HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Berke Yigittürk  1210 H   4 3 1 0 7   1179.25     1210  
2   Krijn ter Braake MF 1293 H   4 3 1 0 7   1130.50     1293  
3   Cor van Dusseldorp MI 1451 H   4 3 1 0 7   1124.50     1451  
4   Losseni Savané  1256 H   4 3 1 0 7   1021.50     1256  
5   Jan Ekke de Vries  1364 H   4 2 2 0 6   1122.00     1364  
6   Anton Kosior MF 1275 H   4 2 2 0 6   1117.50     1275  
7   Jan van der Star  1216 H   4 3 0 1 6   1061.00     1216  
8   Cees van der Vlis  1121 H   4 2 1 1 5   1128.25     1121  
9   Theo Voorspuij  1280 H   4 2 1 1 5   1122.50     1280  
10   Richard Kromhout  1360 H   4 2 1 1 5   1087.00     1360  
11   Arjen de Mooij  1321 H   4 2 1 1 5   956.25     1321  
12   Martin de Jong  1156 H   4 2 0 2 4   967.25     1156  
 Ronde 4 
 za 14-09-2019  Hans Knobbe (631) - Ad Vreeswijk (820) 1-1
 Nico Mul (850) - Frits Stoelwinder (746) 2-0
 Ron Jongejan (759) - Wynton Meijer (770) 2-0
 René Runhaar (799) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) 0-2
 Robert van Diggele (818) - Nicole de Vries (955) 2-0
 Nerin Bisseswar (819) - Barbara Graas (996) 0-2
 Simon Rompa (875) - Arie Schoneveld (1053) 0-2
 Hans Kromhout (1073) - Bart Wiggemansen  2-0
 Jan-Maarten Koorn (942) - Martin de Jong (1156) 0-2
 Rinus Kromhout (1053) - Arie van Diggele (866) 2-0
 Frans Teijn (1070) - Daniël Boom (917) 1-1
 Cor Boot (931) - Arno Kooloos (1074) 0-2
 Siegfried Parbhoe (976) - Jacqueline Schouten (1081) 0-2
 Bert van Oosterom (1096) - John Folkers (987) 2-0
 Arjen de Mooij (1321) - Jan van Beeck (1018) 2-0
 Glenn Hardenberg (798) - Cees van der Vlis (1121) 0-2
 Johan van de Velde (902) - Gerard van Velzen (1011) 0-2
 Bonne Douma (1041) - Gé Berbee (957) 1-1
 Roland Kreeft (1001) - Aart Slager (1049) 2-0
 Rudi van Velzen (1009) - Jan van der Star (1216) 0-2
 Jan Ekke de Vries (1364) - Anton Kosior (1275) 1-1
 Berke Yigittürk (1210) - Richard Kromhout (1360) 2-0
 Theo Voorspuij (1280) - Cor van Dusseldorp (1451) 0-2
 Krijn ter Braake (1293) - Losseni Savané (1256) 1-1