HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2019/2020

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 Groep A 
 Groep B 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  59111214141312121312112078
2  WSDV Wageningen  11799121213891111111948
3  CTD Arnhem  79510613139111211111636
4  DCL Lent  57117109812121113111534
5  DCH Harderwijk  4769118145121010111316
6  DUO Doetinchem  241065712981381110-8
7  DCH Hengelo  2437896899111110-24
8  WSDV Wageningen 2  3338241081010101110-34
9  WDV Winterswijk  48741178871211119-2
10  BDSV Barneveld  475448769711115-32
11  DVV Voorthuizen  354563764913114-46
12  DZW Warnsveld  45536856553111-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
di 03-03-2020     DVV Voorthuizen  -   DCH Hengelo  
7
-
9
 Erwin van Hierden (1363) - Arnoud de Greef (1259) 1-14
 Stijn Overeem (1282) - Klaas Veldstra (1061) 1-16Partij
 Henri van Hierden (1149) - Ben Okken (1110) 1-18Partij
 Aalt van de Kuilen (1201) - Eddy Hoebink (1109) 2-01
 Jaap van Hierden Sr. (1053) - Rodier Evers (1053) 1-17
 Jelte van Lokhorst (846) - Tom Westhof (979) 0-23
 Gert Pol (809) - Jaap de Vries (1064) 0-22
 Thomas van Middendorp  - Harry Vos (1057) 1-15Partij
   BDSV Barneveld  -   DZW Warnsveld  
11
-
5
 Michiel Kroesbergen (1465) - Cees Groen (979) 2-05Partij  
 Matthias de Kruijf (1339) - Harry Graaskamp (1122) 1-18Partij
 Paul Wijninga (1230) - Rob Kampman (1007) 2-07Partij  
 Ap van Ingen (1122) - niet opgekomen  2-01R
 Evert van de Pol (1112) - Henk Groen (1098) 2-06
 Bram Cysouw (997) - Simon Wiersma (944) 1-13Partij
 Jur van Ginkel (960) - Jan Huisjes (938) 1-12
 Gijs Dekker (744) - Herman Visschers (803) 0-24
do 05-03-2020     DV VBI Huissen  -   WDV Winterswijk  
12
-
4
 Alexander Baliakin (1550) - Erik Oonk (938) 2-02
 Emiel Leijser (1261) - Henk Sonderen (1216) 1-16Partij
 Dirk Joosten (1273) - Kees Spruijt (1061) 2-04Partij  
 Geert van Aalten (1376) - Erik ten Hagen (1272) 1-13Partij
 Joost Hendriksen (1325) - Augustin Saouadogo (428) 2-01Partij
 Jan van Loenen Jr. (1233) - Frank ten Hagen (1044) 1-17Partij
 Jo Weijman (1171) - Zeeg Jongkoen (764) 2-05Partij
 Remco Vredenberg (1147) - Gerard Korten (1078) 1-18Partij
   WSDV Wageningen  -   DUO Doetinchem  
12
-
4
 Wouter van Beek (1222) - niet opgekomen  2-01R
 Hans Kromhout (1073) - niet opgekomen  2-02R
 Machiel Weistra (1270) - Wouter Ludwig (1413) 1-15Partij
 Ivar Smijers (1029) - Dinant Spieker (1321) 1-14Partij
 Henk Kleinrensink (1169) - Michiel Bibbe (883) 1-17
 Arie Janssen van Doorn (1162) - Tom Rinner (1159) 1-16
 Derk Kleinrensink (1091) - Ralf Richters (1100) 2-08
 Fred Ivens (1296) - Hans Rinner (1058) 2-03Partij
   DCH Harderwijk  -   DCL Lent  
9
-
7
 Jan Willem Hoeve (1186) - Gert van Willigen (1238) 1-1
 Kees de Jong (1222) - Maarten Nas (1310) 1-1Partij
 Ruurd Wuestman (1192) - Thijs Gerritsen (1287) 0-2Partij
 Fred Elgersma (1145) - Rob Everts (995) 1-1Partij
 Auke Steensma (1138) - Gerold Kosman (1145) 2-0
 Eibert Smit (951) - Albert Eggink (1051) 0-2Partij  
 Ton Eekelschot (1063) - Willie Peelen (867) 2-0Partij  
 Wout Mensink (1050) - niet opgekomen  2-0R
vr 06-03-2020     CTD Arnhem  -   WSDV Wageningen 2  
13
-
3
 Odin Mol (1442) - Hans Luchies (905) 2-05Partij
 Peter Kort (1286) - Jaap Vink (1075) 1-16Partij
 Douwe Hokwerda (1186) - Cor Langeveld (1089) 1-18Partij
 Niek Smeitink (1254) - Jozef Linssen (1077) 2-01Partij
 Theo Willemsen (1049) - Frans van der Veer  2-07Partij
 Rein Bergsma (1020) - Wim van Mourik (1000) 2-02Partij
 Jan Beeke (1010) - Henk Hoksbergen (1033) 1-13Partij  
 Leo Aliar (1207) - Kees Maliepaard (1008) 2-04Partij