HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Glenn Hardenberg  798 2e   3 2 0 1 4   1206.00     798  
2   Arie van Diggele  866 2e   3 1 1 1 3   1028.67     866  
3   René Runhaar  799 2e   3 1 0 2 2   1105.33     799  
4   Simon Rompa  875 2e   3 1 0 2 2   1047.00     875  
5   Robert van Diggele  818 2e   3 0 2 1 2   1037.67     818  
6   Nerin Bisseswar  819 2e   3 1 0 2 2   1022.00     819  
7   Bart Wiggemansen  2e   3 1 0 2 2   917.67     900  
8   Wynton Meijer  770 2e   3 0 1 2 1   1007.67     770  
9   Ron Jongejan  759 2e   3 0 1 2 1   1007.00     759  
10   Frits Stoelwinder  746 2e   3 0 1 2 1   979.33     746  
11   Nico Mul  850 2e   3 0 0 3 0   1001.67     850  
12   Ad Vreeswijk  820 2e   3 0 0 3 0   990.67     820  
13   Hans Knobbe  631 2e   3 0 0 3 0   942.00     631  
 Ronde 3 
 za 14-09-2019  Hans Knobbe (631) - Bart Wiggemansen  0-2
 Ad Vreeswijk (820) - Jan-Maarten Koorn (942) 0-2
 Nicole de Vries (955) - Nico Mul (850) 2-0
 Barbara Graas (996) - Frits Stoelwinder (746) 2-0
 Cor Boot (931) - Ron Jongejan (759) 2-0
 Wynton Meijer (770) - John Folkers (987) 0-2
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1018) - Arie van Diggele (866) 0-2
 René Runhaar (799) - Arjen de Mooij (1321) 0-2
 Bonne Douma (1041) - Nerin Bisseswar (819) 2-0
 Gerard van Velzen (1011) - Robert van Diggele (818) 2-0
 Johan van de Velde (902) - Arie Schoneveld (1053) 2-0
 Aart Slager (1049) - Simon Rompa (875) 2-0
 Daniël Boom (917) - Rinus Kromhout (1053) 1-1
 Gé Berbee (957) - Hans Kromhout (1073) 2-0
 Arno Kooloos (1074) - Siegfried Parbhoe (976) 1-1
 Martin de Jong (1156) - Roland Kreeft (1001) 0-2
 Jan van Beeck (1018) - Berke Yigittürk (1210) 0-2
 Jacqueline Schouten (1081) - Anton Kosior (1275) 0-2
 Richard Kromhout (1360) - Frans Teijn (1070) 2-0
 Cees van der Vlis (1121) - Jan Ekke de Vries (1364) 0-2
 Cor van Dusseldorp (1451) - Bert van Oosterom (1096) 2-0
 Losseni Savané (1256) - Glenn Hardenberg (798) 2-0
 Theo Voorspuij (1280) - Rudi van Velzen (1009) 1-1
 Jan van der Star (1216) - Krijn ter Braake (1293) 0-2