HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 Groep A 
 Groep B 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  5911..12..141413121291660
2  WSDV Wageningen  11791398....1191191532
3  CTD Arnhem  795..109..1312111191430
4  DCL Lent  57118..12109..121391330
5  WSDV Wageningen 2  ..3..828410101010910-14
6  DCH Harderwijk  476..1451181012..9910
7  WDV Winterswijk  ..8748117812..11998
8  DUO Doetinchem  2....612597138898-4
9  DCH Hengelo  2..376889..91198-18
10  DVV Voorthuizen  354..6643..91394-38
11  BDSV Barneveld  475464..877..91-40
12  DZW Warnsveld  45536..5853..91-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
di 21-01-2020     DVV Voorthuizen  -   DZW Warnsveld  
13
-
3
 Stijn Overeem (1282) - Pieter van Splunter (1292) 2-02Partij  
 Aalt van de Kuilen (1201) - Harry Graaskamp (1122) 2-07
 Erwin van Hierden (1363) - Bertus Bosch (1122) 2-01
 Henri van Hierden (1149) - Rob Kampman (1007) 2-08Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1053) - Simon Wiersma (944) 2-06
 Jelte van Lokhorst (846) - Henk Groen (1098) 1-14
 Gert Pol (809) - Cees Groen (979) 1-13
 Teus Klok (736) - Jan Huisjes (938) 1-15
do 23-01-2020     WSDV Wageningen 2  -   WDV Winterswijk  
8
-
8
 Marcel Monteba (1335) - Erik ten Hagen (1272) 1-14Partij
 Simon Oosting (1097) - Henk Sonderen (1216) 1-17
 Frans van der Veer  - Mark Sanders (1229) 0-22Partij
 Jaap Vink (1075) - Frits Zegelink (1223) 0-28Partij
 Jozef Linssen (1077) - Kees Spruijt (1061) 2-03Partij  
 Wim van Mourik (1000) - Theo Stoverinck (1096) 0-21
 Cor Langeveld (1089) - Wim Sonderen (966) 2-06
 Kees Maliepaard (1008) - Jan Elgershuizen (882) 2-05Partij  
   DV VBI Huissen  -   DUO Doetinchem  
14
-
2
 Alexander Baliakin (1550) - Wouter Ludwig (1413) 2-02
 Dirk Joosten (1273) - Dinant Spieker (1321) 2-08Partij
 Jos Stokkel (1422) - Hans Rinner (1058) 2-06Partij
 Joost Hendriksen (1325) - Coen Donders (1183) 1-15
 Geert van Aalten (1376) - Gerrit Wassink (1299) 1-14Partij
 Jan van Loenen Jr. (1233) - Michiel Bibbe (883) 2-07
 Remco Vredenberg (1147) - Ralf Richters (1100) 2-03Partij
 Gerard Boogaars (1015) - niet opgekomen  2-01
   WSDV Wageningen  -   DCL Lent  
9
-
7
 Machiel Weistra (1270) - Thijs Gerritsen (1287) 1-17Partij
 Erik van de Weerdhof (1282) - Willem van den Berg (1136) 2-06Partij
 Fred Ivens (1296) - Maarten Nas (1310) 1-13Partij
 Wouter van Beek (1222) - Albert Eggink (1051) 1-12Partij
 Henk Kleinrensink (1169) - Gert van Willigen (1238) 0-28Partij
 Derk Kleinrensink (1091) - Gerold Kosman (1145) 0-24Partij
 Hans Kromhout (1073) - Willie Peelen (867) 2-01Partij  
 Gerard Zijlema (1052) - Denise van Dam (1142) 2-05Partij
   DCH Harderwijk  -   BDSV Barneveld  
12
-
4
 Jan Hendrik Kok (1210) - Matthias de Kruijf (1339) 1-12Partij
 Auke Steensma (1138) - Ap van Ingen (1122) 1-14
 Joras Ferwerda (1110) - Evert van de Pol (1112) 1-17
 Ton Eekelschot (1063) - Bram Cysouw (997) 1-16Partij
 Kees de Jong (1222) - Jur van Ginkel (960) 2-01
 Wout Mensink (1050) - Ed Blankenstijn (890) 2-08
 Eibert Smit (951) - Gijs Dekker (744) 2-05
 Jaap van de Werfhorst (1116) - Steve Cheddie (650) 2-03
vr 24-01-2020     CTD Arnhem  -   DCH Hengelo  
13
-
3
 Odin Mol (1442) - Arnoud de Greef (1259) 2-03Partij
 Peter Kort (1286) - Klaas Veldstra (1061) 2-06Partij
 Douwe Hokwerda (1186) - Harry Vos (1057) 2-02Partij
 Niek Smeitink (1254) - Rodier Evers (1053) 2-05Partij
 Rein Bergsma (1020) - Jaap de Vries (1064) 1-14
 Theo Willemsen (1049) - Tom Westhof (979) 1-17
 Leo Aliar (1207) - Gert Wisselink (1025) 2-01Partij
 Jan Beeke (1010) - Ben Okken (1110) 1-18Partij