
 Rudi van Velzen (1908) - Bram Verhoef (1901) 1-1Partij
 Aat Verhaar (1944) - Bert Woolschot (2083) 0-2Partij
 Nico Valkenburg (1988) - Ruud de Kooter (2040) 0-2Partij
 Marinus Willemsen  - Raphaël Martens (2022) 1-1Partij
 Wiel Maertzdorf (2081) - Martin de Jong (2043) 1-1Partij
 Michel Stempher (2245) - Bé Eggens (2098) 1-1Partij
 Christian Niami (2268) - Pierre Lacroix (2097) 2-0Partij
 Harry van der Vossen (1946) - Sandaara Tarskaia  2-0Partij
 Anton Schotanus (2137) - Petra Duskova (2022) 2-0Partij
 Martijn van Gortel (2124) - Tjalling van den Bosch (2085) 1-1Partij
 Wouter Morssink (2127) - Guido van den Berg (2152) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (2125) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Tom Swelsen (2036) - Peter van der Stap (2190) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2197) - Maarten Everduim (1978) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2164) - Gerard van Velzen (1943) 2-0Partij
 Marjory Feyt (1900) - Rob van Westerloo (2021) 0-2Partij
 Nikolai Kychkin (2165) - Frits Luteijn (2228) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2323) - Arian Konstantinov (2025) 2-0Partij