HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Brunssum Open PLDB 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   NDiaga Samb GMI 2323   H   6 5 1 0 11 48 87
2   Frits Luteijn MI 2228   H   6 3 3 0 9 49 69
3   Nikolai Kychkin MF 2165   H   6 3 3 0 9 45 64
4   Gijs Schoenmakers  2125   H   6 4 1 1 9 44 58
5   Leopold Sekongo MI 2197   H   6 3 3 0 9 42 59
6   Steven den Hollander MF 2164   H   6 3 3 0 9 41 58
7   Guido van den Berg  2152   H   6 4 1 1 9 41 56
8   Arian Konstantinov  2025   H   6 3 2 1 8 45 52
9   Martijn van Gortel MF 2124   H   6 2 4 0 8 44 58
10   Wouter Morssink  2127   H   6 2 4 0 8 44 56
11   Rob van Westerloo  2021   H   6 3 2 1 8 44 50
12   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MIF 2102   H   6 3 2 1 8 43 47
13   Tjalling van den Bosch MF 2085   H   6 3 2 1 8 41 48
14   Christian Niami MI 2268   H   6 3 2 1 8 40 52
15   Peter van der Stap MF 2190   H   6 2 4 0 8 40 48
16   Michel Stempher MI 2245   H   6 2 4 0 8 38 50
17   Micha van Tol  2127   H   6 4 0 2 8 38 46
18   Gerard Zijlema  2005   H   6 2 4 0 8 36 46
19   Anton Schotanus MF 2137   H   6 3 2 1 8 33 39
20   Ruud de Kooter  2040   H   6 4 0 2 8 32 38
21   Tom Swelsen  2036   H   6 2 3 1 7 42 46
22   Marianna Fedorova  1908   H   6 2 3 1 7 42 43
23   Raphaël Martens MF 2022   H   6 1 5 0 7 41 45
24   Marinus Willemsen    H   6 1 5 0 7 40 45
25   Bert Woolschot  2083   H   6 2 3 1 7 40 44
26   Martin de Jong  2043   H   6 1 5 0 7 39 44
27   Yoshua van der Most  1949   H   6 2 3 1 7 39 41
28   Rudi van Velzen  1908   H   6 2 3 1 7 38 45
29   Alina Kardashevskaia  1880   H   6 2 3 1 7 37 39
30   Johan Rademaker  1947   H   6 3 1 2 7 37 37
31   Wiel Maertzdorf CMF 2081   H   6 1 5 0 7 36 40
32   Pierre Lacroix  2097   H   6 2 3 1 7 36 37
33   Harry van der Vossen  1946   H   6 3 1 2 7 36 32
34   Jan T. Terpstra  1916   H   6 3 1 2 7 35 35
35   Boudewijn van der Veen  1978   H   6 3 1 2 7 34 31
36   Petra Duskova  2022   H   6 2 2 2 6 43 41
  Bé Eggens  2098   H   6 1 4 1 6 43 41
38   Maarten Everduim  1978   H   6 2 2 2 6 43 39
39   Ivar Smijers  1900   H   6 2 2 2 6 41 40
40   Remco Korteland  1942   H   6 1 4 1 6 41 35
41   Gerard van Velzen  1943   H   6 2 2 2 6 40 33
42   Bram Verhoef  1901   H   6 0 6 0 6 38 38
43   Harry Velraeds  2057   H   6 1 4 1 6 37 36
44   Nico Valkenburg  1988   H   6 2 2 2 6 37 34
45   Marjory Feyt  1900   H   6 3 0 3 6 37 24
46   Luc de Kruijf  1927   H   6 2 2 2 6 36 27
47   Hubert de Baetselier  2084   H   6 0 6 0 6 35 35
48   Albert Hendrik Snijder  1900   H   6 2 2 2 6 35 26
49   Amoni Afonsoewa  2072   H   6 2 2 2 6 34 26
50   Clemens Crucius  2011   H   6 1 4 1 6 32 27
51   Jan Kerkhofs  1939   H   6 2 2 2 6 32 23
52   Melvin Dahl  1938   H   6 1 4 1 6 30 26
53   Ton van Hove  1924   H   6 2 2 2 6 30 24
54   Anne Reverdy  1900   H   6 2 2 2 6 29 26
55   Fons Huijbreghts  2047   H   6 0 5 1 5 37 29
56   Dick de Jong  1870   H   6 1 3 2 5 37 24
  Sandaara Tarskaia    H   6 2 1 3 5 37 24
58   Aat Verhaar  1944   H   6 1 3 2 5 35 26
59   Bram Kole jr.  1933   H   6 1 3 2 5 35 23
60   Louis de Frankrijker  1917   H   6 1 3 2 5 34 23
61   Soender Kalpoe  1977   H   6 2 1 3 5 34 17
62   Jaap Huizinga  1999   H   6 0 5 1 5 33 24
63   Johan Evens  1820   H   6 1 3 2 5 33 19
64   Dylan Jongeneel  1917   H   6 2 1 3 5 33 17
65   Mark Werrebrouck  2022   H   6 2 1 3 5 32 17
66   Jan Snijder  1929   H   6 1 3 2 5 30 23
67   Hans Stolwijk  1823   H   6 1 3 2 5 29 16
68   Peter Bronstring  1911   H   6 2 1 3 5 29 11
69   Marcel van der Most  1973   H   6 0 4 2 4 38 23
70   Gregory de Vries  1900   H   6 2 0 4 4 38 18
71   Piet Rozenboom  1937   H   6 1 2 3 4 34 19
72   Gijs Mouthaan  1900   H   6 1 2 3 4 34 17
73   Raymond Vandecaetsbeek    H   6 1 2 3 4 32 13
74   Klaas Mondria  1832   H   6 1 2 3 4 32 12
75   Thomas Mouthaan  1900   H   6 0 4 2 4 30 17
76   Herman Pijnenburg    H   6 2 0 4 4 27 8
77   Jasper Kole  1948   H   6 1 1 4 3 31 13
78   Herk Vis  1979   H   6 1 1 4 3 31 12
79   Denis Karataev  1906   H   6 1 1 4 3 30 9
80   Justin Koopman    H   6 1 1 4 3 29 9
81   Gert Koopman    H   6 0 3 3 3 28 10
82   Jasmine Koopman    H   6 0 3 3 3 26 11
83   Aleksandra Rozhina  1845   H   6 1 1 4 3 26 5
84   Willemijn Verhoef  1900   H   6 1 1 4 3 20 5
85   Albert Cramer    H   6 0 1 5 1 26 1
86   Ondrej Sikora  1900   H   6 0 1 5 1 23 1
 Ronde 6 
 wo 07-08-2019  Jasmine Koopman  - Willemijn Verhoef (1900) 1-1Partij
 Denis Karataev (1906) - Aleksandra Rozhina (1845) 1-1Partij
 Albert Cramer  - Herman Pijnenburg  0-2Partij
 Ondrej Sikora (1900) - Klaas Mondria (1832) 0-2Partij
 Mark Werrebrouck (2022) - Herk Vis (1979) 2-0Partij
 Justin Koopman  - Dylan Jongeneel (1917) 0-2Partij
 Peter Bronstring (1911) - Jasper Kole (1948) 2-0Partij  
 Soender Kalpoe (1977) - Jaap Huizinga (1999) 1-1Partij
 Dick de Jong (1870) - Johan Evens (1820) 1-1Partij
 Jan Kerkhofs (1939) - Gijs Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Piet Rozenboom (1937) - Amoni Afonsoewa (2072) 0-2Partij  
 Gregory de Vries (1900) - Melvin Dahl (1938) 0-2Partij
 Raymond Vandecaetsbeek  - Albert Hendrik Snijder (1900) 0-2Partij
 Jan Snijder (1929) - Aat Verhaar (1944) 1-1Partij
 Marcel van der Most (1973) - Anne Reverdy (1900) 0-2Partij
 Fons Huijbreghts (2047) - Hans Stolwijk (1823) 1-1Partij
 Luc de Kruijf (1927) - Thomas Mouthaan (1900) 2-0Partij
 Gert Koopman  - Nico Valkenburg (1988) 0-2Partij
 Sandaara Tarskaia  - Jan T. Terpstra (1916) 0-2Partij
 Harry Velraeds (2057) - Bram Verhoef (1901) 1-1Partij
 Hubert de Baetselier (2084) - Remco Korteland (1942) 1-1Partij
 Pierre Lacroix (2097) - Bram Kole jr. (1933) 2-0Partij
 Rudi van Velzen (1908) - Louis de Frankrijker (1917) 2-0Partij
 Clemens Crucius (2011) - Ivar Smijers (1900) 1-1Partij
 Petra Duskova (2022) - Ton van Hove (1924) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (2005) - Gerard van Velzen (1943) 2-0Partij
 Raphaël Martens (2022) - Wiel Maertzdorf (2081) 1-1Partij  
 Alina Kardashevskaia (1880) - Marinus Willemsen  1-1Partij
 Yoshua van der Most (1949) - Martin de Jong (2043) 1-1Partij
 Johan Rademaker (1947) - Marianna Fedorova (1908) 1-1Partij  
 Michel Stempher (2245) - Marjory Feyt (1900) 2-0Partij
 Boudewijn van der Veen (1978) - Bert Woolschot (2083) 1-1Partij  
 Maarten Everduim (1978) - Micha van Tol (2127) 0-2Partij
 Ruud de Kooter (2040) - Bé Eggens (2098) 2-0Partij  
 Guido van den Berg (2152) - Tom Swelsen (2036) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2190) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) 1-1Partij
 Tjalling van den Bosch (2085) - Wouter Morssink (2127) 1-1Partij
 Gijs Schoenmakers (2125) - Harry van der Vossen (1946) 2-0Partij  
 Christian Niami (2268) - Martijn van Gortel (2124) 1-1Partij
 Arian Konstantinov (2025) - Anton Schotanus (2137) 1-1Partij
 Leopold Sekongo (2197) - Nikolai Kychkin (2165) 1-1Partij
 Frits Luteijn (2228) - Steven den Hollander (2164) 1-1Partij
 Rob van Westerloo (2021) - NDiaga Samb (2323) 0-2Partij